Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    krive sape kod steneta

    avatar
    goxico


    Broj poruka : 8
    Godina : 46
    ime psa : Tina
    Datum upisa : 30.03.2015

    krive sape kod steneta Empty krive sape kod steneta

    Počalji  goxico Pet 17 Jul 2015, 19:41

    Hteo bih da pitam dal je neko imo neka iskustva sa stencima da im se krive prsti na prednjim sapama. Stene kad je prohodalo sa nekih 25 dana vido sam da ima krive prste na prednjim sapama (idu ka unutra). Kada smo kasnije otisli kod veterinara receno nam je da ubacimo meso i AD kapi u ishranu i da ce se to ispraviti ali poboljsanja nema. Pa me zanima dal je jos neko imao takav neki slucaj i imali neki savet za mene?

    Da napomenem da imam jos jedno stene i da je sa njim sve uredu, a to stene sa krivim sapama je zivahno i normalno hoda i trci.
    evo kako to izgleda krive sape kod steneta 1z23syv

      Sada je Uto 07 Maj 2024, 08:41