Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    maligni limfom na kozi

    beni
    beni


    Broj poruka : 4
    Godina : 56
    ime psa : beni
    Datum upisa : 10.08.2011

    maligni limfom na kozi Empty maligni limfom na kozi

    Počalji  beni Pon 12 Dec 2011, 17:08

    na bradi mog labradora, koji ima deset meseci,odstranjena je izraslina velicine graska. patoloski nalaz je pokazao da se radi o lymphoma malignum lymphociticum. veterinar mi je objasnio da se takve izrasline cesto javljaju kod mladih pasa, da nije opasno kao sto zvuci, i da kada se odstrane bude sve u redu.volela bi da cujem misljenje veterinara, a, i ako je neko imao slicno iskustvo. na netu jako malo se nadje na ovu temu.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    maligni limfom na kozi Empty Re: maligni limfom na kozi

    Počalji  Berna Uto 13 Dec 2011, 11:34

    Nemam iskustva, ali mi nikako ne zvuci uobicajeno karcinom kod tako mladog psa..

    Drzim vam fige i javljajte kako ide.
    beni
    beni


    Broj poruka : 4
    Godina : 56
    ime psa : beni
    Datum upisa : 10.08.2011

    maligni limfom na kozi Empty Re: maligni limfom na kozi

    Počalji  beni Uto 13 Dec 2011, 17:40

    hvala na podrsci. Very Happy
    beni
    beni


    Broj poruka : 4
    Godina : 56
    ime psa : beni
    Datum upisa : 10.08.2011

    maligni limfom na kozi Empty Re: maligni limfom na kozi

    Počalji  beni Čet 24 Jan 2013, 11:12

    beni je odlicno. sad ce dve godine. prelep je, i sto je najvaznije zdrav. jedini problem koji imamo je to sto setnje dozivljava kao lov na hranu. uzasno je halapljiv, i stalno gladan, pa po ulici zna da pojede i masnu kesu. sve metode sa neta i iz knjiga, za odvikavanje, smo probali i nista... koristili smo i jedno vreme elektricnu ogrlicu..nista. sada se seta sa korpom, jer to je jedino resenje za sad, mada mi ga je zao, jer korpa iskljucuje igru lopticom i sa drugim psima....ako neko zna dobrog trenera koji dolazi kuci, neka mi javi. ja sam na novom beogradu. pozz..
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    maligni limfom na kozi Empty Re: maligni limfom na kozi

    Počalji  Berna Čet 24 Jan 2013, 13:50

    Bas mi je drago sto cujem lepe vesti!

    Za dresera, toplo preporucujem Zeljka, on je dresirao mog psa i dolazio kod mene pa sam i ja dosta toga naucila, sad je Kuki pas za primer Smile

    http://www.obukapasacallibra.com/
    beni
    beni


    Broj poruka : 4
    Godina : 56
    ime psa : beni
    Datum upisa : 10.08.2011

    maligni limfom na kozi Empty hvala puno.

    Počalji  beni Čet 31 Jan 2013, 09:58

    Laughing Laughing
    Berna ::Bas mi je drago sto cujem lepe vesti!

    Za dresera, toplo preporucujem Zeljka, on je dresirao mog psa i dolazio kod mene pa sam i ja dosta toga naucila, sad je Kuki pas za primer Smile

    http://www.obukapasacallibra.com/

    Sponsored content


    maligni limfom na kozi Empty Re: maligni limfom na kozi

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 06 Maj 2024, 18:51