Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Pitanje???

    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Pitanje??? Empty Pitanje???

    Počalji  rajs41 Pon 20 Maj 2013, 11:18

    Cao svima,

    Imam labradora po imenu Ari, starog 9 meseci. Pre par nedelja imao je neko trovanje, ali je to uz pomoć veterinara i inekcija uspešno prevazišo. Od tada je živnuo, počeo je da bude hiperaktivan. Sada, se kao malo smirio, ne znam da li je to zbog vrućina. Hoće samo da spava, tek uveče živne. Hoće da se zaigra samo kad vidi nešto zanimljivo. Zbog tog njegovog spavanja malo sam zabrinut?

    Šta mislite o tome?

    Unapred hvala ...
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Pitanje??? Empty Re: Pitanje???

    Počalji  Nade Pon 20 Maj 2013, 11:25

    Nemate zasto brinuti, nijedan pas na vrucine nije aktivan, kao ni mi Very Happy zato uvece dobro ga istrcite, i nocne prosetke su super. Preko dan nemojte da ga pregrevate, posto njima je malo teze da se rashlade.
    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Pitanje??? Empty Re: Pitanje???

    Počalji  rajs41 Pon 20 Maj 2013, 12:27

    Nade ::Nemate zasto brinuti, nijedan pas na vrucine nije aktivan, kao ni mi Very Happy zato uvece dobro ga istrcite, i nocne prosetke su super. Preko dan nemojte da ga pregrevate, posto njima je malo teze da se rashlade.

    Puno ti hvala. On inače spava ali kada neko krene napolje on bi sa njim. Hoće da se igra kad ima ko da mu pravi društvo. Lepo jede i kad se šeta, šeta se za sve pare. Samo što voli da spava preko dana ... Hvala još jednom.

    P.S. da li je normalno da jede travu?
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Pitanje??? Empty Re: Pitanje???

    Počalji  Nade Pon 20 Maj 2013, 14:53

    Da, verovao ili ne normalno je, to jedu obicno da bi procistili zeludac, kad svoju gledam pitam se jel imam koza ili pas Rolling Eyes
    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Pitanje??? Empty Re: Pitanje???

    Počalji  rajs41 Pon 20 Maj 2013, 15:34

    Hvala ti na odgovorima. Ja sam mog Aria uzeo na kraj leta, pa sam video kako se ponaša preko zime, pa mi je čudno da toliko nije aktivan leti preko dana. Mislim, aktivan je ali treba da ga zainteresuješ. Zato sam se malo uznemirio.

    Možda je to jer preko dana nema mnogo ljudi i dece na ulici pa on nema za čime da juri. Samo ide i njuška po dvorištu, malo povijenog repa. Ovako posle je sve ok.

    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Pitanje??? Empty Re: Pitanje???

    Počalji  rajs41 Pet 24 Maj 2013, 10:26

    Imam samo još jedno pitanje: Naime, kada se ujutro duže šetamo, posle nekog vremena, njemu se na usnicama pojave kao pena pljuvačke. Da li je to od umora, vrućine ili šta već ... ??? Onako je dobro, veseo je, šeta se, igra se, lepo jede, nema problema, ali me ovo samo brine. Da li se to dešava i vašim psima?

    Hvala
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    Pitanje??? Empty Re: Pitanje???

    Počalji  paun Pet 24 Maj 2013, 14:01

    Sasvim normalna pojava, stvara se od dahtanja. Preterao si sa šetnjom kada mu vrh jezika ide na gore dok dahće ili blago pomodri, onda stani da se odmori i vrati ga kući.
    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Pitanje??? Empty Re: Pitanje???

    Počalji  rajs41 Pet 24 Maj 2013, 14:17

    Nije mu vrh jezika išao na gore. Bio je normalan, hiperaktivan i lud Smile Samo rako mu se na krajevima na usnama zakači malo ta pena od pljuvačke. Kada se igra krući sa drugim psima onda to nema. U Svakom slučaju, hvala ti ...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pitanje??? Empty Re: Pitanje???

    Počalji  Berna Pet 24 Maj 2013, 15:15

    Da li je normalno da pas balavi?

    Da, jeste Wink

    Sponsored content


    Pitanje??? Empty Re: Pitanje???

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 20:03