Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Moj labrador kiše i izbacuje krv kroz nos

    avatar
    david_dave


    Broj poruka : 1
    Godina : 40
    ime psa : Beethoven
    Datum upisa : 20.05.2012

    Moj labrador kiše i izbacuje krv kroz nos Empty Moj labrador kiše i izbacuje krv kroz nos

    Počalji  david_dave Sub 16 Jun 2012, 10:30

    Sinoć me moj Beethoven docekao na ulazu u dvoriste i jako je kiho,i kako mi je bila noc odvedem ja njega na svijetlo i vidim sape da su mu krvave,i u medjuvremenu je kihnuo i vidio sam kako je na betonu bile kapljice krvi...ali srecom imam jako dostupnog veterinara i nazvo sam ga u 2h u noci i kazo da ga odma dovedem,i kazo mi je da je otrovan ... dobio je 2 amp konakiona i dexa,i amoxicilin... i danas je rekao da mu dam jos dvije ampule...inace on je i dalje jednako vesel osim sto tako kiše,i šprica krv...mene zanima dali je itko imao takav problem sa psom.... ? jako sam zabrinut za njega... Neutral study
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Moj labrador kiše i izbacuje krv kroz nos Empty Re: Moj labrador kiše i izbacuje krv kroz nos

    Počalji  Ben_Bella Sub 16 Jun 2012, 13:21

    david_dave ::Sinoć me moj Beethoven docekao na ulazu u dvoriste i jako je kiho,i kako mi je bila noc odvedem ja njega na svijetlo i vidim sape da su mu krvave,i u medjuvremenu je kihnuo i vidio sam kako je na betonu bile kapljice krvi...ali srecom imam jako dostupnog veterinara i nazvo sam ga u 2h u noci i kazo da ga odma dovedem,i kazo mi je da je otrovan ... dobio je 2 amp konakiona i dexa,i amoxicilin... i danas je rekao da mu dam jos dvije ampule...inace on je i dalje jednako vesel osim sto tako kiše,i šprica krv...mene zanima dali je itko imao takav problem sa psom.... ? jako sam zabrinut za njega... Neutral study
    Znam samo da kada psu ide krv iz nosa ima suncanicu, ali mi to kijanje nije poznato. Poslusajte savete veterinara i pridrzavajte se njegovih uputstava i obavezno javljajte kako mu je. Pozdrav!
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Moj labrador kiše i izbacuje krv kroz nos Empty Re: Moj labrador kiše i izbacuje krv kroz nos

    Počalji  Jepur0 Čet 28 Jun 2012, 19:45

    Ne bih znao. Kako je njemu sada ?

    Sponsored content


    Moj labrador kiše i izbacuje krv kroz nos Empty Re: Moj labrador kiše i izbacuje krv kroz nos

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 20:07