Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+7
Saša
Jepur0
dona
just_labs
Berna
milica88
krol
11 posters

    problem box

    avatar
    krol


    Broj poruka : 20
    Godina : 52
    ime psa : Dion
    Datum upisa : 17.03.2011

    problem box Empty problem box

    Počalji  krol Sre 27 Apr 2011, 19:16

    Ovo je nas novi box ali Dion danju u njemu bude i igra se ,sam ide u njega ali nocu...jauk.Ima li ko kakv savjet ili iskustvo?problem box 27042011051
    problem box 27042011052
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  milica88 Sre 27 Apr 2011, 19:29

    Bas je lep box...setnja uvece pre spavanja,dobro ga izmori i eto resenja Wink
    avatar
    krol


    Broj poruka : 20
    Godina : 52
    ime psa : Dion
    Datum upisa : 17.03.2011

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  krol Sre 27 Apr 2011, 19:30

    Pokusao i....opet jauk a onda uleti u kucu i spava sutradan do podne...koje su to maze i lopovi Laughing Laughing Laughing
    recimo ovako....
    problem box 27042011055
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  Berna Čet 28 Apr 2011, 10:28

    Labradori su takvi ne vole da budu sami. Ili ces da ignorises ili ces da mu popustis Wink
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  milica88 Čet 28 Apr 2011, 16:40

    Upravo...jos kad vidi da popustas...lud li je da cuti Very Happy
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  just_labs Čet 28 Apr 2011, 19:05

    krol ::Ovo je nas novi box ali Dion danju u njemu bude i igra se ,sam ide u njega ali nocu...jauk.Ima li ko kakv savjet ili iskustvo?

    kolke su dimenzije boksa???
    avatar
    krol


    Broj poruka : 20
    Godina : 52
    ime psa : Dion
    Datum upisa : 17.03.2011

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  krol Čet 28 Apr 2011, 20:07

    Dimenzije su 3,20x2,20
    dona
    dona


    Broj poruka : 57
    Godina : 52
    Lokacija : Maglaj BiH - Zagreb HR
    ime psa : Dona
    Datum upisa : 15.03.2011

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  dona Sre 04 Maj 2011, 21:32

    box je super
    avatar
    krol


    Broj poruka : 20
    Godina : 52
    ime psa : Dion
    Datum upisa : 17.03.2011

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  krol Sre 11 Maj 2011, 10:45

    I dalje nema pomaka....bacio sam 700 e za box i kucicu,jedino da ja spavam tamo a on u mom krevetu Very Happy Very Happy nece i gotovo....place do ponoci i pustim ga u kucu.
    Neka mi neko kaze gdje ima kupiti dobrih cepova za usi pa da ga bar ne cujem... Very Happy Very Happy
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  Jepur0 Sre 11 Maj 2011, 13:35

    Naviknuce se vremenom Very Happy
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  Saša Pon 16 Maj 2011, 22:06

    Very Happy ne zna on koliko je 700e, ali zna da mu je u tvojoj blizini najbolje, ja sam mog skoro izbacio napolje dobio kucicu(garsonjeru) Very Happy zeleni travnjak, samo jos dve crnkinje mu fale da ga hlade, al dzabe kako zatvorim vrata krene da pravi lom i cvili, ostavim vrata otvorena on miran... samo da mi cuje glas i to je dovoljno da bude miran... pas debil Very Happy
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  Sasska Uto 17 Maj 2011, 11:34

    Ra kada je leto nece da udje u kucu pa sve da ga teras motkom Very Happy spava u dvoristu i to van kucice nece tamo da udje pa i da mu ostavim prsutu Very Happy Dok kada je hladnije vreme spava u dnevnoj sobi i tad ga jedva uteram u kucu.
    Kada smo u stanu onda sava gde mu stavim njegov jastuk, bez njega ne spava Very Happy
    avatar
    krol


    Broj poruka : 20
    Godina : 52
    ime psa : Dion
    Datum upisa : 17.03.2011

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  krol Čet 19 Maj 2011, 09:40

    Sasska ::Ra kada je leto nece da udje u kucu pa sve da ga teras motkom Very Happy spava u dvoristu i to van kucice nece tamo da udje pa i da mu ostavim prsutu Very Happy Dok kada je hladnije vreme spava u dnevnoj sobi i tad ga jedva uteram u kucu.
    Kada smo u stanu onda sava gde mu stavim njegov jastuk, bez njega ne spava Very Happy
    Blago tebi...a sto se tice jastuka sa Dionom je ista stvar samo sto on zgrabi svoj jastuk i vuce da legne tamo gdje njemu odgovara a ne tamo gdje mu je postavljeno....iskilavi se tegleci jastuk obicno u kucu u dnevni boravak. Very Happy
    avatar
    casillas


    Broj poruka : 44
    Godina : 33
    ime psa : Maks
    Datum upisa : 12.07.2011

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  casillas Sub 27 Avg 2011, 01:50

    Evo za sve odgovora, kako sam ja rješio problem boksa sa mojim Maksom.

    Dakle kad sam odlučio da je dovoljno velik da se prebaci na spavanje iz kuće u boks uradio sam sljedeće:

    Na večer oko 21 h sam ga odveo u boks i sjedio kraj njega dok nije zaspao, a to je bilo oko 2 h. I tako sam 5 noćiju za redom sjedio u boksu dok ne bi zaspao. I onda prestao ići sa njim, samo bih ga ubacio i normalno bi išao spavat.
    marin01234
    marin01234


    Broj poruka : 131
    Godina : 27
    ime psa : Roki
    Datum upisa : 17.04.2011

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  marin01234 Sub 27 Avg 2011, 10:37

    ja nisam imao nikakvih problema sa boksom. moj roki kada se izmori sam ulazi u boks, a kad nije umoren onda ulazi na zapovijed.
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  Bobi Sub 27 Avg 2011, 23:27

    casillas ::Evo za sve odgovora, kako sam ja rješio problem boksa sa mojim Maksom.

    Dakle kad sam odlučio da je dovoljno velik da se prebaci na spavanje iz kuće u boks uradio sam sljedeće:

    Na večer oko 21 h sam ga odveo u boks i sjedio kraj njega dok nije zaspao, a to je bilo oko 2 h. I tako sam 5 noćiju za redom sjedio u boksu dok ne bi zaspao. I onda prestao ići sa njim, samo bih ga ubacio i normalno bi išao spavat.

    Upravo sam ovo hteo da predlozim.Zanima me koliko je pas star?
    Ukoliko je u pitanju malo stene,koje ste tek uzeli,jednostavno bi najbolje bilo da nekoliko puta budete sa njim dok ne zaspi.Jer on cvili i kuka,zato sto misli da ga napustate.Znaci mora da shvati da ga ne napustate,da ste vi tu,a to ce shvatiti,kada nekoliko puta budete sa njim dokle ne zaspi.Jeste mozda malo zamorno,ali mora tako.

    Ja kada sam tek uzeo svog psa,drzao sam ga u kuci,u hodniku.I uvece kad krenemo svi na spavanje,on kuka jer misli da ostaje sam.Onda sam ja silazio i bio sa njim dok ne zaspi,pa onda odem da spavam.Pa kada se opet probudi ,ja opet sidje i sve tako,dok ne ukapira da ste vi tu ,da ne treba da se plasi. Very Happy

    Sponsored content


    problem box Empty Re: problem box

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sre 15 Maj 2024, 07:59