Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Ogrlica protiv buva?

    ikica163
    ikica163


    Broj poruka : 115
    Godina : 34
    Lokacija : Vršac
    ime psa : Bella
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 11.06.2010

    Ogrlica protiv buva? Empty Ogrlica protiv buva?

    Počalji  ikica163 Pon 21 Jun 2010, 10:10

    Luna je imala problem sa buvama jer nam mačke skitaju pa donesu. Prvo smo je prašili i sada bi da joj stavimo ogrlicu protiv buva ali nismo sigurni da smemo jer je stara 2 meseca i nedelju. U zoo šopu su nam rekli da bi trebalo da napuni 3 meseca. Dakle, moje pitanje glasi : da li može da naškodi psu ako joj sada stavim ogrlicu?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Ogrlica protiv buva? Empty Re: Ogrlica protiv buva?

    Počalji  Berna Pon 21 Jun 2010, 12:33

    Ima ogrlica na biljnoj bazi, uzmite joj to. Nisu bas preterano efikasne, ali bolje ista nego nista. Takodje, secam se da kad je moj debeli imao 2 meseca i kad smo ga doveli, bio je pun buva i uzeli smo neki sprej kojim smo ga tu i tamo prskali.
    ikica163
    ikica163


    Broj poruka : 115
    Godina : 34
    Lokacija : Vršac
    ime psa : Bella
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 11.06.2010

    Ogrlica protiv buva? Empty Re: Ogrlica protiv buva?

    Počalji  ikica163 Pon 21 Jun 2010, 13:13

    Kupila sam neku ogrlicu za male pse i piše 100% prirodno. Ma ja hocu da je poštedim buva na bilo koji način dok ne napuni 3 meseca a onda cemo joj utrljati ampule a kažu da je to jako efikasno. Do tada će poslužiti prašak i ogrlica. Samo mi je bilo bitno da znam da li smem da joj stavim. Hvala!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Ogrlica protiv buva? Empty Re: Ogrlica protiv buva?

    Počalji  Berna Pon 21 Jun 2010, 13:31

    Da li malena zivi unutra? Ako da moracete da isprskate i stan kako biste se resili napasti. (ja sam prskala Neostomosanom)
    ikica163
    ikica163


    Broj poruka : 115
    Godina : 34
    Lokacija : Vršac
    ime psa : Bella
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 11.06.2010

    Ogrlica protiv buva? Empty Re: Ogrlica protiv buva?

    Počalji  ikica163 Pon 21 Jun 2010, 13:39

    Puštamo je samo u predsoblje gde i spava. To smo već uradili, isprskali smo predsoblje i čitavo dvorište. Mislim da ih jedno vreme neće biti ali (opet Very Happy ) ogrlica kao preventiva. Pa koliko god da posluži, dobro je.
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Ogrlica protiv buva? Empty Re: Ogrlica protiv buva?

    Počalji  Bobi Pon 21 Jun 2010, 14:40

    ja otkada sam skinuo bobiju ogrlicu nisam mu nasao jos nijedan krpelj,nasao sam ustvari dva koja su hodala po njemu,ali jos nijednog nismo nasli koji se nakacio,a dok je imao ogrlicu imao je po par krpelja,sta to znaci,ko zna.Sto se tice buva jos nisam primetio da ih ima,hvala bogu!
    Charolija
    Charolija


    Broj poruka : 122
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Edi
    ime psa : Edi Mocca House
    Datum upisa : 19.08.2010

    Ogrlica protiv buva? Empty Re: Ogrlica protiv buva?

    Počalji  Charolija Pon 06 Sep 2010, 11:51

    Mi smo Ediju čim je došao kod nas, imao je 3 meseca, kupili ogrlicu protiv buva na biljnoj bazi i nismo imali problema sa buvama. Međutim i ako divno miriše njemu je nešto smetala, pa se jako češao u predelu vrata, tako da mu je stavljamo samo kada izlazimo napolje. Za neki dan puni 5 meseci.
    share
    share


    Broj poruka : 546
    Godina : 34
    ime psa : Beni
    ime psa : Beni
    Datum upisa : 28.07.2010

    Ogrlica protiv buva? Empty Re: Ogrlica protiv buva?

    Počalji  share Pon 06 Sep 2010, 12:03

    misim da je moje pitanje vezano i za ovu temu pa smatram da mogu ovde da ga postavim. Dakle,planiram da Benija (3 meseca) setam prvo kroz bastu pa po njivama gde sigurno ima buva i krpelja pa me zanima da li bih trebao da kupim tu ogrlicu protiv buva? Jer ne bih odmah da ga setam ulicom.
    Charolija
    Charolija


    Broj poruka : 122
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Edi
    ime psa : Edi Mocca House
    Datum upisa : 19.08.2010

    Ogrlica protiv buva? Empty Re: Ogrlica protiv buva?

    Počalji  Charolija Pon 06 Sep 2010, 12:18

    Share mi smo odmah izašli u "civilizaciju", ne vidim zašto bi ti to bio problem, a i ogrlicu protiv buva smo mu stavili sa tri meseca, naravno onu na biljnoj bazi. Dobra je, ali se tu i tamo možda i provuče po koja buvica, u tom slučaju ga naprašimo sa Bubi praškom i nema problema. Smile

    Sponsored content


    Ogrlica protiv buva? Empty Re: Ogrlica protiv buva?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet 09 Maj 2024, 09:10