Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Saša Pon 28 Mar 2011, 08:58

    ljudi pomagajte ako imate iskustva sa ovim. vec drugo jutro u dnevnoj sobi zaticem haos... jutros mi je Baster pregriso sve kablobe koje je nasao, porasturao sve po sobi, predhodno sam sve sklonio medjutim dohvatio je sve sa kreveta usb kabal,punjac za tel. novcanik ma sve sto je stigo. prvo sam pomislio da je nato promasio Libiju pa pogodio moj stan... Very Happy Very Happy ima li neko resenje za ovo, ne bih da ga vezujem nocu... ili je to naj bolje resenje... scratch
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  JovanaJoja Pon 28 Mar 2011, 09:11

    Ja sam imala tih problema nocu ali u dvoristu,bude im dosadno pa jedu cvece ... itd... On to radi iz dosade... obavezno mu ostavi koju igrackicu,flasu,bilo sta pa nek se sa tim igra... i jednom ga ostavi samog ali ga posmatraj i gedaj sta ce uraditi kada uzme grdi ga i reci ne.. ili fuj ko sto ja radim sa ovim malim,samo su moji napolju....
    Probaj tako...
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Saša Pon 28 Mar 2011, 09:25

    ma probao sam sve.... jednostavno tera po svom.... Neutral
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  JovanaJoja Pon 28 Mar 2011, 09:30

    Saša ::ma probao sam sve.... jednostavno tera po svom.... Neutral
    auu.. odo do mojih da vidim jel jedu cvece.. pazim na njih stalno .. /
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Saša Pon 28 Mar 2011, 10:09

    Girl love Dog ::
    Saša ::ma probao sam sve.... jednostavno tera po svom.... Neutral
    auu.. odo do mojih da vidim jel jedu cvece.. pazim na njih stalno .. /

    ma ovaj moj obrsti po koju travcicu u dvoristi... ali kablove ne sme, sve kablove sa strujom sam sklonio da ne bi pokvario njegovo i onako cupavo krzno... geek
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Sasska Pon 28 Mar 2011, 10:14

    Trosi energiju... moras vise da ga setas pogotovo uvece pred spavanje. Sve vredne stvari treba skloniti kako ne bi ''nestale''.
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Saša Pon 28 Mar 2011, 10:18

    Sasska ::Trosi energiju... moras vise da ga setas pogotovo uvece pred spavanje. Sve vredne stvari treba skloniti kako ne bi ''nestale''.

    ma Baster je ceo dan napolju... po ceo dan se igramo lopticom... posto ne radim trenutno pa imam vremena.... izigramo se uvece jos ga i izgnjavim da se umori i pojacano ga nahranim... ali dzabeeeee genije je toooo bom

    moracu da mu vadim baterije nocu... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Sasska Pon 28 Mar 2011, 10:24

    Cekaj a sto ga pojacano nahranis? Samo si mu dao jos energije Very Happy Ravnomerno mu raspodeli obroke i gledaj da budu posle setnji tj. da ga ne vodis sa punim stomakom napolje.
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Saša Pon 28 Mar 2011, 10:31

    predpostavljsm da je sve u redu do jutarnjih casova... tad krece zurka... cim malo sunce grane u kucu... nocu je miran... probudi me bukom i kad ustanem on je nesto novo dohvatio i otkrio...
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Sasska Pon 28 Mar 2011, 10:35

    Znaci... ustaj ranije Very Happy
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Saša Pon 28 Mar 2011, 10:42

    Sasska ::Znaci... ustaj ranije Very Happy

    pa kud ranije ali primetio sam da me budi tacno u 7:30 grebe mi po vratima spavace sobe... dal to ima neke veze sto me trazi... scratch

    gladan?
    hoce da se igra?
    da ga pustim napolje?
    ili da se pohvali novim neredom?
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Sasska Pon 28 Mar 2011, 11:26

    Ra se tacno u 7 svako jutro nacrta ispred vrata spavace sobe i cvilka tj. zove me da izadjem nije mi trebao budilnik uopste jer zna da tada ide napolje pre nego svi ustanu i pocnu da se spremaju za posao i vrtic. Sad od kako sam na bolovanju (10meseci) Very Happy ustaje kad i ja i odma trazi da ide napolje, smarac, ni kafu ne mogu posteno da popijem.
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  yovanna Pon 28 Mar 2011, 11:31

    veeruj mi nas je Bea dok je bila mala budila u 5:00h ujutru!!! Shocked
    Jer joj se piski ili kaki,ili joj treba paznja.Prvih par meseci smo ustajali ko vampiri,cak smo radili u smeni Boba je drzao nocunu ,a ja dnevenu! lol!
    Ali je to posle par meseci proslo,sad nam je kucara divna ne ustaje dok se i ti ne probudis,a cim vidi da si ustaoona dolazi sa igrackom u krevet da se izmazi. I love you
    DarkoNS
    DarkoNS


    Broj poruka : 166
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Rolly
    Datum upisa : 08.12.2010

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  DarkoNS Pon 28 Mar 2011, 12:21

    Ja kad sam mog dobio, jedno 2 nedelje sam ustajao po 5 puta nocu da bih se druzio sa njim(inace pravi haos)... E onda je poceo da spava kod mene u krevetu, i od tad je miran Smile
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Saša Pon 28 Mar 2011, 15:08

    Sasska ::Ra se tacno u 7 svako jutro nacrta ispred vrata spavace sobe i cvilka tj. zove me da izadjem nije mi trebao budilnik uopste jer zna da tada ide napolje pre nego svi ustanu i pocnu da se spremaju za posao i vrtic. Sad od kako sam na bolovanju (10meseci) Very Happy ustaje kad i ja i odma trazi da ide napolje, smarac, ni kafu ne mogu posteno da popijem.

    pa hoce da te natera da pijes kafu napolju,iskoristi prve lepe dane... Very Happy dok mi Baster nije dosao u dom nisam znao kako je lepo piti kafu u dvoristu po jutarnjem suncu.... Baster,devojka i ja... Razz on njuska dvoriste, ona mene i svi zadovoljni.... cheers

    Sponsored content


    kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-) Empty Re: kuca pravi zurku nocu po stanu.... :-)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sre 15 Maj 2024, 03:09