Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Pomoc!!!

    Nebojsa
    Nebojsa


    Broj poruka : 9
    Godina : 29
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 21.04.2013

    Pomoc!!! Empty Pomoc!!!

    Počalji  Nebojsa Uto 03 Jun 2014, 16:04

    Pozdrav. Moj pas ima skoro 2 godine. U poslednje vreme sam primetio da jede travu,i to vec traje 2 nedelje,svaki dan. Takodje sam primetio da je malo smrsao,stomak mu se smanjio,i kod god ga vidi primeti. I ja odem kod veterinara,on mi kaze da ga ocistim od glista. Jutros sam mu dao 4 PRATEL tablete, posle dva sata sam mu dao dorucak. Isli smo u setnju,vrsio je nuzdu prvi put,normalna stolica,bez glista,2 i 3 put je imao dijareju,takodje bez tragova glista. Tako da verovatno nema gliste,nego je nesto drugo problem. Ako neko zna nesto sto bi moglo da mi pomogne,bio bih mu zahvalan  pale 
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pomoc!!! Empty Re: Pomoc!!!

    Počalji  Berna Uto 03 Jun 2014, 20:30

    Cime ga hranite?

    Moj pas jede travu svaki dan, pogotovo kad je zedan. Jedenje trave ne mora da znaci da psa boli stomak.


    Da li je dijareju imao pre ili posle Pratel tableta? Ako je posle, moguce je da je od same tablete.

    Skuvaj mu pilece belo meso i pirinac i daj mu samo to da jede u naredna dva dana da mu se smiri stomak.
    Nebojsa
    Nebojsa


    Broj poruka : 9
    Godina : 29
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 21.04.2013

    Pomoc!!! Empty h

    Počalji  Nebojsa Uto 03 Jun 2014, 22:50

    Posle tableta je vrsio nuzdu tri puta za redom,i imao je dijareju,verovatno od tableta.Ujuturu dobija granule suve,i oko 150 grama mesa pileceg kuvanog,juneceg ili junece srce sveze,ponekad dzigerica,ali to jednom nedeljno,i kuvam mu belu dzigericu,pa mu dajem ujutru. A za uvece mu kuvam corbu od junecih kostiju,i onda stavim malo manje od pola hleba,granule,i zagrejem corbicu. Ja mislim da mu je to ok. Pirinac mu nisam dugo kuvao,probacu,hvala na savetu Smile
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pomoc!!! Empty Re: Pomoc!!!

    Počalji  Berna Sre 04 Jun 2014, 12:25

    Piletina i pirinac dok mu se ne smiri stomak - ne moras da praktikujes.

    Koje granule jede? Malo mi je cudno to sto kazes da je smrsao, mozda ste aktivniji sad od kako je lepo vreme?
    Nebojsa
    Nebojsa


    Broj poruka : 9
    Godina : 29
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 21.04.2013

    Pomoc!!! Empty a

    Počalji  Nebojsa Sre 04 Jun 2014, 19:21

    Dajem mu "Josera" granule. Mislim da su dobre. Pa verovatno,malo ga vise setam,sigurno zato. Smile
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pomoc!!! Empty Re: Pomoc!!!

    Počalji  Berna Sre 04 Jun 2014, 20:26

    Pa nisu bas. Ne znam kakav ti je budzet ali Josera granule su poprilicno lose. Posto vidim da si u Beogradu, svrati do Pet Centra i probaj Brit ili jos bolje, BritCare. Takodje ne znam kakve su im cene ali Husse je takodje dosta dobar koliko sam videla po sastojcima.
    Nebojsa
    Nebojsa


    Broj poruka : 9
    Godina : 29
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 21.04.2013

    Pomoc!!! Empty a

    Počalji  Nebojsa Čet 05 Jun 2014, 01:45

    Hvala na savetu. Nisam bas nesto sa budzetom,jer jos idem u skolu,a keva to finansira,pa ne mogu da preterujem Smile
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pomoc!!! Empty Re: Pomoc!!!

    Počalji  Berna Čet 05 Jun 2014, 10:40

    Koliko placas za dzak Josere?
    Nebojsa
    Nebojsa


    Broj poruka : 9
    Godina : 29
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 21.04.2013

    Pomoc!!! Empty f

    Počalji  Nebojsa Pet 06 Jun 2014, 23:55

    20 kg 3800,00 din Smile
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pomoc!!! Empty Re: Pomoc!!!

    Počalji  Berna Sub 07 Jun 2014, 09:48


    Sponsored content


    Pomoc!!! Empty Re: Pomoc!!!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 29 Apr 2024, 04:29