Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    problemi u vezi sa obavljanjem nuzde

    avatar
    brockic


    Broj poruka : 13
    Godina : 47
    Lokacija : podgorica
    ime psa : stela
    Datum upisa : 04.05.2013

    problemi u vezi sa obavljanjem nuzde Empty problemi u vezi sa obavljanjem nuzde

    Počalji  brockic Čet 30 Maj 2013, 00:33

    Treba mi pomoc. Stela ima devet mjeseci a ja sam je dobio prije mjesec dana. Drzim je u dvoristu. Htio sam da je naucim da vrsi veliku nuzdu van dvorista tako sto sam je izvodio u setnju 15tak minuta posle jela i ona bi to odradila van ali bi to opet ponavljala i u dvoristu. ocu da probam sa pijeskom na jednom mjestu u dvoristu.Ako neko ima iskustva sa tim  neka pomogne Question


    Poslednji izmenio brockic dana Čet 13 Jun 2013, 13:16, izmenjeno ukupno 1 puta
    avatar
    brockic


    Broj poruka : 13
    Godina : 47
    Lokacija : podgorica
    ime psa : stela
    Datum upisa : 04.05.2013

    problemi u vezi sa obavljanjem nuzde Empty Re: problemi u vezi sa obavljanjem nuzde

    Počalji  brockic Čet 13 Jun 2013, 13:15

    brockic ::Treba mi pomoc. Stela ima devet mjeseci a ja sam je dobio prije mjesec dana. Drzim je u dvoristu. Htio sam da je naucim da vrsi veliku nuzdu van dvorista tako sto sam je izvodio u setnju 15tak minuta posle jela i ona bi to odradila van ali bi to opet ponavljala i u dvoristu. ocu da probam sa pijeskom na jednom mjestu u dvoristu.Ako neko ima iskustva sa tim  neka pomogne Question
    avatar
    djole99


    Broj poruka : 1
    Godina : 24
    ime psa : Lucky
    Datum upisa : 23.09.2013

    problemi u vezi sa obavljanjem nuzde Empty Lucky

    Počalji  djole99 Pon 23 Sep 2013, 21:11

    Moguce je nauciti labradora tome...Tj ako on ima svoj ogradjeni prostor sam ce odrediti prostor za nuzdu,za igru,i hranu!!! Very Happy

    Sponsored content


    problemi u vezi sa obavljanjem nuzde Empty Re: problemi u vezi sa obavljanjem nuzde

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 03:39