Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Pas mi je povredio jastucic

    avatar
    Aleksa96


    Broj poruka : 1
    Godina : 27
    ime psa : Atos
    Datum upisa : 10.11.2012

    Pas mi je povredio jastucic Empty Pas mi je povredio jastucic

    Počalji  Aleksa96 Sub 10 Nov 2012, 12:19

    Atos sepa na levu nogu cak je jedva i koristi posto idem za vet. texnicara i 2 sam god. detaljno sam pogledao i opipao nogu i otkrio sma da je povredio jastuce,e sad nzm sta da radim planirao sam da nediram nista u narednih dan,dva i da vidim sta ce se desiti da li ce se stanje popraviti ili pogorsati(nadam se da nece)on je jedna velika maza iako je ogroman laje samo na ljude koji hoce da uradi nesto lose ili da ukradu i imao sam priliku da vidim kako reaguje u prisustvu takvih osoba, razmisljao sam da ga je neko mozda sinoc udario jer on celu noc provodi pored ograde i posmatra prolaznike i mislio sam da ga je neko udario po sapi ili je posekao.
    I da umalo da zaboravim jastuce izgleda normalno i nevidim nikakvu posekotinu..Molim vas pomozite mom debelom.. Very Happy Very Happy
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Pas mi je povredio jastucic Empty Re: Pas mi je povredio jastucic

    Počalji  ViPns Ned 11 Nov 2012, 14:02

    Pretpostavljam da imas lupu kod kuce, pogledaj da nije mozda neki trn u jastucetu ako se ne vidi posekotina. A kako si siguran da je u jastucetu problem?

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 22:29