Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
Berna
Leo III
anazakon
JovanaJoja
Jana
9 posters

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    avatar
    Jana


    Broj poruka : 81
    Godina : 33
    ime psa : Role
    Datum upisa : 15.02.2011

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  Jana Uto 19 Jul 2011, 01:56

    dosta ljudi prica da doge kada ostare ,napadaju vlasnike...bez razloga. ja licno mislim da je to glupost,ali me zanima sta vi mislite... Very Happy
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  JovanaJoja Uto 19 Jul 2011, 09:40

    Jana ::dosta ljudi prica da doge kada ostare ,napadaju vlasnike...bez razloga. ja licno mislim da je to glupost,ali me zanima sta vi mislite... Very Happy

    Delim misljenje sa tobom.. Dge su onakve kakve ih vaspitaju vlasnici,zat se kaze KAKAV VLASNIK TAKAV PAS! Isto tako sam cula i za dobermane,i neko mi je ispricao bar ja mislim da je glupst kako oni ubiju vlasnike,kad osete da ce uginuti,kao da vlasnik ne bi patio za njim.. msm gluposti.... Na primer na Balkan Kinology ima doga argentino,zenka sad je imala kucice skoro,zivi sa malom decom,deca se igraju sa njom sve normalno,ka sa labradorom...
    anazakon
    anazakon


    Broj poruka : 395
    Godina : 43
    ime psa : Marli
    Datum upisa : 24.11.2010

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  anazakon Sre 20 Jul 2011, 03:02

    Girl love Dog ::.. msm gluposti.... Na primer na Balkan Kinology ima doga argentino,zenka sad je imala kucice skoro,zivi sa malom decom,deca se igraju sa njom sve normalno,ka sa labradorom...
    Dogo argentino nije doga.... To je samo argentinski pas, nije vrsta doge, i ne možeš da ih stavljaš u isti koš sa tom rasom
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  Leo III Sre 20 Jul 2011, 10:59

    Ja sam imao dobermana,i znam da nije tačno,čak sam ih i jahao jer sam bio jako mali 2-3 godine...I ne napadaju jer smo jednu prodali,jednu poklonili,ali jedna je nažalost uginula...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  Berna Sre 20 Jul 2011, 13:20

    Ja sam cula slicnu glupost sa dobermanima, kao imaju neku kost koja im pritiska mozak pa polude i ubiju vlasnika (treba mi smajli sa krvavom satarom)

    Ja ne znam koji mozak smislja takve price Suspect
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  Leo III Sre 20 Jul 2011, 14:18

    Ne da je glupost,negooooo..Onda niko ne bi imao dobermane...ahahah Smile
    Cezar
    Cezar


    Broj poruka : 283
    Godina : 27
    ime psa : Cezar
    Datum upisa : 11.07.2010

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  Cezar Sre 20 Jul 2011, 16:08

    jako dobar drug mog tate mi je ispricao,da je on imao dogu i dok ga je setao ,ujeo ga je. bez razloga. taj pas je uginuo posle dva meseca,od starosti. ne verujem da bi on to izmislio, ali ja ipak ne verujem u to. kaze da dogama ceo zivot raste kost pa kad dodje do mozga,pas zna da ce da ugine pa pokusa da ubije vlasnika da ne bi patio..ili tako nesto. uglavnom glupost. zasto bi neko imao psa ako postoji verovatnoca da ce ga pas napasti kada ostari..
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  Berna Sre 20 Jul 2011, 19:00

    Cezare molim te lol!
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  Senada Sub 20 Avg 2011, 01:49

    E bas mi je drago da se razrijesila i ova misterija (trebali bismo imati temu koja se zove :Mythbusters i da izlazemo takve te neke teorije Razz ).Naime, dok sam bila manja bila sam ubijedjena u to.. I kontala sam :Hey, da je je laz, ne bi toliko bila prosirena ta teorija, a kad si mali takve lude i misteriozne stvari su nekako i zanimljive... alien
    avatar
    casillas


    Broj poruka : 44
    Godina : 33
    ime psa : Maks
    Datum upisa : 12.07.2011

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  casillas Sub 27 Avg 2011, 01:29

    Stvar vam je sljedeća, svaka doga u glavi ima kost koja raste i pritišće mozak i tako sve više i više ludi pas. do osme godine je 100% sigurno da vas neće ujest, od osme do desete godine će vas ujest 25 %, šansa da će vas ujest kad je psu između 10 i 12 godina je 75%, a 100% će vas napast i ujest nakon 12 godine.

    Ali inače jako pametan, odan i jako se lako dresira pas
    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  ekolog Ned 08 Apr 2012, 00:42

    dosta se prica o tome, i za doge i za dobermane. Za doge ne mogu da tvrdim, ali za dobermane mogu, to nije tacno.. Naime, imala sam dobermane.. Muzjak, Ben, koji je bio sa nama od mog rodjenja, nedelju dana pre nego sto je uginuo, sakrio se u drugo dvoriste.. tamo je spavao, nije setao, niti hteo da jede.. mama ga je hranila, skoro mu je u usta stavljala hranu.. nikad nije ni poceo da rezi na nju, a da ne pricamo o ujedu..

    Sponsored content


    da li doge napadaju vlasnike kada ostare? Empty Re: da li doge napadaju vlasnike kada ostare?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 04:14