Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  Nade Pet 08 Feb 2013, 08:04

    Evo ja tju poceti..

    The Hobbit:An Unexpected Journy
    http://www.imdb.com/title/tt0903624/?ref_=sr_1

    Ako ste ljubitelj Gospodar Prstenova, onda dopasce vam se i ovaj,jer tu ustvari se otrkivaju mnogo stvari sta su se desile u sama trilogija Smile
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  Berna Pet 08 Feb 2013, 10:39

    Odavno nisam bila u bioskopu, ali evo par zanimljivih filmova koje sam skoro odgledala

    1. Teddy
    2. Numb
    3. Crank
    4. Taken I
    5. Taken II
    Petrolucio
    Petrolucio


    Broj poruka : 9
    Godina : 33
    ime psa : Uskoro.
    Datum upisa : 30.01.2013

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  Petrolucio Pet 08 Feb 2013, 18:24

    DJango Unchained od Quentina Tarantina odlican film Very Happy Ako volite filmove Tarantina. Hobit je odlican. Safe house sa glumcem Ryan Reynolds. Za pocetak ta tri Very Happy
    A ako volite horor filmove ne one komercijalne nego ozbiljne pogledajte za pocetak: Forbidden Siren, Shutter i Recycle sva tri azijske produkcije i po meni najbolji od horora , nemojte da skidate americki remake jer je ocajan Very Happy I jos jedan veoma dobar japanske produkcije akcija,drama pod nazivom: 252: Signal of life.
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  ViPns Pet 08 Feb 2013, 20:24

    Atlas oblaka,(Cloud atlas) poslednje sto sam gledao i prilicno mi se svideo film!
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  Nade Pet 08 Feb 2013, 21:37

    sad sam pogledala Life of Pi..odlicna prica,jos samo snimak da nije bio od kino bilo bi odlicno!!!
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  ViPns Ned 10 Feb 2013, 22:30

    Po tvojoj preporuci pogledao life of Pi,interesantan film, malo losiji efekti ali prica je super!
    P.S. Moj sin se rasplakao zbog tigra Sad
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  Nade Pon 11 Feb 2013, 07:35

    znam da su loshi..ali mislim da bi oni doshli do izraz da bi snimak bio HD ili da se to gleda u kino sala. a za tigra.. i meni krivo bilo Sad

    Mislim da sama prica nosi jaka poruka.
    VeskoHN
    VeskoHN


    Broj poruka : 54
    Godina : 30
    Lokacija : Herceg Novi
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 14.03.2011

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  VeskoHN Čet 15 Jan 2015, 20:23

    Dva fina za pogledati Smile

    We bought a Zoo (2011) - http://www.imdb.com/title/tt1389137/
    Zookeeper (2011) - http://www.imdb.com/title/tt1222817/
    VeskoHN
    VeskoHN


    Broj poruka : 54
    Godina : 30
    Lokacija : Herceg Novi
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 14.03.2011

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  VeskoHN Sub 19 Avg 2017, 18:51

    A Dog's Purpose (2017)

    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  Berna Ned 27 Avg 2017, 09:43

    Gledala sam, posteno se isplakala!

    Sponsored content


    Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!  Empty Re: Sta novo ste gledali na filmsko platno- preporucite!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 06 Maj 2024, 13:22