Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+19
nikolla
ViPns
Sasska
Hudini
shma
share
Charolija
Aca-Merlin
Sladja
Lana
ogithepas
jasmina79
yovanna
Jepur0
nera
milica88
Berna
IgorKiM
Bobi
23 posters

    Bobi

    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Berna Pet 03 Sep 2010, 16:09

    Bobi ::


    p.s.Bobi se vec par dana dosta cese ,i posumnjao sam da ima buve.Sta je najbolje za suzbijanje buva?

    Neostomosan za instant unistavanje buva na psu, takodje isprskaj kucicu. Kao preventivu preporucujem ampule advantix-a, ja ih koristim, mada ima i drugih (manje ili vise dobrih) resenja.
    Charolija
    Charolija


    Broj poruka : 122
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Edi
    ime psa : Edi Mocca House
    Datum upisa : 19.08.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Charolija Sre 08 Sep 2010, 01:58

    Bobi je divno stvorenje. Very Happy Kao i sa ostalim drugarima do sada tako sam i o Bobiju pročitala sve. Ne mogu sve da postignem, kao nova ovde. Smile Možda grešim, ali kada je pušten sa povoca ne mora da ti ide baš uz nogu, ali treba da zna šta sme, a šta nikako ne, treba da zna i da razume ono što mu govoriš, koliko sme da se udalji i sl. Prosto ne umem da objasnim, ali se definitivno prema našem psu ponašam isto kao i prema našoj deci. Psi zaista sve to mnogo brže i prihvate i razumeju nego deca, tako da je lakše sa njima. Smile Ponekad mi je mnogo glupo da napišem šta stvarno onako skroz mislim, jer mi se čini da me ljudi ne bi dobro razumeli. Kroz neke moje postove ispada da zagovaram nešto i da pričam gluposti. Rolling Eyes A zaista nije tako. Naši Labovi su toliko pametni da ne možemo ni da naslutimo. Pa pogledaj Bobija koji smatra da treba da spava tamo gde i ti. I love you On želi da bude uz tebe, da te čuva, najbolje što ume Laughing i ne razume zašto mora da bude sam u kućici. Dušica malena. Daj mu samo ljubav i budi siguran da ćete uvek sve slušati i voleće te kao nikada, niko. Raznežila sam se načisto, a i raspisala verovatno više nego što treba, ali uglavnom moj stav u odnosu na sve prema našim dragim lepotanima je, da se prema njima treba odnositi isto kao i prema deci. Very Happy Bobi je faca neviđena. cheers
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Sre 08 Sep 2010, 02:56

    Hvala puno na ovim lepim recima Very Happy Very Happy
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Sre 08 Sep 2010, 20:59

    Nakon duzeg perioda u "miru" i lepom slaganju Smile ,Bobi me je pre 15ak minuta ,ne znam zasto,napao.Bila je sledeca situacija.Nakon male igrice,gde smo se igrali,mazili,prevrtali,on je poceo da grize rep,trcao u krug kao ludak.Otisao na travu i grize rep kao lud.Ja mu pridjem sasvim bzv da vidim sta toliko grize,da nema nesto,i lagano nogom ga dodirnem ,i on zarezi,u tom trenutku,ja dreknem na njega i lupim ga po dupetu,vrlo malo,i on eksplodira.Uhvati me za ruku i pocne da skace,srecom nije me ozbiljnije ugrizao jer sam izmakao na vreme,samo ogrebotina.Videlo se da je definitivno hteo da me ujede,u tom trenutku se nisam povukao,niti uplasio,udario sam ga par puta pi dupetu i to malo jace,i onda je prestao,odmah je otisao u kucicu,ja mu pridjem izgrdim ga ,sav se pokunjio i sakrio u kucicu,skroz drugi pas za samo nekoliko sekundi.Tako da jedan savet od mene,ukoliko se nekom desi ovo kao meni,ali da je u pitanju stvarni napad i namera da vas ujede,ovo se prvi put desilo bobiju,da je bas imao nameru da me ugrize,nikako se nemojte uplasiti i jos gore povuci i pobeci,tada mu morate pokazati da ste jaci,ja sam za samo 15ak sekundi,nakon sto sam ga dva puta jace udario po dupetu,uspeo da ga savladam,i odamh je pobegao.e sad zasto me je napao,kada mu nista nisam uradio nemam pojma,da li sam ga iznervirao sto sam ga pipnuo dok je grizao rep nemam pojma,ili je mozda nasao zgodnu priliku da pokusa da proveri svoje mesto u "coporu"??? nikako mi nije jasno znaci mazimo se i prevrcemo,i posle samo 5 minuta odjednom pobesni????ko ce ga znati?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Berna Sre 08 Sep 2010, 21:40

    Ja ti savetujem da se vise ne igras "zustro" sa njim. Kad podivlja da prekidate igru. Takodje ne preporucujem ni "tug & war" igre, dakle da i ti i on vucete neku stvar da se vidi ko je jaci. Meni deluje kao da je bio mnogo nervozan, cim je poceo da grize rep.
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Sre 08 Sep 2010, 21:57

    Ali to se nije desilo tokom igre,igrali smo se i onda prekinuli.I posle 5 minuta je poceo kao lud da grize rep,i ja mu samo prisao da vidim sta je,i dodirnuo ga nogom,i on je zarezao,i to onako u fazonu "bezi od mene" i ja sam ga tad samo malo lupio i povikao,i on je krenuo u napad.Nikako nisam mogao u tom trenutku da se okrenem i odem,tj.morao bih da pobegnem u kucu,mislim da to nikako nebi bilo pametno,tako da sam ostao,i pokazao mu da toga nema.E sad sta je pravi razlog takvog njegovog ponasanja,ko ce znati,znam samo da bas dugo nisam imao problema sto se tice te neke agresije.
    Charolija
    Charolija


    Broj poruka : 122
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Edi
    ime psa : Edi Mocca House
    Datum upisa : 19.08.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Charolija Čet 09 Sep 2010, 12:30

    Uuuhuu Bobi je pokazao zube. lol! Vrlo zanimljiva situacija, mislim da si odlično postupio, ali šta je razlog takvog njegovog ponašanja, baš me zanima? Šta li je on to umislio? Rolling Eyes
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Čet 09 Sep 2010, 13:15

    Pa to se i ja pitam,ne znam sta ga je to navelo da tako postupi?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Berna Čet 09 Sep 2010, 13:25

    Moje misljenje Smile

    Cini mi se da je u startu bio nervozan (cim je grickao rep) - e sad zasto... ne znam - sta je tacno prethodilo toj reakciji. Zatim si ti dosao i udario ga, on je svu agresiju usmerio prema tebi - moguce i da su batine bile okidac. Secam se da je nesto i ranije besneo zbog batina? Da sam na tvom mestu, menjala bih nacin kaznjavanja, ovako on ili pobesni ili se uplasi i to bas dobro.

    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Čet 09 Sep 2010, 13:39

    Udario sam ga(lupio sam ga vrlo malo po dueptu) nakon sto je zarezao na mene,pa pazi,sto se tice kazni,ja ga nikada ne kaznjavam batinama za nesto sto uradi a ne sme,samo kada je u pitanju rezanje,ili ovako kao sto je sada bilo da ujede.Ostale stvari ga uglavnom kaznjavam tako sto ga izgrdim i oteram na mesto,ali u poslednje vreme je stvarno dosta dobar i nije pravio prevelike stete Very Happy .A ja mislim da na tu njegovu agresiju,koju je juce ispoljio,ne znam kako drugacije bih mogao da ga kaznim nego batinama,on je u tom trenutku hteo da me ujede,sta sam drugo mogao da uradim?


    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Berna Čet 09 Sep 2010, 13:44

    A da ga verbalno kaznis, ne uspeva? Svakako je dobro sto nisi ustuknuo.
    Uzgred, je l' ga mozda nisi dovoljno istrcao tog dana? Moj isto ume da bude nemoguc kad se ne istrci (tj. kad nema dovoljno fizicke aktivnosti). Ovo pitam konto grizenja repa.
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Čet 09 Sep 2010, 13:48

    Ma ne pomaze da ga samo izgrdim,mislim nekad upali nekad ne.Sto se tice istrcavanja,nisam ga taj dan mnogo istrcavao,ujutru sam ga malo setao,bio je preko dana pusten,i uvece kad sam dosao sa treninga,sam se malo igrao sa njim,tako da mozda moze da bude i to.
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Pet 10 Sep 2010, 14:38

    Evo jednog pitanja za sve koji znaju sta bi to moglo da mu znaci.Radi se o sledecem:kada sam napolju sa Bobijem,igramo se,prevrcemo,jurimo,sve zivo,i onda recimo nakon nekog vremena,ja sednem malo da odmori,na stolicu ispred vrata od kuce,i on obicno ne legne pored mene,nego se udalji malo,ispred kapije,na stepenicama itd,naravno nekad,obicno kada je mrak,onda dodje i legne pored mene.E sta me zanima sada,zanima me zasto cim ja udjem u kucu,on istog trenutka ustaje i dolazi i leze ispred vrata.Ja zatim istog trenutka ponovo otvaram vrata,izlazim napolje,malo ga pomazim i sednem,i nakon malo mazenja,on se opet malo udalji,ja onda opet udjem u kucu,i on opet odmah leze ispre vrata,zanima me da li neko ima neko misljenje zasto to radi.Znam da ono kao oce da bude blize meni,ali ja cim izadjem i sednem on isto sedne,legne,ali ne pored mene nego se malo udalji,sta mu to znaci? Very Happy

    share
    share


    Broj poruka : 546
    Godina : 34
    ime psa : Beni
    ime psa : Beni
    Datum upisa : 28.07.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  share Pet 10 Sep 2010, 14:51

    mislim da to samo oni znaju...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Berna Pet 10 Sep 2010, 14:54

    Bobi ::Evo jednog pitanja za sve koji znaju sta bi to moglo da mu znaci.Radi se o sledecem:kada sam napolju sa Bobijem,igramo se,prevrcemo,jurimo,sve zivo,i onda recimo nakon nekog vremena,ja sednem malo da odmori,na stolicu ispred vrata od kuce,i on obicno ne legne pored mene,nego se udalji malo,ispred kapije,na stepenicama itd,naravno nekad,obicno kada je mrak,onda dodje i legne pored mene.E sta me zanima sada,zanima me zasto cim ja udjem u kucu,on istog trenutka ustaje i dolazi i leze ispred vrata.Ja zatim istog trenutka ponovo otvaram vrata,izlazim napolje,malo ga pomazim i sednem,i nakon malo mazenja,on se opet malo udalji,ja onda opet udjem u kucu,i on opet odmah leze ispre vrata,zanima me da li neko ima neko misljenje zasto to radi.Znam da ono kao oce da bude blize meni,ali ja cim izadjem i sednem on isto sedne,legne,ali ne pored mene nego se malo udalji,sta mu to znaci? Very Happy


    Zanimljivo, jer moj radi upravo obrnuto, dok setamo on se udaljava od mene, a kad sednem na klupu, on iznjuska malo okolo i legne pored mene.

    Mozda kad ti dodjes u neki prostor, on odlazi jer misli da je tvoj, a ne njegov?
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Pet 10 Sep 2010, 14:57

    To je i meni padalo isto na pamet da odlazi jer misli da je moj prostor,moguce Rolling Eyes
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Pet 10 Sep 2010, 19:07

    https://www.youtube.com/watch?v=6D-OZ6kLIX8

    Evo kako se Bobi i ja zezamo malo po kisici,on mene malo vise zeza al dobro Laughing Laughing Laughing
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Berna Pet 10 Sep 2010, 19:16

    Bas je dobar, dosta ste stvari naucili, svaka cast Very Happy

    Inace, sad kad gledam na videu, uzasno me podseca na mog Kukija, glava pogotovo.
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  shma Pet 10 Sep 2010, 19:44

    Kakkkooo je dooobaaarrr...Bobi glas! glas! glas! GLAAASSS!!!!!aw!Very Happy
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Pet 10 Sep 2010, 20:01

    Hvala Very Happy , a ovo za glas ,na pocetku gleda me belo kao da nikad nije cuo ,malo se pogubio,trema od kamere hahahha
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  milica88 Sub 11 Sep 2010, 01:34

    Ma super je! Smile Prelepo izgleda,a super te slusa...Najjace mi je "gde je maca" i Bobi odmah na noge bounce
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Sub 11 Sep 2010, 01:38

    Da,to mu uvek pricam,kad hocu da mu odvucem paznju od necega,samo gde je maca i gotovo Laughing Laughing
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  milica88 Sub 11 Sep 2010, 01:53

    lol! lol! lol! lol! lol! moj ne zna sta su mace Smile nema ih kod mene,a i u setnji ih ne srecemo... Smile ali dobra fora Wink
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  shma Sub 11 Sep 2010, 08:18

    Ja umalo da izginem zbog macke pre neki dan dok sam ga istrcavao na bajsu... Mad
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Bobi Ned 12 Sep 2010, 17:32

    Jos nesto Very Happy :


    Sponsored content


    Bobi - Page 4 Empty Re: Bobi

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet 10 Maj 2024, 13:16