Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Rodovnik

    avatar
    Vladimir993


    Broj poruka : 1
    Godina : 30
    ime psa : U papirima: Felix

    po meni: Wolf
    Datum upisa : 17.03.2014

    Rodovnik Empty Rodovnik

    Počalji  Vladimir993 Pon 17 Mar 2014, 15:06

    Dobar dan. Labradora imam oko 7 meseci, on ima ukupno 9! Zove se Vulf u papirima pise Felix. Interesuje me sledece, da mi neko rastumaci njegov rodovnik! Ja iskreno ne znam! [img]Rodovnik 35byya8[/img]

    a ovo je slika nas od pre mesec dana na sumarickom jezeru. Ili moze neko na FB da mi posalje poruku, i

    [img]Rodovnik 2drhxxu[/img]
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Rodovnik Empty Re: Rodovnik

    Počalji  Berna Uto 18 Mar 2014, 10:25

    Dobrodosao!

    Ovde imas sta znace titule na izlozbama:

    https://labradorfanclub.serbianforum.info/t947-caccacibbobitd?highlight=cac+cacib


    /5/ znaci da je pas na ocenjivanju dobio ocenu 5 - "odlican", ali nema titule.

      Sada je Čet 09 Maj 2024, 18:21