Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa

    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa Empty PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa

    Počalji  TyKy Pet 10 Jul 2009, 13:26

    Dragi Uniteddogs & Unitedcats korisniče,

    United Dogs i Cats traže Vašu potporu u ovom vrlo važnom slučaju. «Zaustavite ubijanje pasa» - je online peticija za zaustavljanje brutalnog mučenja pasa i psećih industrija mesa u Južnoj Koreji.

    Preko 2 milijuna pasa bivaju svake godine brutalno ubijeni u Južnoj Koreji. To je preko 5,000 pasa na dan koji bivaju zadavljeni, pretućeni, spaljeni do smrti ili ubijeni sa strujom.

    Mi ćemo otvoriti kampanju na web stranici: hr.uniteddogs.com/stopkillingdogs , gdje možete potpisati peticiju i podijeliti link sa svojim prijateljima.
    Peticija će biti prezentirana Južno Korejskim službenicima: Advokatima za Životinjska Prava u Koreji (KARA) kad dobijemo najmanje 1 milijun potpisa, ili više.

    O legalnoj i povijesnoj prošlosti od Južno Korejskih psećih industrija mesa možete pročitati na gore spomenutoj web stranici.

    Molimo za Vašu pomoć u širenju riječi što je više ljudi moguće. Trebamo volontere koji su voljni reklamirati ´´Zaustavite ubijanje pasa´´ kampanjske letke. Možete ih podijeliti bilogdje- veterinarski ured, parkove, kafiće ili na psećim izložbama. Ako se želite pridružiti ovoj kampanji, molimo Vas da nas kontaktirate rami.lill@uniteddogs.com i mi ćemo Vam poslati letke iz našeg ureda.

    Posjetite: www.uniteddogs.com/stopkillingdogs i potpišite peticiju, jer je međunarodni pritisak na Južno Korejsku vladu jedini način za promjenu života od milijun pasa, prema boljem.

    Hvala na pomoći,

    United Dogs i Cats tim.
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa Empty Re: PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa

    Počalji  johnyAstor Sub 11 Jul 2009, 15:12

    potpisano!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa Empty Re: PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa

    Počalji  johnyAstor Pet 17 Jul 2009, 15:43

    NIKO NIJE POTPISAO???
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa Empty Re: PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa

    Počalji  TyKy Pet 17 Jul 2009, 19:24

    I ja se to danima pitam!?
    Luthiena
    Luthiena


    Broj poruka : 257
    Datum upisa : 13.09.2008

    PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa Empty Re: PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa

    Počalji  Luthiena Ned 19 Jul 2009, 23:33

    ja sam potpisala ovo davno Smile
    tyky mi je poslao na mail. ma raspust je,godisnji odmori...niko ne navraca na forum, pa je malo pusto Wink
    routi
    routi


    Broj poruka : 10
    Godina : 27
    ime psa : Meda
    Datum upisa : 20.03.2012

    PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa Empty Re: PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa

    Počalji  routi Čet 22 Mar 2012, 09:50

    Potpisano, naranvno! Ostavicu na FB link da se i drugi ljudi pridruže!!!! Surprised
    Ras is best dog for me
    Ras is best dog for me


    Broj poruka : 114
    Godina : 25
    ime psa : Ras
    Datum upisa : 24.07.2012

    PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa Empty Re: PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa

    Počalji  Ras is best dog for me Ned 09 Sep 2012, 12:43

    routi ::Potpisano, naranvno! Ostavicu na FB link da se i drugi ljudi pridruže!!!! Surprised
    Pa oces li ga danas vise postaviti(mislim na link)

    Sponsored content


    PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa Empty Re: PETICIJA: Zaustavite Ubijanje Pasa

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 05:45