Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Lajanje

    BojanKG
    BojanKG


    Broj poruka : 75
    Godina : 34
    ime psa : Dona
    Datum upisa : 24.01.2012

    Lajanje  Empty Lajanje

    Počalji  BojanKG Čet 10 Maj 2012, 23:18

    Drugari pomagajte,ne mogu da je naviknem na box cim je zatvorim pocinje da laje,probao sam da ignorisem ali ne prestaje po ceo dan laje,komsiluk pocinje da se buni,ne znam sta da radim Neutral najgore je to sto je ona od malena bila u kuci sa nama bilo je hladno pa mi bilo zao da je ostavljam napolju,a sad i kad je pustim iz boksa ona je u stanju ceo dan da lezi ispred nasih vrata na terasi,samo je uvece mirna u boksu kad vecera i posle spava,a izutra (sweat) u pola 6 pocinje da laje sve zivo probudi i zato mora da je pustimo Sad
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    Lajanje  Empty Re: Lajanje

    Počalji  JovanaJoja Pet 11 Maj 2012, 09:11

    [quote="BojanKG"]Drugari pomagajte,ne mogu da je naviknem na box cim je zatvorim pocinje da laje,probao sam da ignorisem ali ne prestaje po ceo dan laje,komsiluk pocinje da se buni,ne znam sta da radim Neutral najgore je to sto je ona od malena bila u kuci sa nama bilo je hladno pa mi bilo zao da je ostavljam napolju,a sad i kad je pustim iz boksa ona je u stanju ceo dan da lezi ispred nasih vrata na terasi,samo je uvece mirna u boksu kad vecera i posle spava,a izutra (sweat) u pola 6 pocinje da laje sve zivo probudi i zato mora da je pustimo Sad[/qu

    Moj Beri je isto lajao i provlacio se gde je stigao,a bio je od malena u boksu,i onda su jedno vreme bili stalno pusteni i posle katastrofa.. Lajao je lajao.. Ali vremenom se smirioo. Nisam nista posebno radila,pustim ga da laje.. i kad se smiri nekad izadjem i tek onda ga pustim,nikada dok laje.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Lajanje  Empty Re: Lajanje

    Počalji  Ben_Bella Pet 11 Maj 2012, 10:14

    Jovana je upravu. Kad prestane da laje, tada je pustite, da to shvati kao nagradu. Dajte joj neku igrackicu, da se zaigra i smirice se, polajace pola sata i kraj, znam po Benu, sa Bellom je bilo lakse, zato sto je Ben bio sa njom. Javljajte kako napredujete... Very Happy

    Sponsored content


    Lajanje  Empty Re: Lajanje

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 10:31