Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    povreda sape?

    Labs_Love
    Labs_Love


    Broj poruka : 3
    Godina : 40
    ime psa : Kan
    Datum upisa : 30.09.2011

    povreda sape? Empty povreda sape?

    Počalji  Labs_Love Pet 30 Sep 2011, 08:39

    Pozdrav svima..

    Moj labrador ima tri i po meseca i juce je uspeo da se nadje u dvoristu kad se sredjivalo i deo betonske ploce mu je pao na vrh sape.. Ploca je vertikalno bila naslonjena na zid i prilikom premestanja je pala a on krenuo prema njoj i stigla mu je sapu mozda 1-2 cm da ga je zakacila..

    Posledice: hramlje kad hoda, ne trci naravno, i ako mogu tako da kazem vidna mu je promena raspolozenja.. tuzan pogles.. skupljena usta osim kad sam ja malo duze s njim npr. 20 min onda pocne da se lezeci igra sa mnom i da mi gricka ruku pa se tu "malo oraspolozi"..

    Moja dilema je da li treba da ga nosim kod veterinara ili mogu nekako ja da mu pomognem?

    Thnx
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    povreda sape? Empty Re: povreda sape?

    Počalji  just_labs Pet 30 Sep 2011, 13:53

    moja preporuka ti je da ga odvedes kod veta, jer ce on najbolje znati sta ti je ciniti Wink

      Sada je Ned 12 Maj 2024, 01:13