Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    mrtva kost

    vanca
    vanca


    Broj poruka : 5
    Godina : 31
    Lokacija : paracin
    ime psa : luna
    Datum upisa : 09.09.2013

    mrtva kost Empty mrtva kost

    Počalji  vanca Ned 06 Okt 2013, 16:16

    danas sam vodio moju lunu kod veterinara kaze da ima mrtvu kost na glavi to joj se pojavilo kao izraslina jal ima neko slicnog iskustva posto za dva dana je vodim kod drugog veterinara koji je strucnjak za pse jer ne mogu nista da nadjem na ovu temu
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    mrtva kost Empty Re: mrtva kost

    Počalji  Berna Ned 06 Okt 2013, 22:24

    Prvi put cujem za tako nesto, kako to izgleda?
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    mrtva kost Empty Re: mrtva kost

    Počalji  ViPns Ned 06 Okt 2013, 22:33

    Nikada nisam cuo za taj izraz tako da ne znam na cega je mislio veterinar, ako ti pas ima na celu nesto nalik cvorugi,to se desava kod nekih pasa u starosti od 4-6 meseci zbog ne pravilnog razvoja lobanje,uglavnom se povuce u kasnijem uzrastu,ali ipak poseti jos nekog veterinara!
    vanca
    vanca


    Broj poruka : 5
    Godina : 31
    Lokacija : paracin
    ime psa : luna
    Datum upisa : 09.09.2013

    mrtva kost Empty Re: mrtva kost

    Počalji  vanca Pon 07 Okt 2013, 14:34

    pa to sto ona ima je bas kao cvoruga danas sam se cuo jos sa jednim veterinarom koji mi je rekao da je to zbog razvoja i da ako je pas veseo kao sto jeste najbolje je ne dirati je jer po njegovoj prici nije nista strasno, sutra je vodim da je pregleda,.... ne znam samo da li ce joj se to povuci vremenom

    Sponsored content


    mrtva kost Empty Re: mrtva kost

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Uto 07 Maj 2024, 17:11