Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Molim za brz odgovor

    crnilord
    crnilord


    Broj poruka : 23
    Godina : 32
    ime psa : LORD
    Datum upisa : 08.05.2012

    Molim za brz odgovor Empty Molim za brz odgovor

    Počalji  crnilord Pon 06 Avg 2012, 15:09

    Imam malu nedoumicu. Imam stene od 3,5 meseci,mozda nas znate,predstavili smo se,crni labrador i zove se Lord.. Zanima me koliko cesto treba da mu dajem drontal plus za ciscenje od parazita. ja sam mu davala to pred svaku revakcinu ali sada smo to sve zavrsili pa me zanima da li treba i dalje da mu dajem,odnosno na koliko vremena treba da mu se daje kada prodju revakcine? Nadam se da nisam propustila nesto vazno i da ne nastane neki problem.. Hvala unapred..
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Molim za brz odgovor Empty Re: Molim za brz odgovor

    Počalji  Ben_Bella Pon 06 Avg 2012, 16:17

    crnilord ::Imam malu nedoumicu. Imam stene od 3,5 meseci,mozda nas znate,predstavili smo se,crni labrador i zove se Lord.. Zanima me koliko cesto treba da mu dajem drontal plus za ciscenje od parazita. ja sam mu davala to pred svaku revakcinu ali sada smo to sve zavrsili pa me zanima da li treba i dalje da mu dajem,odnosno na koliko vremena treba da mu se daje kada prodju revakcine? Nadam se da nisam propustila nesto vazno i da ne nastane neki problem.. Hvala unapred..
    Na svaka 3 meseca im se daju tabletice protiv parazita... Wink

      Sada je Sre 15 Maj 2024, 17:31