Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+15
share
sladja1980
jasmina79
laby
gogy83
ogithepas
johnyAstor
Jepur0
Lana
yovanna
Sladja
ikica163
Berna
Bobi
nemanjagodina
19 posters

    Malo pomoci :)

    nemanjagodina
    nemanjagodina


    Broj poruka : 77
    Godina : 36
    Lokacija : Jagodina, Srbija
    ime psa : Ami
    Datum upisa : 23.06.2010

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  nemanjagodina Ned 27 Jun 2010, 12:56

    sve je super.....polako se vracamo na staru kilazu....evo nekih slika od juce...zanima me da li ja treba vec u ovom uzrastu da pocnem da ga cetkam i da li ima neka posebna cetka da se kupi za njegov uzrast i dlaku ili je to svejedno....hvala Very Happy

    Malo pomoci :) - Page 3 25062010187

    Malo pomoci :) - Page 3 25062010191

    Malo pomoci :) - Page 3 26062010193
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  Berna Ned 27 Jun 2010, 13:12

    Mnogo je sladak! I love you

    Sto se tice cetkanja, nije neophodno, ali pocni da ga navikavas - bice neophodno u periodima intenzivnog linjanja, a inace je dobro ocetkati jedanput nedeljno (posto labradori nikad ne prestaju da se linjaju). Ovo drugo, pogotovo ako bude ziveo unutra! Smile
    nemanjagodina
    nemanjagodina


    Broj poruka : 77
    Godina : 36
    Lokacija : Jagodina, Srbija
    ime psa : Ami
    Datum upisa : 23.06.2010

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  nemanjagodina Ned 27 Jun 2010, 13:16

    ok, hvala Berna Smile
    ne planiramo da ga cuvamo u kuci, ali svejedno cu poceti jednom nedeljno da ga cetkam.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  Berna Ned 27 Jun 2010, 13:17

    Umeju oni da udju u kucu i neplanirano lol!

    Vidim da se ne buni zbog ogrlice, odlicno! cheers
    nemanjagodina
    nemanjagodina


    Broj poruka : 77
    Godina : 36
    Lokacija : Jagodina, Srbija
    ime psa : Ami
    Datum upisa : 23.06.2010

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  nemanjagodina Ned 27 Jun 2010, 13:34

    hehe, da, to jeste, udje u kucu dosta puta u toku dana, ali ja mislim da je to samo zbog toga sto trazi drustvo, ali cim mu malo podviknemo odmah izajde napolje sam.....uglavnom Smile sto se tice ogrlice super je prihvatio, mozda se 3,4x u toku dana malo zadnjim nogama cese o nju, ali to je to...niti cvili, niti je tuzan zbog nje, uvek je raspolozen za igru...juce sam mu kupio malu jestivu kosku za glodjanje, jutros jedva da je moglo da se nazire da je bila koska Very Happy
    zanima me da li je kvalitetna ova hrana koju mu dajemo, cibau?? citam po internetu da su royal canin, purina i dr mnogo bolje, odnosno najbolje u svetu, pa me zanima vase misljenje??
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  Berna Ned 27 Jun 2010, 13:40

    Ovde smo malo prodiskutovali o hrani, pa pogledaj koje su hrane dobre i zasto

    https://labradorfanclub.serbianforum.info/ishrana-f6/o-granulama-i-kuvanoj-hrani-sta-pas-treba-da-jede-t581.htm

    Takodje evo ti linka sa BK foruma gde se diskutuje o bas toj hrani

    http://www.balkankinology.net/pricaonica/viewtopic.php?f=22&t=8871

    Po meni nije losa hrana, spada u premium hrane, naravno ProPlan, Royal, Hill's su dosta bolje ali su i skuplje.
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  Bobi Ned 27 Jun 2010, 14:35

    Malis je mnogo sladak,vidi se da se dobro oporavio,bas mi je drago zbog toga!uzivajte !
    nemanjagodina
    nemanjagodina


    Broj poruka : 77
    Godina : 36
    Lokacija : Jagodina, Srbija
    ime psa : Ami
    Datum upisa : 23.06.2010

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  nemanjagodina Pon 28 Jun 2010, 18:06

    pozdrav svima

    atila je sada ODLICNO! vec je povratio dosta sto se tice kilaze, razdragan je, mnogo spava kao i svaka "beba", igramo se, super jede, ima normalnu stolicu, na ogrlicu se vec super navikao, grize sve redom, nista ne slusa.....ali ozdravio je, to je bitno! hvala svima na podrsci u proteklim danima Very Happy
    evo jedne danasnje fotke......

    Malo pomoci :) - Page 3 28062010196
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  Bobi Pon 28 Jun 2010, 18:23

    Super!!!!!!!!
    malisa je stvarno presladak!
    sladja1980
    sladja1980


    Broj poruka : 289
    Godina : 44
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Fox
    ime psa : Fox
    Datum upisa : 26.11.2009

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  sladja1980 Pon 28 Jun 2010, 18:51

    Malisa je pravi med, obozavam labove lol! lol! lol!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  Berna Pon 28 Jun 2010, 19:11

    Bravo!! cheers Ako hoces predstavi ga u "Predstavite svog labradora" ovde https://labradorfanclub.serbianforum.info/predstavite-svog-labradora-f7/ i nastavi tamo pricu. Bice super da ga gledamo kako raste i sta sve uci Very Happy
    share
    share


    Broj poruka : 546
    Godina : 34
    ime psa : Beni
    ime psa : Beni
    Datum upisa : 28.07.2010

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  share Čet 23 Sep 2010, 11:30

    ljudi,molim za malo paznje i pomoci. Naime,primetio sam kod mog psa da mu nisu iste prednje i zadnje noge. Mozda je to normalno,pa molim za vase misljenje. Pipam mu zadnje noge i deluju mi mrsavije od prednjih,nekako kao da su sitnije kosti,mogu da se lako napipaju. Izgleda sve sasvim normalno,pa me zanima da li je tako kod svakog psa? Prednje noge mi deluju punije,jace i deblje malo. Pogledajte kod vasih ljubimaca pa mi recite. Ispipajte prednje i zadnje noge ispod 'laktova' i recite mi da li primetite razliku.
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  shma Čet 23 Sep 2010, 12:35

    Ja mislim da je to tako kod svakog psa...prednje su deblje u donjem delu ali su zadnje "sunkice" krupnije...barem je tako kod mog...Very Happy
    avatar
    lusy


    Broj poruka : 5
    Godina : 43
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 26.02.2013

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  lusy Uto 26 Feb 2013, 11:01

    I moj pas se izvukao od te bolesti, sreca na vreme smo se javili jer isti dan kada sam primetila da ima krv u stolici, otisli smo kod veterinara. na pocetku nije bio siguran da li je to u pitanju, mada sumnjao je i dao joj je samo lekove da zaustavi proliv i povracanje. boze, kako je tesko bilo gledati, moja Luna ima 4 meseca,vakcinisana je protiv tog virusa ali opet je uspela nekako da ga dobije... svasta...drugi dan smo je ponovo vodili jer nije imalo poboljsanja, naprotiv bilo joj je sve gore, dao joj je 6 nekih injekcija (nemam pojma kojih), imalo je malo poboljsanja jer je prestala da povraca ali nije i dalje htela nista jesti. OROSAL sam joj na silu kljukala u usta, po kesicu ipo dnevno, vodu svaki cas jer oni uginu od dehidracije. treci dan smo mislili da joj nema spasa, svi smo plakali u kuci jer ona se ne mice, ne jede, samo povraca i odbija hranu. koliko sam bila prinudjena da je kljukam vodom i orosalom, ona je sve to povracala. cetrvti dan je ponovo vodimo kod veterinara, sada je vet.vec bio siguran da je macja kuga i ponovo joj je dao neku gomilu koktela, vitamina, antibiotika, probiotika... nemam pojma sta joj je sve davao, samo je sipao u nju Crying or Very sad . taj dan je dusa ceo prespavala jer je stvarno dozivela stres u onoj ordinaciji. evo, danas je sesti dan i ona je sasvim druga prica. lepo jede, pije vodu, vesela je, jedino sto jos uvek malo ima proliv (nije svaka stolica proliv, zato sam napisala "malo") i sukrvicu u stolici, takodje ne svakoj ali kaze vet da ce to proci, ako ne prodje za dva dana da je ponovo vodimo da joj da nesto za zaustavljanje krvarenja... i najvise me nerviraju ne upuceni ljudi koji probise glavu da su moje macke krive i da se "macja kuga" dobija od macaka Mad
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  Nade Uto 26 Feb 2013, 16:16

    Mislim da negde u pocetak sam bila pisla odakle dolazi naziv Very Happy Samo se drzite i javite kako je kuca Smile
    bosha92su
    bosha92su


    Broj poruka : 5
    Godina : 32
    Lokacija : Subotica
    ime psa : Nero
    Datum upisa : 13.07.2013

    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  bosha92su Uto 16 Jul 2013, 19:22

    moj ima isti problem sa ovom bolescu.. vec 4 dan, da li su vasi sami prisli hrani kasnije ili ste morali da ih silite da uzmu hranu? moj dobija svaki dan infuziju, nzm sta sve u njoj, valjda glukozu, vitamin b,c, antibiotike, protiv povracanja i proliva... brine me sto je ovo vec 4 dan da nece nista da okusi, cim mu prinesem nesto on okrece glavu, a i ako uzme nesto silom na spric povrati... zato me interesuje da li ce oni kasnije sami prici hrani ako im bude bolje ? jedino sto je pozitivno sto ga mogu naterati nekako da uzima vodu tu i tamo da ne dehidrira

    Inace utvrdili su mu bolest 1 dan pred drugu vakcinu :SSS

    Sponsored content


    Malo pomoci :) - Page 3 Empty Re: Malo pomoci :)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 19:28