Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+19
ekolog
JOKA33
jajdukovic
Ljubi
Nade
ivan19
aruba
paun
milica88
shma
Cezar
mbz345305
milanlab
Berna
DarkoNS
Sasska
nikolla
share
gangsta50
23 posters

    Gliste

    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Gliste - Page 4 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ben_Bella Sre 12 Sep 2012, 19:14

    Nade ::Nemozete govoriti "od kud znam" morate pitati i voditi racun! Plus u knjizica takodje treba da ima gde pise dehelmentizacija i tamo zapisujete sta i kad ste dali, ili recite svom vetu da to zapise. Ja svoje pse cistim 2x godisno.
    U knjizicama mojih pasa pise kada su cisceni i ja ih cistim na svaka 3 meseca...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Gliste - Page 4 Empty Re: Gliste

    Počalji  Berna Sre 12 Sep 2012, 20:13

    Nade ::Nemozete govoriti "od kud znam" morate pitati i voditi racun! Plus u knjizica takodje treba da ima gde pise dehelmentizacija i tamo zapisujete sta i kad ste dali, ili recite svom vetu da to zapise. Ja svoje pse cistim 2x godisno.

    Redovno ciscenje stenaca je na svaka 2 meseca a odraslih pasa na svaka 3. Informacija od veterinara.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Gliste - Page 4 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ben_Bella Sre 12 Sep 2012, 22:58

    Berna ::
    Nade ::Nemozete govoriti "od kud znam" morate pitati i voditi racun! Plus u knjizica takodje treba da ima gde pise dehelmentizacija i tamo zapisujete sta i kad ste dali, ili recite svom vetu da to zapise. Ja svoje pse cistim 2x godisno.

    Redovno ciscenje stenaca je na svaka 2 meseca a odraslih pasa na svaka 3. Informacija od veterinara.
    Ista informacija od dav veterinara... Wink
    avatar
    Luka065


    Broj poruka : 1
    Godina : 28
    ime psa : Reks
    Datum upisa : 21.12.2012

    Gliste - Page 4 Empty Re: Gliste

    Počalji  Luka065 Pet 21 Dec 2012, 21:53

    Ljudi moze pomoc?
    Imam labradora star je 13 ipo meseci ,ima sigurno oko 20-ak kila , i nisam mu davao nikada tablete protiv glista.
    Sta preporucujete da kupim i u kojim kolicinama da mu dajem i koliko puta mesecno?Hvala unapred
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Gliste - Page 4 Empty Re: Gliste

    Počalji  Nade Pet 21 Dec 2012, 22:23

    bez komentar, idi kod vet datje ti on dehinel ili neke druge tablete.ja svoju cistim ili na 3 ili na 4 meseci.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Gliste - Page 4 Empty Re: Gliste

    Počalji  Ben_Bella Ned 23 Dec 2012, 14:38

    Nade ::bez komentar, idi kod vet datje ti on dehinel ili neke druge tablete.ja svoju cistim ili na 3 ili na 4 meseci.
    Ja obavezno na tri, uzimam dehinel + protiv svih parazita...

    Sponsored content


    Gliste - Page 4 Empty Re: Gliste

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Gliste

      Sada je Pet 17 Maj 2024, 06:31