Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Otok Šapa - jastučića

    tami_lab
    tami_lab


    Broj poruka : 86
    Godina : 45
    ime psa : Tami
    Datum upisa : 05.06.2011

    Otok Šapa - jastučića Empty Otok Šapa - jastučića

    Počalji  tami_lab Ned 09 Sep 2012, 20:42

    Sve 4 šape su otekle. Sad
    Tami je danas bila na plivanju, napominjem da trcala po kamenitoj obali, možda je to izazvalo iritaciju.
    Šape sam namazao rastvorom borne kiseline i poslije sam naprskao bivacinom u spreju.

    Da li se nekome dešavalo slično?


    Otok Šapa - jastučića Img5863

    Otok Šapa - jastučića Img5864

    Otok Šapa - jastučića Img5865

    Otok Šapa - jastučića Img5866




    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Otok Šapa - jastučića Empty Re: Otok Šapa - jastučića

    Počalji  Ben_Bella Pon 10 Sep 2012, 09:34

    Najbolje je da pozovete veterinara i sa njime se posavetujte ili je odvedite kod veta. Nikada nisam ni videla ni cula nista slicno tome. Mozda nije nista opasno, ali ja zaista prvi put cujem za to...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Otok Šapa - jastučića Empty Re: Otok Šapa - jastučića

    Počalji  Berna Pon 10 Sep 2012, 11:10

    Da je nije neka alergija? Ja bih provelila sa veterinarom ako ne prodje u roku od par dana.
    tami_lab
    tami_lab


    Broj poruka : 86
    Godina : 45
    ime psa : Tami
    Datum upisa : 05.06.2011

    Otok Šapa - jastučića Empty Re: Otok Šapa - jastučića

    Počalji  tami_lab Uto 11 Sep 2012, 00:05

    Kontaktirao sam veterinara sa BK foruma. Gospođi hvala na brzom odgovoru.

    Savjet je bio da pratim da li se povlači u roku od jednog dana. Danas se otoci smanjuju, pratiću i dalje.
    Najverovatnije da je od "pretjerane" aktivnosi po kamenju i u vodi.

    Dok smo boravili na toj plaži, pojavio se neki stranac sa crnom ženkom labradora starom kako on kaže 5,5 godina.
    Ona je krupnija tj. ima krupniju glavu, baš kako bi trebalo. Znam ja da ova moja "špica" nije baš po standardu. Smile

    Poredio sam ponašanje Tami i tog drugog psa, na stranu što je ova druga dosta poslušnija ali razlika u nivou energije me fascinirala.

    Dok ova crna ženka mirno čeka da joj gazda baci lopticu i tek kada izda naredbu "aport" ona krene, ne skroz lagano, ali bez pretjeranog entuzijazma, nije toliko stara da bi ponašnje pripisao njenim godinama.

    Kod Tami je naravno druga priča, ona funkcioniše po nekom binarnom sistemu o i 1 tj. ima struje - nema struje.
    I kad čeka da je pustim da otpliva po bačeni štap, vidi se da je napeta kao struna a glumi "opuštenost",prednja šapa savijena i sl.

    Onog momenta kad kažem "ajde" ona se bukvalno katapultira. bounce
    Tolika energija zna ponekad biti i zamorna Embarassed za mene a rezultati se vidi na slikama gore: upaljeni jastučići. What a Face
    Ipak je ne bih mijenjao. jocolor
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Otok Šapa - jastučića Empty Re: Otok Šapa - jastučića

    Počalji  Berna Uto 11 Sep 2012, 10:31

    I razlika je 4 godine Wink Tami je ipak jos stene.

    Kako godine prolaze i kako ovaj moj divljak polako "usporava", pravo da ti kazem pomalo mi je krivo kad vidim mlade neobuzdane pse sa ogromnim zalihama energije. A pre par godina sam kukala "kad ce vise da se smiri". Heh Wink
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Otok Šapa - jastučića Empty Re: Otok Šapa - jastučića

    Počalji  Ben_Bella Uto 11 Sep 2012, 10:45

    Berna ::I razlika je 4 godine Wink Tami je ipak jos stene.

    Kako godine prolaze i kako ovaj moj divljak polako "usporava", pravo da ti kazem pomalo mi je krivo kad vidim mlade neobuzdane pse sa ogromnim zalihama energije. A pre par godina sam kukala "kad ce vise da se smiri". Heh Wink
    Ben je oduvek bio mirnije, dok Bella... sta reci, samo jurca, ali meni to ne smeta... Smile
    avatar
    DiDiDzej


    Broj poruka : 17
    Godina : 38
    ime psa : Pidule
    Datum upisa : 20.02.2012

    Otok Šapa - jastučića Empty Re: Otok Šapa - jastučića

    Počalji  DiDiDzej Sub 20 Apr 2013, 17:20

    I moja Buba je imala otecene sape ove zime jer je znala prosetati tako po kisi i po lokvama, sto je izazvalo neki tip upale i ekcema na sapama..
    al to smo rijesili mazanjem hidrogena 3% pa natopili jodom..
    dva ti puta dnevno i onda pazili da ih jos vise ne nagrdi..uglavnom proslo je u roku od dva tri dana..
    oni su izgleda podlozni tome, jer obozavaju vodu..

    Sponsored content


    Otok Šapa - jastučića Empty Re: Otok Šapa - jastučića

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 22:29