Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Setanje po dvoristu nocu

    avatar
    Nikolacar


    Broj poruka : 4
    Godina : 28
    ime psa : Megi
    Datum upisa : 31.10.2013

    Setanje po dvoristu nocu Empty Setanje po dvoristu nocu

    Počalji  Nikolacar Sub 02 Nov 2013, 15:40

    E ovako, imam jedan problem zbog kojeg ne mogu pustiti moju kujicu da seta nocu po dvoristu,a da nije u box-u. Ovako kada sam sa njom i do 22h preko noci ona je mirna i sve seta tamo-vamo, ali kada izadjem sa drustvom u grad a pritom je ostavim u dvoristu ona nosi patike, kida sta stigne, da li je to stvar dosade ili ne ? p.s kad sam ja tu patiku joj i silom ne mogu staviti u usta:x  Pomozite!

      Sada je Pon 29 Apr 2024, 09:26