Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    imam psa koji se ne zna umoriti

    avatar
    Nikolacar


    Broj poruka : 4
    Godina : 28
    ime psa : Megi
    Datum upisa : 31.10.2013

    imam psa koji se ne zna umoriti Empty imam psa koji se ne zna umoriti

    Počalji  Nikolacar Čet 31 Okt 2013, 20:30

    dobro vece svima. Imam jedan mali- veliki problem zbog kojeg ne mogu psa pustiti u dvoristu. ona je kao munja samo trci negde i ne zna za umor. a hoce po nekad i iz dosade ili sta vec da nosi patike i tako.Svakodnevno je pustam u dvoristu da trci i potom 30min je setam i vuce kao luda. Pas ima jos malo pa 3 godine.Pomozite mi ;-)
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    imam psa koji se ne zna umoriti Empty Re: imam psa koji se ne zna umoriti

    Počalji  ViPns Čet 31 Okt 2013, 20:53

    Evo ovako care, kao prvo labradori su aktivni psi i tesko da ces ikada videti labradora kako lezi u uglu i prede. Labrador trazi zabavu i rad,moras joj pronaci zadatke,jer oni vole da rade i zabavljaju se. Da li ce to biti donosenje bacenih predmeta,pronalazenje sakrivenih stvari,prelazenje nekih prepreka ili sta god drugo od milion zanimljivih stvari koje mogu raditi covek i pas. Prosta setnja od tacke A do tacke B nije dovoljna da bi se pas osecao sretan i zadovoljan,a i setnja za psa te velicine u trajanju od 30 minuta dnevno sigurno nije dovoljna!
    Kada obezbedis dovoljno vremena za rad sa njom polako primeni i neke od metoda dresure,nemoj joj dozvoliti da te vuce na povodcu (opisano vec bezbroj puta prelistaj forum),nauci je da se odaziva na ime.....
    Ali sve to kroz igru i sa puno strpljenja, jer psa te starosti malo je teze uvesti u red ali ne i nemoguce,samo zapamti koliko ona treba da zadovolji tvoja pravila moras i ti njoj udovoljiti njenim potrebama!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    imam psa koji se ne zna umoriti Empty Re: imam psa koji se ne zna umoriti

    Počalji  Berna Sub 02 Nov 2013, 18:44

    Moj se ne zna umoriti nakon 5+ sati setnje, trcanja, plivanja... a ima 7 godina Laughing 
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    imam psa koji se ne zna umoriti Empty Re: imam psa koji se ne zna umoriti

    Počalji  Ben_Bella Ned 03 Nov 2013, 11:12

    Moji su ne umorni, to nije nista cudno... Wink

    Sponsored content


    imam psa koji se ne zna umoriti Empty Re: imam psa koji se ne zna umoriti

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 05:04