Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+19
Badi
Ben_Bella
paun
Nade
sdinulovic
jajdukovic
Berna
Leo III
JovanaJoja
just_labs
nikolla
gangsta50
Kirkland
milanlab
shljucka
Sasska
anazakon
milica88
piter
23 posters

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    piter
    piter


    Broj poruka : 29
    Godina : 43
    Lokacija : Novi Sad, Pećinci
    ime psa : max bowie
    Datum upisa : 13.04.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  piter Čet 14 Apr 2011, 14:43

    Pozdrav forumaši, evo i mog prvog posta cheers
    Bowie-a (3,5meseca) hranim kombinovano: kuvana hrana i granule. Koristim Josera granule superpremium kvaliteta (Family). BO ih jede ko zmaj...Pisalo se, vidim, svuda pomalo na forumu o ovoj hrani, pa ajde da napravimo i temu samo o njoj... Kakva su vaša iskustva sa ovom hranom, ko ju je koristio, prestao da koristi , još uvek koristi...?
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  milica88 Čet 14 Apr 2011, 16:06

    ja sam Bena hranila isto tom hranom (Family) i moja iskustva su pozitivna u svakom smislu...
    anazakon
    anazakon


    Broj poruka : 395
    Godina : 43
    ime psa : Marli
    Datum upisa : 24.11.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  anazakon Čet 14 Apr 2011, 16:56

    Ja sam Marlija htanila ali prestala... Naslušala sam se raznih stvari negativnih o toj hrani, i ne želim da rizikujem...
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  milica88 Čet 14 Apr 2011, 17:52

    Ja sam Marlija htanila ali prestala... Naslušala sam se raznih stvari negativnih o toj hrani, i ne želim da rizikujem...
    ??? podeli sa nama Smile
    anazakon
    anazakon


    Broj poruka : 395
    Godina : 43
    ime psa : Marli
    Datum upisa : 24.11.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  anazakon Čet 14 Apr 2011, 22:12

    milica88 ::
    Ja sam Marlija htanila ali prestala... Naslušala sam se raznih stvari negativnih o toj hrani, i ne želim da rizikujem...
    ??? podeli sa nama Smile
    Pa pisala sam već o tome. Rekla mi je žena iz Nemačke da je ta hrana kod njih zabranjena zato što sadrži neki sastojak, štetan po psa, kao u fazonu, navuče se na tu hranu i ni jednu drugu neće... a ona mi je to stručno objašnjavala, još jedna žena u pet šopu mi je potvrdila isto to, i ja od tada prestala... Ne znam, možda grešim, ali što je sigurno, sigurno je Smile
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Sasska Čet 14 Apr 2011, 23:55

    evo linka gde smo razovarali o Joseri... https://labradorfanclub.serbianforum.info/t26p90-paznja-zabranjene-namirnice 7. str.

    Ra jede Joseru i nista mu ne fali...
    Ma danas nisacim nisi nacisto... sad kao ni one organske kasice HIPP ne valjaju kao ima arsenika u sebi... tako pustili buvu slovenci da je jaffa otrovna i povuku je sa trzista svi i slovenci, hrvati, bosanci pa cak i crnogorci ... Merkator posalje Jaffu na ispitivanja u Italiju i to neka extra i italijani kazu jok sve uredu... to bre samo borba za trziste...
    shljucka
    shljucka


    Broj poruka : 64
    Godina : 46
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Paša
    ime psa : Lord Simonis
    Datum upisa : 25.12.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  shljucka Sub 16 Apr 2011, 14:02

    Joseru koristim vec nesto vise od sest meseci i moja iskustva su samo pozitivna...Pasha je obozava,dlaka mu je sjajna,stolica normalna i nisam primetio nista negativno sto bi me nateralo za sada da promenim proizvodjaca...
    pozzz
    milanlab
    milanlab


    Broj poruka : 222
    Godina : 39
    Lokacija : Nis
    ime psa : Sem
    Datum upisa : 26.10.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  milanlab Ned 17 Apr 2011, 21:28

    Sve pohvale za Joseru. Koristio sam je i koristim je jos uvek, stolica je uredna, dlaka perfektna, nikakvih problema nema.. A i Sem je obozava Cool
    Kirkland
    Kirkland


    Broj poruka : 12
    Godina : 34
    Lokacija : Sabac, Republika Srbija
    ime psa : Azra
    Datum upisa : 09.05.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Kirkland Sre 11 Maj 2011, 13:44

    I ja Azru hranim sa Josera Family, pored toga sto je pojela pola kreveta, dve stolice, par patika, ovu hranu guta bez problema, i nemam nikakvih negativnih iskustava. Very Happy

    Moze li neko da mi kaze koliko grama Josera granula dajete svojim labradorima, moja ima oko 4 i po meseci? Hvala unapred...
    gangsta50
    gangsta50


    Broj poruka : 386
    Godina : 34
    ime psa : Oskar
    ime psa : Amadeus
    Datum upisa : 16.08.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  gangsta50 Sre 11 Maj 2011, 14:17

    imas tabelu na dzaku...
    Kirkland
    Kirkland


    Broj poruka : 12
    Godina : 34
    Lokacija : Sabac, Republika Srbija
    ime psa : Azra
    Datum upisa : 09.05.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Kirkland Sre 11 Maj 2011, 14:23

    gangsta50 ::imas tabelu na dzaku...

    Znam... Nemam dzak... Smile
    nikolla
    nikolla


    Broj poruka : 270
    Godina : 36
    Lokacija : Ugrinovci - Zemun
    ime psa : Beti
    ime psa :
    Datum upisa : 11.08.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  nikolla Sre 11 Maj 2011, 16:43

    Kirkland ::
    gangsta50 ::imas tabelu na dzaku...

    Znam... Nemam dzak... Smile
    Josera family
    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... P5110226
    piter
    piter


    Broj poruka : 29
    Godina : 43
    Lokacija : Novi Sad, Pećinci
    ime psa : max bowie
    Datum upisa : 13.04.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  piter Sre 11 Maj 2011, 22:04

    Kirkland ::I ja Azru hranim sa Josera Family, pored toga sto je pojela pola kreveta, dve stolice, par patika, ovu hranu guta bez problema, i nemam nikakvih negativnih iskustava. Very Happy

    Moze li neko da mi kaze koliko grama Josera granula dajete svojim labradorima, moja ima oko 4 i po meseci? Hvala unapred...

    trebalo bi da predjes na josera kids...ja sam Boa prebacio na josera kids, i on isto ima 4 i po meseca....ja mu dajem grnule samo ujutru i to 150gr + dva kuvana obroka dnevno...
    na pakovanju family je dnevna doza za stence od 1-2 meseca...
    za kids na pakovanju stoji za stene starosti od 4 meseca i tezine od 20 kg, dnevna doza bi trebalo da bude 280-340gr... a za ovog mog je to malo... Smile
    Kirkland
    Kirkland


    Broj poruka : 12
    Godina : 34
    Lokacija : Sabac, Republika Srbija
    ime psa : Azra
    Datum upisa : 09.05.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Kirkland Čet 12 Maj 2011, 21:38

    piter ::
    Kirkland ::I ja Azru hranim sa Josera Family, pored toga sto je pojela pola kreveta, dve stolice, par patika, ovu hranu guta bez problema, i nemam nikakvih negativnih iskustava. Very Happy

    Moze li neko da mi kaze koliko grama Josera granula dajete svojim labradorima, moja ima oko 4 i po meseci? Hvala unapred...

    trebalo bi da predjes na josera kids...ja sam Boa prebacio na josera kids, i on isto ima 4 i po meseca....ja mu dajem grnule samo ujutru i to 150gr + dva kuvana obroka dnevno...
    na pakovanju family je dnevna doza za stence od 1-2 meseca...
    za kids na pakovanju stoji za stene starosti od 4 meseca i tezine od 20 kg, dnevna doza bi trebalo da bude 280-340gr... a za ovog mog je to malo... Smile

    Hvala na tabeli, vec danas sam presao na Josera Kids, dobro reaguje, mada mislim i da pojede klackalicu na igralistu, ne bi bilo problema... Smile
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  just_labs Uto 17 Maj 2011, 15:25

    e koliko kosta ta hrana???
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  JovanaJoja Uto 17 Maj 2011, 17:59

    hera_justlabs ::e koliko kosta ta hrana???
    Ovde kod mene je oko 160 din kg
    Presla sam na Joseru ali samo Beriju,bobiju nisam nasla....
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  just_labs Uto 17 Maj 2011, 20:28

    hvala ...

    jel zna neko ko je iz bg-a, koliko je ovde???
    nikolla
    nikolla


    Broj poruka : 270
    Godina : 36
    Lokacija : Ugrinovci - Zemun
    ime psa : Beti
    ime psa :
    Datum upisa : 11.08.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  nikolla Uto 17 Maj 2011, 21:54

    hera_justlabs ::hvala ...

    jel zna neko ko je iz bg-a, koliko je ovde???

    Josera family 15kg - oko 3200 din.
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  just_labs Sre 18 Maj 2011, 10:50

    nikolla ::
    hera_justlabs ::hvala ...

    jel zna neko ko je iz bg-a, koliko je ovde???

    Josera family 15kg - oko 3200 din.
    hvala!
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Sasska Sre 18 Maj 2011, 12:26

    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Leo III Pon 30 Maj 2011, 12:35

    http://www.josera-pet-englisch.de/media/products/renderings/active-sack.PNG
    Ja mog Lea sam počeo da hranim ovim granulama,i nešto se ne otima...
    Probaću da vidim da promenim opet,mislio sam da će mu se svideti,ali uzalud...
    Čak sam mislio i našu buduću Mašnicu sa joserom,ali videćemo...
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  just_labs Sre 15 Jun 2011, 10:56

    Leo III ::http://www.josera-pet-englisch.de/media/products/renderings/active-sack.PNG
    Ja mog Lea sam počeo da hranim ovim granulama,i nešto se ne otima...
    Probaću da vidim da promenim opet,mislio sam da će mu se svideti,ali uzalud...
    Čak sam mislio i našu buduću Mašnicu sa joserom,ali videćemo...
    e i mi smo juce kupili tu hranu, ali je jos nismo otvorili Very Happy
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Sasska Sre 15 Jun 2011, 15:42

    Leo III ::http://www.josera-pet-englisch.de/media/products/renderings/active-sack.PNG
    Ja mog Lea sam počeo da hranim ovim granulama,i nešto se ne otima...
    Probaću da vidim da promenim opet,mislio sam da će mu se svideti,ali uzalud...
    Čak sam mislio i našu buduću Mašnicu sa joserom,ali videćemo...

    ovo na linku je hrana za odrasle pse, mislim da bi njima trebala Josera KIDS
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  just_labs Sre 15 Jun 2011, 18:21

    da, mi smo prodavacici rekli da ce sad godinu dana, ona kaze da moze ova hrana...
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Leo III Uto 05 Jul 2011, 10:31

    Jel zna neko do koliko je Josera Kids,do koliko starosti?

    Sponsored content


    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 13:35