Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    pomoc

    LORD
    LORD


    Broj poruka : 12
    Godina : 34
    ime psa : Rex
    Datum upisa : 08.12.2011

    pomoc Empty pomoc

    Počalji  LORD Pon 12 Dec 2011, 12:05

    Pozdrav svima treba mi savet,hocu da uzmem stene muzjaka,ali vec imam muzjaka neku mesancu terijera koji je star oko 3 godine pa sad me zanimaju vasi saveti kako bi se slagali....
    Bojana Laza Coka
    Bojana Laza Coka


    Broj poruka : 6
    Godina : 35
    ime psa : Coka

    Datum upisa : 11.10.2011

    pomoc Empty Re: pomoc

    Počalji  Bojana Laza Coka Sub 25 Feb 2012, 16:15

    Pa ne znam, sve zavisi od toga kako ce ga tvoj mesanac terijera prihvatiti. Ipak su terijeri malo prgaviji od ostalih pasa. Ti najbolje znas svog psa. U sustini, ako uzmes stene, brzo ce se naviknuti. Verujem da bi pocetku bilo malo problema oko prihvatanja, ali sve se stabilizuje za par dana. Smile
    Bojana Laza Coka
    Bojana Laza Coka


    Broj poruka : 6
    Godina : 35
    ime psa : Coka

    Datum upisa : 11.10.2011

    pomoc Empty Re: pomoc

    Počalji  Bojana Laza Coka Sub 25 Feb 2012, 16:17

    Sada vidim da sam malo zakasnila sa odgovorom, ti vec imas novog psa? I, kako se slazu?

    Sponsored content


    pomoc Empty Re: pomoc

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Uto 14 Maj 2024, 07:57