Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+11
share
shma
Aron Pile Balkanika
ogithepas
ikica163
jasmina79
IgorKiM
Bobi
Berna
milica88
ViPns
15 posters

    vakcinacija protiv besnila,kada?

    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    vakcinacija protiv besnila,kada? - Page 2 Empty Re: vakcinacija protiv besnila,kada?

    Počalji  yovanna Pon 30 Avg 2010, 11:03

    Kada primi drugu vakcinu sacekaj jos 10-tak dana pa tek onda krenite sa izlazenjem. Very Happy
    share
    share


    Broj poruka : 546
    Godina : 34
    ime psa : Beni
    ime psa : Beni
    Datum upisa : 28.07.2010

    vakcinacija protiv besnila,kada? - Page 2 Empty Re: vakcinacija protiv besnila,kada?

    Počalji  share Pon 30 Avg 2010, 11:13

    da,da,znam,to sam i mislio... Nego mi on deluje mali jos za setnju. Danas cu da postavim slike neke,tu mi je aparat,juce sam ga slikao malo
    avatar
    simisic


    Broj poruka : 9
    Godina : 47
    ime psa : Ari
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 28.12.2010

    vakcinacija protiv besnila,kada? - Page 2 Empty Re: vakcinacija protiv besnila,kada?

    Počalji  simisic Ned 13 Feb 2011, 18:10

    Vidim u sustini da se ovde svodi sve na ****** i da li u opste na forumu postoji neko strucno lice da odgovori na ovakva bitna pitanja pa ako i postoji i voljan je da odgovori neka kaze da li postoji mogucnost prenosenja Rhabdoviridae virusa prilokom setnje kuceta a da pritom nije dolazio u susret sa drugim kucicima. I ako postoji koji je procenat da se zarazi mislim prvenstveno od bala zarazene zivotinje naravno to niko nebi ni mogao primetiti da li je dosao u kontakt sa infektivnim materijalom ali cisto da pitam slucajnosti se desavaju. Hvala unapred
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    vakcinacija protiv besnila,kada? - Page 2 Empty Re: vakcinacija protiv besnila,kada?

    Počalji  Berna Ned 13 Feb 2011, 18:23

    simisic ::Vidim u sustini da se ovde svodi sve na ******* i da li u opste na forumu postoji neko strucno lice da odgovori na ovakva bitna pitanja pa ako i postoji i voljan je da odgovori neka kaze da li postoji mogucnost prenosenja Rhabdoviridae virusa prilokom setnje kuceta a da pritom nije dolazio u susret sa drugim kucicima. I ako postoji koji je procenat da se zarazi mislim prvenstveno od bala zarazene zivotinje naravno to niko nebi ni mogao primetiti da li je dosao u kontakt sa infektivnim materijalom ali cisto da pitam slucajnosti se desavaju. Hvala unapred

    Postovani, za pocetak procitajte pravila foruma i potrudite se da ne psujete na forumu.
    Veterinara imamo, ali ako vam se forum ne svidja a vi nadjite neki drugi.
    Hvala.
    avatar
    Dasty
    veterinar


    Broj poruka : 54
    Godina : 43
    ime psa : Dasty
    Datum upisa : 08.11.2010

    vakcinacija protiv besnila,kada? - Page 2 Empty Re: vakcinacija protiv besnila,kada?

    Počalji  Dasty Pon 14 Feb 2011, 10:10

    simisic ::Vidim u sustini da se ovde svodi sve na ****** i da li u opste na forumu postoji neko strucno lice da odgovori na ovakva bitna pitanja pa ako i postoji i voljan je da odgovori neka kaze da li postoji mogucnost prenosenja Rhabdoviridae virusa prilokom setnje kuceta a da pritom nije dolazio u susret sa drugim kucicima. I ako postoji koji je procenat da se zarazi mislim prvenstveno od bala zarazene zivotinje naravno to niko nebi ni mogao primetiti da li je dosao u kontakt sa infektivnim materijalom ali cisto da pitam slucajnosti se desavaju. Hvala unapred
    evo i strucnog lica ...koje se unapred izvinjava sto nije na netu 24 sata da bi zadovoljilo vase zeljice mladi gospodine...virus besnila se prenosi ujedom zarazene zivotinje i postoji mada jos uvek vise kao teorija nego kao praksa mogucnost da se prenese pljuvackom zarazene zivotinje...ali posto je zivotni vek virusa u spoljnoj sredini vrlo kratak ova mogucnost otpada...da lije uopste bitno kako i na koji nacin se prenosi virus besnila ako ste vi u obavezi po zakonu da vaseg psa vakcinisete vec u starosti od 4 meseca...
    avatar
    simisic


    Broj poruka : 9
    Godina : 47
    ime psa : Ari
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 28.12.2010

    vakcinacija protiv besnila,kada? - Page 2 Empty vakcinacija

    Počalji  simisic Uto 15 Feb 2011, 11:28

    hvala vam na odgovoru i oprostite ako se neko nasao uvredjenim ali mi nije to bila namera pozdrav

    Sponsored content


    vakcinacija protiv besnila,kada? - Page 2 Empty Re: vakcinacija protiv besnila,kada?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 13:00