Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    imam problem

    teodor89lea
    teodor89lea


    Broj poruka : 8
    Godina : 34
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 28.01.2013

    imam problem Empty imam problem

    Počalji  teodor89lea Pon 28 Jan 2013, 22:02

    Dobio sam stene labrador staro 44 dana,juce sam ga dobio i sve je bilo super,malo smo se igrali sa njim,a danas posle podne primetim da nece da izadje is kucice a nalazi se u prostoriji gde se greje tako da mu je tu toplo,i primetim da sepa na zadnju desnu nogu,tako da slabo hoce da hoda,najlepse mu kad lezi,ne znam zasto to,bas sam se zabrinuo,a bas vidom racuna o njemu,ako neko ima neki savet bio bih zahvalan,nikad ranije nisam imao labradora i sve ovo je za mene novo...
    Nikola 018
    Nikola 018


    Broj poruka : 46
    Godina : 47
    Lokacija : Nis
    ime psa : Bili,Dany aronalex,Perfect Magic Fokus
    Datum upisa : 12.01.2013

    imam problem Empty Re: imam problem

    Počalji  Nikola 018 Pon 28 Jan 2013, 22:15

    Najpametnije je otici veterinaru.Ocigledno ima neki problem cim ne izlazi iz kucice a labrador je veseo pas,narocito u tom uzrastu voli da se igra s ukucanima.Moguce je da je povredio nogicu prilikom igranja na osnovu onoga kako ste opisali.Najbolje je otici veterinaru !
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    imam problem Empty Re: imam problem

    Počalji  Ben_Bella Pon 28 Jan 2013, 23:02

    Zasto je pas uzet tako rano? Shocked Posetite veterinara!
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    imam problem Empty Re: imam problem

    Počalji  svetlana.petelinsek Uto 29 Jan 2013, 09:40

    Pozovite svakako veterinara i objasnite mu situaciju.
    Ako stega juče dobili računajte i na to da mora da prođe kroz period adaptacije i da mu sad posvećujete mnogo pažnje.On je odvojen od majke i ostalih kučića,našao se u nepoznatom okruženju među nepoznatim ljudima i vrlo je nesrećan!
    Ja sam Astora isto dobila tako rano tako da sam prošla kroz to ne tako davno.
    Nogicu na koju šepa mu ispipaj(veterinar može da ti objasni kako ili već celu nogicu i malo provrti zglobiće da vidiš gde će da zacvili).Možda je istegao mišić ako se okliznuo a to mu se verovatno desilo ako je u kući na parketu ili laminatu.Ako ga boli mišić masaža može da pomogne a ako reaguje kad vrtiš zglob anda nemoj nikako masirati već nek veterinar kaže šta ti je dalje činiti.Trebaće mu vremena da nauči da hoda i trči po,za njega,novoj podlozi.
    Nemojte ga na silu izvlačiti iz kućice već ga namamite nekom igračkicom ili poslasticom ili parčetom barenog belog mesa (to je kod Astora uvek palilo mislim belo meso i kad ništa drugo nije hteo da jede!)
    I posvetite mu maksimum pažnje bar dok ne nađe svoje mesto u vašoj porodici!
    avatar
    nikola150


    Broj poruka : 1
    Godina : 26
    ime psa : kiki
    Datum upisa : 17.03.2013

    imam problem Empty Re: imam problem

    Počalji  nikola150 Ned 17 Mar 2013, 18:45

    moj pas ima cudnu njusku juce ju je o nesto ocesao i bilo mu je krvi na njoj
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    imam problem Empty Re: imam problem

    Počalji  Ben_Bella Ned 17 Mar 2013, 20:00

    Odvedi ga da veterinar pogleda ranu!

    Sponsored content


    imam problem Empty Re: imam problem

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 29 Apr 2024, 12:18