Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+19
Badi
Ben_Bella
paun
Nade
sdinulovic
jajdukovic
Berna
Leo III
JovanaJoja
just_labs
nikolla
gangsta50
Kirkland
milanlab
shljucka
Sasska
anazakon
milica88
piter
23 posters

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  JovanaJoja Uto 05 Jul 2011, 12:33

    Leo III ::Jel zna neko do koliko je Josera Kids,do koliko starosti?
    U pet shop-u mi rekli do godinu dana... Smile
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Berna Uto 05 Jul 2011, 13:01

    Ne pise na dzaku?
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Leo III Uto 05 Jul 2011, 13:17

    Juče sam kupio da probam pošto sam video da je ''super premium''..
    I skroz sam zaboravio da pogledam,baš ću morati da odem da vidim,...
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Leo III Pon 11 Jul 2011, 22:13

    Ova Josera je stvarno jako dobra.Najbolja do sada...! Cool
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  JovanaJoja Uto 12 Jul 2011, 08:52

    Leo III ::Ova Josera je stvarno jako dobra.Najbolja do sada...! Cool
    Jestee.. Smile
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Leo III Čet 11 Avg 2011, 19:57

    Počinjem da im menjam ovu hranu,postaje loša stolica,i oseća se iz usta...
    jajdukovic
    jajdukovic


    Broj poruka : 301
    Godina : 43
    Lokacija : Loznica
    ime psa : Beta
    Datum upisa : 03.10.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  jajdukovic Sre 05 Okt 2011, 10:39

    Ja moju Betu hranim sa ovom hranom od seste nedelje ona sada ima sedam meseci i ja sa izuzetno zadovoljan ja joj jos uvek dajem josera junior odlino napreduje dlaka joj ima odlican sjaj i nedajem nikakve dodatne vitamine a neodbija ni drugu hranu Betace da pojede sve sto joj se da.
    jajdukovic
    jajdukovic


    Broj poruka : 301
    Godina : 43
    Lokacija : Loznica
    ime psa : Beta
    Datum upisa : 03.10.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  jajdukovic Pet 16 Dec 2011, 17:38

    Beta je dosada jela Josera junior hranu i davao sam joj 450g dnevno proizvodjac preporucuje od 400 do 560gr ali beta je dobro napredovala i sa manje jela je 150g ujutru i 300 uvece.E danas sam bio u radnji gde nabavljam htanu i Veterinar koji drzi tu radnj preporucuje mi Josera aktiv to je neki plavi dzak cena hrane je ista kao ova koju sam ja dosada davao i po deklaraciji sastav je skoro isti takodje sadrzi i kalcijum i fosvor stim da proizvodjac preporucuje dnevnu dozu za pse tezine <35 od 290 do 350 gr.On kaze da svoje pse staforda i zlatnog retrivera hrani sa tom hranom i da daje 300gr.dnevno psi stvarno super izgledaju.Cena te hrane je 2500din za 20 kg.Zanimame jeli neko koristio tu hranu i kakva su vasa iskustva.
    milanlab
    milanlab


    Broj poruka : 222
    Godina : 39
    Lokacija : Nis
    ime psa : Sem
    Datum upisa : 26.10.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  milanlab Sub 17 Dec 2011, 01:13

    Ja koristim Joseru Active i mogu ti reci da sam prezadovoljan. Do sada sam koristio Kids, a pre 3 meseca sam presao na Active i nema nikakvih problema. Stolica odlicna, dlaka takodje..sve u najboljem redu.
    jajdukovic
    jajdukovic


    Broj poruka : 301
    Godina : 43
    Lokacija : Loznica
    ime psa : Beta
    Datum upisa : 03.10.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  jajdukovic Sub 17 Dec 2011, 09:30

    A recimi koliko kolicinski dajes jel prema delkaraciji ili vise.
    milanlab
    milanlab


    Broj poruka : 222
    Godina : 39
    Lokacija : Nis
    ime psa : Sem
    Datum upisa : 26.10.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  milanlab Ned 18 Dec 2011, 01:11

    Pa ne bih znao tacno da ti kazem, zato sto uglavnom ima jedan obrok granule i recimo jogurt ili tako nesto, a drugi obrok nesto kuvano. Ali otprilike, kada jede samo granule, onda malo vise nego sto je naznaceno na pakovanju, nzm vremenom ces sam oceniti...tako je najbolje..
    sdinulovic
    sdinulovic


    Broj poruka : 19
    Godina : 35
    ime psa : Hera
    Datum upisa : 05.12.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  sdinulovic Pet 06 Jan 2012, 21:00

    Dali ova hrana treba pre nego sto se da psu treba potopiti u vrucu vodu i sacekati da na bubri.Tako mi je rekla drugarica koja cuva dva labradora.Nisam siguran zato sto kad potapam onda je stolica psu losa.
    jajdukovic
    jajdukovic


    Broj poruka : 301
    Godina : 43
    Lokacija : Loznica
    ime psa : Beta
    Datum upisa : 03.10.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  jajdukovic Pet 06 Jan 2012, 21:04

    Ja od prvog dana dajem suvu i pas ima dobru stolicu.
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Nade Sub 07 Jan 2012, 12:57

    Ovisi koliko je star pas, starije pse nemorate potopavati bilo koji dehidrat, i obicno daju jogurt, ne potopavaju u voda.
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  paun Sub 07 Jan 2012, 13:31

    Ni malom ni velikom ne treba potapati
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Ben_Bella Pet 13 Jan 2012, 19:14

    Ja mojim psima potapam zato sto sam imala probleme sa Benovim stomakom, a veterinar mi je rekao da potapam hranu zato sto to olaksava varenje i to nam je jako pomoglo, kaze da suva hrana nabubri u stomaku psa i izaziva gasove, povracanje i problema sa stolicom, a u nekim slucajevima cak dovodi i do prevrtanja zeluca. Ali je izgleda stvar u psu zato sto znam mnoge ljude koji ne potapaju hranu.
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Nade Pet 13 Jan 2012, 21:21

    To je tako, medjutim da ne bi doshlo do takve probleme pas se mora postepeno unjeti u naviku da jede dehidrat.
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Sasska Sub 14 Jan 2012, 08:47

    Nisu svi psi isti, nekima smeta dehidrirana hrana tj tesko je vare. U principu je dobro da je jede suvu jer ujedno cisti zubalo i pas zvace sto dovodi do vise lucenja "tecnosti" za varenje.
    Najbolje po mom misljenju je da se postepeno uvodi suva hrana. Ja sam ih potapala u jogurt, supu, vodu, ... u sve osim mleka.
    Badi
    Badi


    Broj poruka : 2
    Godina : 55
    ime psa : Badi
    Datum upisa : 23.01.2012

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Badi Sre 15 Feb 2012, 07:55

    Pozdrav svima!
    Poceo sam Badiju da dajem Joseru junior,i rekao bih da mu se dopada, mada je jede tek 1 dan. Ovde u Batajnici cena je 135 din/kg, sto je dosta povoljnije od cena koje ste u postovima naveli.
    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  ekolog Čet 26 Apr 2012, 22:23

    Da li mi mozete preporuciti koju da hranu da uzmem za stene od dva ipo meseca?! videla sam da ima Josera junior, josera kids i josera family i josera kids i za svaku hranu pise da je za stenad. na osnovu cega da odlucim?!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Ben_Bella Čet 26 Apr 2012, 22:27

    ekolog ::Da li mi mozete preporuciti koju da hranu da uzmem za stene od dva ipo meseca?! videla sam da ima Josera junior, josera kids i josera family i josera kids i za svaku hranu pise da je za stenad. na osnovu cega da odlucim?!
    Na osnovu njegove starosti, naime, ako ima manje od 6 meseci jede josera junior, ako ima vise od 6 meseci kids, a vise od 1 godine familiy, pa onda activ od godinu ipo... Wink
    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  ekolog Čet 26 Apr 2012, 22:33

    ok, hvala Smile dakle, nisam pogresila kad sam rekla da kupe josera junior Smile
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Ben_Bella Čet 26 Apr 2012, 22:37

    ekolog ::ok, hvala Smile dakle, nisam pogresila kad sam rekla da kupe josera junior Smile
    Niste pogresili... Wink
    avatar
    anitabojic94@gmail.com


    Broj poruka : 15
    Godina : 29
    ime psa : zlatni retriver
    Datum upisa : 18.11.2013

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  anitabojic94@gmail.com Čet 28 Nov 2013, 19:44

    Hitnoo mi treba pomoc!! Koristila sam granule josera kidis, i super su. I danas odem u pet shop i trazim josera kids granule i ona mi uvali neke josera puppy(samo mi je to rekla i nista vise,ne znam ni pun naziv,nista) kao da su bolje nego kids s obzirom da mi stene ima tek cetiri meseca i 20 dana. A ja zurila na predavanje i nisam stigla ni da je pitam nesto rekoh kad dodjem kuci videcu na internetu. I sad kucam josera puppy i nigde nema nista o tim granulama. Da li je neko koristio te? Ne znam koliko grama smem dnevno da mu dam? ima oko 12 kg. Pomoziteeee
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  ViPns Čet 28 Nov 2013, 23:13

    Sa Josera hranom nismo imali nikakvog iskustva,ali prema iskustvima sa ostalom granuliranom hranom pupy linije se i koriste za mladje stence (neki proizvodjaci ih imaju neki ne) a junior za malo starije, za njegovu starost otprilike je potrebno 200-250 grama dnevno podeljeno u 4 obroka Najbolje bi bilo da pogledate u prodavnici gde ste kupili sta pise na dzaku koja je preporucena kolicina.

    PS. dobronameran savet: Nikada ali bas nikada nemojte kupovati hranu na razmer jer:
    - kao prvo nije adekvatno upakovana niti cuvana pa postoji mogucnost razvoja nekih mikroorganizama,
    - ne znate rok trajanja jer je hrana izvadjena iz originalnog pakovanja
    - ne mozete biti potpuno sigurni da je hrana bas ta koju su vam prodali
    - ne mozete znati preporuceno doziranje hrane
    - mnogo skuplje cete platiti hranu nego da ste je kupili u vecem pakovanju (u ostalom postoje i manja originalna pakovanja ako trenutno niste pri novcu)

    Sponsored content


    JOSERA hrana, za i protiv, iskustva... - Page 2 Empty Re: JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 12:29