Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta

    Sladja
    Sladja


    Broj poruka : 537
    Godina : 50
    Lokacija : okolina Lazarevca
    ime psa : Sem,Dasha,Allegra
    ime psa : Crni,Bello,Megy
    Datum upisa : 14.09.2008

    Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta Empty Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta

    Počalji  Sladja Čet 15 Okt 2009, 07:50

    Ima li ko iskustva sa ovom pojavom.Procitala sam da to toga dolazi ako se pas kupa u hladnoj vodi,Meda se nije kupao a desilo se ,pretpostavljam od preteranog mahanja repom.Kao sto iznenada dodje do toga, iskusniji kazu da isto tako,posle par dana prodje.Znaci preostaje mi samo da cekam... Sad
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta Empty Re: Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta

    Počalji  jasmina79 Čet 15 Okt 2009, 08:13

    Ja stvarno nemam iskustva s time....ima jedan pas....lutalica...tu je vec neko vrijeme....njegov rep je uvijek bio visoko podignut....jedan dan je dosao sa opustenim repom.....mislili smo da mu je slomljen....od udarca ili necek slicnog....to je trajalo par dana........i evo opet ga nosi visoko....ne znam da li je to bio primjer cega ti Sladjo navodis ali djeluje mi da se radi o istom problemu....
    Nadam se da ce se i medo oparaviti ubrzo....pozzz
    Sladja
    Sladja


    Broj poruka : 537
    Godina : 50
    Lokacija : okolina Lazarevca
    ime psa : Sem,Dasha,Allegra
    ime psa : Crni,Bello,Megy
    Datum upisa : 14.09.2008

    Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta Empty Re: Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta

    Počalji  Sladja Čet 15 Okt 2009, 12:39

    Najverovatnije je problem isti,desava se.... Crying or Very sad
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta Empty Re: Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta

    Počalji  johnyAstor Čet 15 Okt 2009, 20:42

    Daj okaci sliku... Bas me to zanima...
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta Empty Re: Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta

    Počalji  jasmina79 Pet 16 Okt 2009, 09:34

    Sladjo ne budi tuzna....ako je kod tvog psa isti slucaj kao kod ove nase lutalice....ima sanse da sve bude ok za par dana
    Sladja
    Sladja


    Broj poruka : 537
    Godina : 50
    Lokacija : okolina Lazarevca
    ime psa : Sem,Dasha,Allegra
    ime psa : Crni,Bello,Megy
    Datum upisa : 14.09.2008

    Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta Empty Re: Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta

    Počalji  Sladja Ned 18 Okt 2009, 21:55

    johnyAstor ::Daj okaci sliku... Bas me to zanima...
    Tek sada vidim ovo,nemam sliku a i do petka je vec proslo.Jako ruzno je izgledalo,rep onako bezivotno visi..
    Meni je bila frka jer je bio prijavljen za mini specijalku retrivera u Kragujevcu,ali na svu srecu proslo je,doduse ne bas skroz ali smo ipak bili... Very Happy
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta Empty Re: Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta

    Počalji  jasmina79 Pon 19 Okt 2009, 08:34

    Eto vidis kako se sve dobro zavrsilo Very Happy

    Sponsored content


    Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta Empty Re: Sindrom slomljenog repa, mrtvog repa ili "cold water ta

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 14:47