Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    PAS MI JEDE ZEMLJU!

    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  svetlana.petelinsek Pon 05 Nov 2012, 09:16

    Astor ima 3 meseca i ne mogu da ga odviknem da jede zemlju.Ne znam da li je to normalno kod pasa,znači li to da mu nešto fali u ishrani.Hranimo ga Hills hranom i jedan obrok je kuvano.Jede jabuke,manarine,banane,...
    Komande NE,FUJ,itd ne pomažu jer on zna da to ne sme pa to radi samo kad skrenem pogled i ako ga pogledam trudi se da što pre proguta,spušta glavu i ponaša se kao i uvek kad zna da je kriv.Jede i kamenje,drvo ,čak i grančicu od ruže punu trnja - nikakav problem!
    Za sada je u dvorištu,ali šta će biti kad krenemo u šetnju?
    Kako da ga odviknem?
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  Ben_Bella Pon 05 Nov 2012, 12:33

    svetlana.petelinsek ::Astor ima 3 meseca i ne mogu da ga odviknem da jede zemlju.Ne znam da li je to normalno kod pasa,znači li to da mu nešto fali u ishrani.Hranimo ga Hills hranom i jedan obrok je kuvano.Jede jabuke,manarine,banane,...
    Komande NE,FUJ,itd ne pomažu jer on zna da to ne sme pa to radi samo kad skrenem pogled i ako ga pogledam trudi se da što pre proguta,spušta glavu i ponaša se kao i uvek kad zna da je kriv.Jede i kamenje,drvo ,čak i grančicu od ruže punu trnja - nikakav problem!
    Za sada je u dvorištu,ali šta će biti kad krenemo u šetnju?
    Kako da ga odviknem?
    Mislim da mu je dosadno, pokusajte da mu posvecujete vise paznje, igrajte se sa njim vise, kada budete krenuli u setnje, izmorite ga i kroz igru i setnju ucite... Very Happy
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  svetlana.petelinsek Pon 05 Nov 2012, 14:07

    Ben_Bella ::
    svetlana.petelinsek ::Astor ima 3 meseca i ne mogu da ga odviknem da jede zemlju.Ne znam da li je to normalno kod pasa,znači li to da mu nešto fali u ishrani.Hranimo ga Hills hranom i jedan obrok je kuvano.Jede jabuke,manarine,banane,...
    Komande NE,FUJ,itd ne pomažu jer on zna da to ne sme pa to radi samo kad skrenem pogled i ako ga pogledam trudi se da što pre proguta,spušta glavu i ponaša se kao i uvek kad zna da je kriv.Jede i kamenje,drvo ,čak i grančicu od ruže punu trnja - nikakav problem!
    Za sada je u dvorištu,ali šta će biti kad krenemo u šetnju?
    Kako da ga odviknem?
    Mislim da mu je dosadno, pokusajte da mu posvecujete vise paznje, igrajte se sa njim vise, kada budete krenuli u setnje, izmorite ga i kroz igru i setnju ucite... Very Happy
    Ali ja se baš igram sa njim a i svi ostali iz kuće.Ja mu bacim štap ili igračkicu,on potrči za njoma onda ugleda rupu ili utrči u cveće ili baštu i navali na zemlju!
    Ne znam ni koliko smem da ga umaram pošto je mali.Pre podne ostaje kod kuće sam i ne pravi štetu igra se sa svojim igračkicama,naučili smo i da sedne(odavno),legne da šapu,kad ulazimo u kuću čeka da mu obrišem šape čak i ako ja zaboravim,noću dok je morao da piški budio me je da ga vodim napolje,zna u koju prostoriju sme da uđe u koju ne,donosi igračkicu na komandu,...
    Pametan je i poslušan (većinom)koliko jedan pas može da bude.Popodne kad dođemo s posla pa do 21 i 30 kad sam odlazi u korpu da spava,vodimo ga napolje bar 4 puta da se istrči u dvorištu,a ostatak vremena mu posvećujemo u potpunosti.
    Ne znam šta više.Imamo i kong u koji stavljamo hranu i tako mu dajemo obrok ponekad da mu ne bude dosadno.
    Samo se bojim da se ne otruje nečim!
    P.S.
    Primetila sam da si vrlo aktivan član i želela bih da ti se zahvalim na tome u ime svih novajlija koji se baš ne snalaze na ovom polju.Ben i Bella su preslatki i nadam se da će naš Astor da bude tako lep kao Ben.Videla sam i slike sa plivanja i mnogo su slatki!Mi baš nemamo prijatelje sa psima ali imamo par pasa "ničijih" koje hranimo pa pretpostavljam da će,pošto primi sve neophodne vakcine moći sa njima da se poigra.Za sada se samo merkaju preko ograde a i tada smo u panicizbog štenećaka koji hara našim krajem jer je napravljen azil za pse u našoj blizini pa nam je veterinar preporučio da ga pričuvamo dok ne dobije još dve vakcine.
    zampa
    zampa


    Broj poruka : 260
    Godina : 40
    ime psa : Badu
    Datum upisa : 29.04.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  zampa Pon 05 Nov 2012, 15:13

    I moj Badu je bio isti u tom uzrastu, jeo sve zivo sta treba i sta ne treba, na svu srecu nikad mu nista nije bilo. Mislim da je to zbog toga sto je bebac koji voli da istrazuje svet preko usta a posto su svi labradori prozdrljivci njima to dodje kao normalna stvar da zderu svasta. Vi ga i dalje ucite sta sme a sta ne i on ce vremenom poceti da slusa sve vise a i ta faza ce ga proci. Kako rastu oni tako selektuju sta je jestivo a sta ne, pa jedu samo jestive stvari a druge pljunu Laughing (opet iz licnog iskustva). Nemojte se samo mnogo nervirati oko toga i jurcati ga jer njima onda bude jos zanimljivije.
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  Nade Uto 06 Nov 2012, 07:50

    Citala sam negde da pas jede zemju kad mu nedostaju neke minerale, medjutim od ono sta sam citala kako brinete o njemu ne ide mi u glavi ni to...ako ste u mogucnost ipak pitajte svog veta, potrazite vise mislenja. Kad god bude jedeo pazite da ne proguta kamencici ili bilo sta drugo. Malo vise discipline,ako treba i udarite ga kad jede, ali budite istrajni kad se ljutite.
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  svetlana.petelinsek Uto 06 Nov 2012, 07:54

    zampa :: I moj Badu je bio isti u tom uzrastu, jeo sve zivo sta treba i sta ne treba, na svu srecu nikad mu nista nije bilo. Mislim da je to zbog toga sto je bebac koji voli da istrazuje svet preko usta a posto su svi labradori prozdrljivci njima to dodje kao normalna stvar da zderu svasta. Vi ga i dalje ucite sta sme a sta ne i on ce vremenom poceti da slusa sve vise a i ta faza ce ga proci. Kako rastu oni tako selektuju sta je jestivo a sta ne, pa jedu samo jestive stvari a druge pljunu Laughing (opet iz licnog iskustva). Nemojte se samo mnogo nervirati oko toga i jurcati ga jer njima onda bude jos zanimljivije.
    HVALA PUNO,BILO MI JE POTRENO NEČIJE ISKUSTVO!
    Ustvari je velika verovatnoća da ja grešim jer ga jurim i tražim da mi da to što je stavio u usta.Juče je sa svojom igračkom legao preko rupe iz koje voli da jede zemlju i pravio se da gricka lutku a ustvari je zavukao njušku u rupu i gledao me ispod oko kao da osmatra da li ja to vidim.


    Poslednji izmenio svetlana.petelinsek dana Uto 06 Nov 2012, 08:07, izmenjeno ukupno 1 puta
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  svetlana.petelinsek Uto 06 Nov 2012, 08:00

    Nade ::Citala sam negde da pas jede zemju kad mu nedostaju neke minerale, medjutim od ono sta sam citala kako brinete o njemu ne ide mi u glavi ni to...ako ste u mogucnost ipak pitajte svog veta, potrazite vise mislenja. Kad god bude jedeo pazite da ne proguta kamencici ili bilo sta drugo. Malo vise discipline,ako treba i udarite ga kad jede, ali budite istrajni kad se ljutite.
    Hvala puno na odgovoru,trudimo se da budemo istrajni,nekad vrlo teško odolim tom pogledu punom krivice i trudim se da izbegavam primenu bilo kakve sile ali nekad ga ćušnem po dupetu.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  Ben_Bella Uto 06 Nov 2012, 09:42

    svetlana.petelinsek ::
    Ben_Bella ::
    svetlana.petelinsek ::Astor ima 3 meseca i ne mogu da ga odviknem da jede zemlju.Ne znam da li je to normalno kod pasa,znači li to da mu nešto fali u ishrani.Hranimo ga Hills hranom i jedan obrok je kuvano.Jede jabuke,manarine,banane,...
    Komande NE,FUJ,itd ne pomažu jer on zna da to ne sme pa to radi samo kad skrenem pogled i ako ga pogledam trudi se da što pre proguta,spušta glavu i ponaša se kao i uvek kad zna da je kriv.Jede i kamenje,drvo ,čak i grančicu od ruže punu trnja - nikakav problem!
    Za sada je u dvorištu,ali šta će biti kad krenemo u šetnju?
    Kako da ga odviknem?
    Mislim da mu je dosadno, pokusajte da mu posvecujete vise paznje, igrajte se sa njim vise, kada budete krenuli u setnje, izmorite ga i kroz igru i setnju ucite... Very Happy
    Ali ja se baš igram sa njim a i svi ostali iz kuće.Ja mu bacim štap ili igračkicu,on potrči za njoma onda ugleda rupu ili utrči u cveće ili baštu i navali na zemlju!
    Ne znam ni koliko smem da ga umaram pošto je mali.Pre podne ostaje kod kuće sam i ne pravi štetu igra se sa svojim igračkicama,naučili smo i da sedne(odavno),legne da šapu,kad ulazimo u kuću čeka da mu obrišem šape čak i ako ja zaboravim,noću dok je morao da piški budio me je da ga vodim napolje,zna u koju prostoriju sme da uđe u koju ne,donosi igračkicu na komandu,...
    Pametan je i poslušan (većinom)koliko jedan pas može da bude.Popodne kad dođemo s posla pa do 21 i 30 kad sam odlazi u korpu da spava,vodimo ga napolje bar 4 puta da se istrči u dvorištu,a ostatak vremena mu posvećujemo u potpunosti.
    Ne znam šta više.Imamo i kong u koji stavljamo hranu i tako mu dajemo obrok ponekad da mu ne bude dosadno.
    Samo se bojim da se ne otruje nečim!
    P.S.
    Primetila sam da si vrlo aktivan član i želela bih da ti se zahvalim na tome u ime svih novajlija koji se baš ne snalaze na ovom polju.Ben i Bella su preslatki i nadam se da će naš Astor da bude tako lep kao Ben.Videla sam i slike sa plivanja i mnogo su slatki!Mi baš nemamo prijatelje sa psima ali imamo par pasa "ničijih" koje hranimo pa pretpostavljam da će,pošto primi sve neophodne vakcine moći sa njima da se poigra.Za sada se samo merkaju preko ograde a i tada smo u panicizbog štenećaka koji hara našim krajem jer je napravljen azil za pse u našoj blizini pa nam je veterinar preporučio da ga pričuvamo dok ne dobije još dve vakcine.
    Kad god mogu da pomognem, tu sam. Mnogo sam naucila na ovom forumu od ostalih clanova, iskustava, pa sada to znanje prenosim koliko mogu. Hvala na divnim komentarima! cheers Postavite koju slicicu svog malisana... Very Happy Veliki pozdrav od Bena, Belle i mene!!! I love you
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  svetlana.petelinsek Sre 07 Nov 2012, 08:47

    Ben_Bella ::
    svetlana.petelinsek ::
    Ben_Bella ::
    svetlana.petelinsek ::Astor ima 3 meseca i ne mogu da ga odviknem da jede zemlju.Ne znam da li je to normalno kod pasa,znači li to da mu nešto fali u ishrani.Hranimo ga Hills hranom i jedan obrok je kuvano.Jede jabuke,manarine,banane,...
    Komande NE,FUJ,itd ne pomažu jer on zna da to ne sme pa to radi samo kad skrenem pogled i ako ga pogledam trudi se da što pre proguta,spušta glavu i ponaša se kao i uvek kad zna da je kriv.Jede i kamenje,drvo ,čak i grančicu od ruže punu trnja - nikakav problem!
    Za sada je u dvorištu,ali šta će biti kad krenemo u šetnju?
    Kako da ga odviknem?
    Mislim da mu je dosadno, pokusajte da mu posvecujete vise paznje, igrajte se sa njim vise, kada budete krenuli u setnje, izmorite ga i kroz igru i setnju ucite... Very Happy
    Ali ja se baš igram sa njim a i svi ostali iz kuće.Ja mu bacim štap ili igračkicu,on potrči za njoma onda ugleda rupu ili utrči u cveće ili baštu i navali na zemlju!
    Ne znam ni koliko smem da ga umaram pošto je mali.Pre podne ostaje kod kuće sam i ne pravi štetu igra se sa svojim igračkicama,naučili smo i da sedne(odavno),legne da šapu,kad ulazimo u kuću čeka da mu obrišem šape čak i ako ja zaboravim,noću dok je morao da piški budio me je da ga vodim napolje,zna u koju prostoriju sme da uđe u koju ne,donosi igračkicu na komandu,...
    Pametan je i poslušan (većinom)koliko jedan pas može da bude.Popodne kad dođemo s posla pa do 21 i 30 kad sam odlazi u korpu da spava,vodimo ga napolje bar 4 puta da se istrči u dvorištu,a ostatak vremena mu posvećujemo u potpunosti.
    Ne znam šta više.Imamo i kong u koji stavljamo hranu i tako mu dajemo obrok ponekad da mu ne bude dosadno.
    Samo se bojim da se ne otruje nečim!
    P.S.
    Primetila sam da si vrlo aktivan član i želela bih da ti se zahvalim na tome u ime svih novajlija koji se baš ne snalaze na ovom polju.Ben i Bella su preslatki i nadam se da će naš Astor da bude tako lep kao Ben.Videla sam i slike sa plivanja i mnogo su slatki!Mi baš nemamo prijatelje sa psima ali imamo par pasa "ničijih" koje hranimo pa pretpostavljam da će,pošto primi sve neophodne vakcine moći sa njima da se poigra.Za sada se samo merkaju preko ograde a i tada smo u panicizbog štenećaka koji hara našim krajem jer je napravljen azil za pse u našoj blizini pa nam je veterinar preporučio da ga pričuvamo dok ne dobije još dve vakcine.
    Kad god mogu da pomognem, tu sam. Mnogo sam naucila na ovom forumu od ostalih clanova, iskustava, pa sada to znanje prenosim koliko mogu. Hvala na divnim komentarima! cheers Postavite koju slicicu svog malisana... Very Happy Veliki pozdrav od Bena, Belle i mene!!! I love you
    Rado bih postavila koju sliku ali se slabo snalazim,to je za mene "špansko selo".Drugi problem je što je Astor toliko nemiran kad pokušam da ga slikam da sve slike prikazuju rep,leđa,vrh glave,...Imam samo 2-3 lepe slike,a od onih ostalih mogu da sklapam puzle.
    Kad budem provalila kako da pošaljem slike obećavam da ću ih poslati.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  Ben_Bella Sre 07 Nov 2012, 18:43

    svetlana.petelinsek ::
    Rado bih postavila koju sliku ali se slabo snalazim,to je za mene "špansko selo".Drugi problem je što je Astor toliko nemiran kad pokušam da ga slikam da sve slike prikazuju rep,leđa,vrh glave,...Imam samo 2-3 lepe slike,a od onih ostalih mogu da sklapam puzle.
    Kad budem provalila kako da pošaljem slike obećavam da ću ih poslati.
    https://labradorfanclub.serbianforum.info/t535-uputstvo-za-postavljanje-fotografija-vodic-u-slikama?highlight=postavljanje+slika Evo male pomoci oko slika, nadam se da cete uspeti. Otvorite novu temu u "Predstavite svog labradora" i postavite slike i detalje o vasem psu. Veliki pozdrav! Very Happy
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  svetlana.petelinsek Čet 08 Nov 2012, 08:18

    Ben_Bella ::
    svetlana.petelinsek ::
    Rado bih postavila koju sliku ali se slabo snalazim,to je za mene "špansko selo".Drugi problem je što je Astor toliko nemiran kad pokušam da ga slikam da sve slike prikazuju rep,leđa,vrh glave,...Imam samo 2-3 lepe slike,a od onih ostalih mogu da sklapam puzle.
    Kad budem provalila kako da pošaljem slike obećavam da ću ih poslati.
    https://labradorfanclub.serbianforum.info/t535-uputstvo-za-postavljanje-fotografija-vodic-u-slikama?highlight=postavljanje+slika Evo male pomoci oko slika, nadam se da cete uspeti. Otvorite novu temu u "Predstavite svog labradora" i postavite slike i detalje o vasem psu. Veliki pozdrav! Very Happy
    Hvala puno probaću već danas!PAS MI JEDE ZEMLJU! 009anw
    USPELA!
    Još jednom HVALA!PAS MI JEDE ZEMLJU! 029tiq
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  Ben_Bella Čet 08 Nov 2012, 10:39

    Nema na cemu!!! Presladak je malisa, samo bi bilo najbolje da te slike prekopirate u delu "Predstavite svog labradora", tamo napravite temu i postavljajte bilo sta o svom psu, da ne bi spamovali ovu temu... Wink
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  svetlana.petelinsek Čet 08 Nov 2012, 11:28

    Ben_Bella ::Nema na cemu!!! Presladak je malisa, samo bi bilo najbolje da te slike prekopirate u delu "Predstavite svog labradora", tamo napravite temu i postavljajte bilo sta o svom psu, da ne bi spamovali ovu temu... Wink
    hoću,baš sam gledala kako se to radi,ali hoću da napravim još koju fotku ako uspem.

    Sponsored content


    PAS MI JEDE ZEMLJU! Empty Re: PAS MI JEDE ZEMLJU!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 19:04