Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+19
ekolog
JOKA33
jajdukovic
Ljubi
Nade
ivan19
aruba
paun
milica88
shma
Cezar
mbz345305
milanlab
Berna
DarkoNS
Sasska
nikolla
share
gangsta50
23 posters

    Gliste

    DarkoNS
    DarkoNS


    Broj poruka : 166
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Rolly
    Datum upisa : 08.12.2010

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  DarkoNS Ned 06 Feb 2011, 15:16

    Berna ::Odlicna stvar za pokvaren stomak je Minazel prah. Rastvoris ga u vodi i uspricas psu u usta. Jeftin je, nema rok trajanja i 100% prirodan, mi smo imali gadnih problema sa prolivima i na Veterinarskom faksu su nam to preporucili!

    Hvala na savetu!
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  paun Ned 06 Feb 2011, 20:16

    Sa svim tim simtomima sam ja otisao kod veta, pomoglo mi je dva dana raskuvani pirinac i piletina. Mislim da je to mala prehlada, bar je meni tako receno.
    aruba
    aruba


    Broj poruka : 32
    Godina : 37
    ime psa : Ben
    Datum upisa : 12.09.2010

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  aruba Sre 11 Maj 2011, 11:35

    Primjetila sam kod Bena u izmetu da ima kao tanke bijele niti, pa pretpostavljam da su to gliste. Dala sam mu Caniverm 19.4., prije 23 dana. Stolica mu je cvrsta, nema nikakvih drugih problema.
    Ne znam da li bi mu trebala dati ponovo tablete protiv parazita?
    avatar
    ivan19


    Broj poruka : 13
    Godina : 40
    ime psa : badi
    Datum upisa : 02.12.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  ivan19 Pet 23 Dec 2011, 21:27

    dali moze neko da mmi kaze koji su simptomi kad pas ima gliste kako to da prepoznam i u kom vremenskom periodu se preporucuje ciscenje psa.imam stene 4 meseca jede ko da nije normalan al nikako da se ugoji pa sumljam da nisu slucajno gliste.
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Nade Pet 23 Dec 2011, 22:58

    Stene do 7-8 meseci bi trebalo da ga cistis svaki mesec. Bar ja tako radim. Tablete se daju prema tezine. To sta jede a ne nadaje nemora znaciti da su gliste u pitanje. Kako je raspolozeno stene, jel skace jel se igra itd? Najbolje uzmi tablete i posle davanja pogledaj feces Smile
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  paun Pet 23 Dec 2011, 23:32

    Ja sam onda mnogo gresio, cistim ga svaka tri meseca i nema uvek gliste
    avatar
    ivan19


    Broj poruka : 13
    Godina : 40
    ime psa : badi
    Datum upisa : 02.12.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  ivan19 Sub 24 Dec 2011, 00:28

    po ceo dan je veseo trci nemogu da ga povatam po dvoristu Very Happy mnogo je aktivan.zvacu sutra vererinara pa cu da ga pitam sta on misli kad treba da se custi.hvala ti na savetu.pozz
    Ljubi
    Ljubi


    Broj poruka : 99
    Godina : 42
    Lokacija : Banja Luka
    ime psa : Ljubičica
    Datum upisa : 09.10.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ljubi Sub 24 Dec 2011, 00:51

    Moja Ljubičica je čišćena prvi put prije nego smo ju donijeli kući, znači sa malo manje od 2 mjeseca... Ja sam joj dala 2 tabletice prije par dana, prethodno nisam primjetila gliste ali ih je izbacila po davanju taabletica... Mislim da bi trebao da joj daš te tabletice.
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Nade Sub 24 Dec 2011, 11:13

    paun ::Ja sam onda mnogo gresio, cistim ga svaka tri meseca i nema uvek gliste

    Posle toga ga mozes cistiti na 3 ili na 6 meseci. Kako se kaze, bolje spreciti nego leciti Smile
    avatar
    ivan19


    Broj poruka : 13
    Godina : 40
    ime psa : badi
    Datum upisa : 02.12.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  ivan19 Sub 24 Dec 2011, 17:30

    i moj badi je ciscene kod starog gazde sto znaci pre 2-3 meseca posle toga je primio vakcinu i revakcinu al otkad je kod mene ja ga nisam cistio a to je 1.5 meseci.sutra cu da mu kupim tabletice pa cu da mu dam.hvala na savetima
    Ljubi
    Ljubi


    Broj poruka : 99
    Godina : 42
    Lokacija : Banja Luka
    ime psa : Ljubičica
    Datum upisa : 09.10.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ljubi Sub 24 Dec 2011, 18:05

    Pa ti vidi kako ćeš moja Ljubi sad ima 5 mjeseci i 10 dana... iznenadila sam se koliko mnogo glisti je izbacila! affraid

    Nema na čemu tu smo da razmjenjujemo iskustva! Very Happy
    jajdukovic
    jajdukovic


    Broj poruka : 301
    Godina : 43
    Lokacija : Loznica
    ime psa : Beta
    Datum upisa : 03.10.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  jajdukovic Sub 24 Dec 2011, 20:05

    Ja dajem dehinel plus na 3meseca kad sam je doneo daosam joj tabletu u u roku od dva sata je izbacila 7 glista a vec joj je jednom davana ja neznam koja tableta za gliste ali od tada vise nije nikada ih izbacila
    JOKA33
    JOKA33


    Broj poruka : 5
    Godina : 48
    ime psa : Viktorija
    ime psa : Viktorija
    Datum upisa : 11.12.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  JOKA33 Ned 01 Jan 2012, 23:27

    danas sam shvatila da moja jadna devojcica nije ni ciscena od parazita. bilo mi je jako cudno njeno ponasanje , jer stene mora da je veselo a Viktorija od kad je kod mene ( nekih 15dana) samo kunja, da bi danas povratila citavu porciju glista. trebalo je da se cisti za nekih nedelju dana pred revakcinaciju. Odmah sam zvala veterinara i naravno ubio me je u pojam kad mi je rekao da verovatno nije ociscena prvi put. Strasno sta tzv odgajivaci prodaju... n sad mi je samo bitno da se ona oporavi Crying or Very sad
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Berna Pon 02 Jan 2012, 09:25

    Mala ispravka, to nisu odgajivaci, to su sarlatani i treba dobro paziti od koga se kupuje pas.

    Drzimo fige da se mala sto pre oporavi.
    JOKA33
    JOKA33


    Broj poruka : 5
    Godina : 48
    ime psa : Viktorija
    ime psa : Viktorija
    Datum upisa : 11.12.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  JOKA33 Pon 02 Jan 2012, 20:10

    evo je danas odlepila, prvi put jede normalno, skace i djipa po kuci.. tacno mukici laknulo, tek kad sirup protiv glista pocne da deluje bice super Very Happy lakse se dise
    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  ekolog Sre 18 Apr 2012, 17:38

    sta mislite o tableti prazinon? danas isla da kupim tabletu i to su mi dali. stene ima 2 meseca i dva dana. receno mi je da mu dam sad pola tablete, a drugu polovinu za 15 dana.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ben_Bella Sre 18 Apr 2012, 17:54

    ekolog ::sta mislite o tableti prazinon? danas isla da kupim tabletu i to su mi dali. stene ima 2 meseca i dva dana. receno mi je da mu dam sad pola tablete, a drugu polovinu za 15 dana.
    Ja mislim da je to samo za gliste, ali nisam sigurna, ja mojim psima dajem protiv svih parazita, zovu se Denihel... Very Happy
    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  ekolog Sre 18 Apr 2012, 18:02

    ok, kupicu to kad budem otisla u neku malo bolje opremljenu apoteku.. ja sam rekla za sta mi treba, samo je to imao da mi da.. a ja rekoh, bolje ista nego nista.. mislim da mu je vreme da popije.. popio je 23. marta. 1/4, kad je dosao kod nas izbacio je gliste.. jel nije rano sad da mu dam? ili da sacekam jos neki dan?
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ben_Bella Sre 18 Apr 2012, 18:44

    ekolog ::ok, kupicu to kad budem otisla u neku malo bolje opremljenu apoteku.. ja sam rekla za sta mi treba, samo je to imao da mi da.. a ja rekoh, bolje ista nego nista.. mislim da mu je vreme da popije.. popio je 23. marta. 1/4, kad je dosao kod nas izbacio je gliste.. jel nije rano sad da mu dam? ili da sacekam jos neki dan?
    U principu se ciste na svaka tri meseca, bolje pitajte, da vas ne bih slagala, ipak je on stene od 2 meseca, dok smo imali stene kod kuce davali smo mu pred vakcine, ali sam zaboravila na koliko, najbolje je da jos neko iskusniji odgovori na vase pitanje... Wink
    zzaza
    zzaza


    Broj poruka : 12
    Godina : 41
    ime psa : zara
    Datum upisa : 13.05.2012

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  zzaza Uto 15 Maj 2012, 20:07

    da li je moguce da stene zbog glista vrsi nuzdu 6 puta na dan?
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ben_Bella Uto 15 Maj 2012, 20:10

    zzaza ::da li je moguce da stene zbog glista vrsi nuzdu 6 puta na dan?
    Pa ako ima gliste izbacuje ih zajedno sa izmetom, tako da vidite sami... Wink
    Ras is best dog for me
    Ras is best dog for me


    Broj poruka : 114
    Godina : 25
    ime psa : Ras
    Datum upisa : 24.07.2012

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ras is best dog for me Uto 24 Jul 2012, 22:45

    Berna ::Mala ispravka, to nisu odgajivaci, to su sarlatani i treba dobro paziti od koga se kupuje pas.

    Drzimo fige da se mala sto pre oporavi.
    Mozes li molim te da mi kazes koliko kosta taj sirup(tablete) protiv glista?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Berna Sre 25 Jul 2012, 22:07

    Ne mogu da verujem da imas psa godinu ipo dana i da ga do sad nisi nijednom ocistio od glista.

    Cena zavisi od preparata, Drontal kosta 200 din po tableti, Dehinel plus 100 din. Doziraju se 1 tableta na 10 kg. Znaci ako pas ima 30 kg daju se 3 tablete. Redovno ciscenje stenaca (do godinu dana) je na svaka dva meseca, a odraslih pasa na svaka 3.
    Ras is best dog for me
    Ras is best dog for me


    Broj poruka : 114
    Godina : 25
    ime psa : Ras
    Datum upisa : 24.07.2012

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ras is best dog for me Čet 26 Jul 2012, 14:01

    Berna ::Ne mogu da verujem da imas psa godinu ipo dana i da ga do sad nisi nijednom ocistio od glista.

    Cena zavisi od preparata, Drontal kosta 200 din po tableti, Dehinel plus 100 din. Doziraju se 1 tableta na 10 kg. Znaci ako pas ima 30 kg daju se 3 tablete. Redovno ciscenje stenaca (do godinu dana) je na svaka dva meseca, a odraslih pasa na svaka 3.
    Prvo ovo je moj prvi pas,drugo sve sto je veterinar rekao dao sam mu(mislim nisam ja licno) mozda je i to dobio odkud znam samo pitam. Neutral
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Nade Sre 12 Sep 2012, 19:13

    Nemozete govoriti "od kud znam" morate pitati i voditi racun! Plus u knjizica takodje treba da ima gde pise dehelmentizacija i tamo zapisujete sta i kad ste dali, ili recite svom vetu da to zapise. Ja svoje pse cistim 2x godisno.

    Sponsored content


    Gliste - Page 3 Empty Re: Gliste

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Gliste

      Sada je Pet 17 Maj 2024, 08:38