Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    crvenilo po kozi

    vanca
    vanca


    Broj poruka : 5
    Godina : 31
    Lokacija : paracin
    ime psa : luna
    Datum upisa : 09.09.2013

    crvenilo po kozi Empty crvenilo po kozi

    Počalji  vanca Ned 22 Sep 2013, 00:39

    mom labradoru su se pojavile crvene fleke po kozi, pitao sam veterinara o cemu je rec a on mi je rekao da je to suga i dao mi je ampulu neostomosan od 5 ml,....malo sam zbunjen jer sam to koristio protiv koznih parazita,....zanima me da li to moze i za kozne bolesti i sta to moze da bude da li je u pitanju suga zbog toplote kao sto kaze veterinar posto je cuvam u stanu ili nesto drugu,.....i ako je to to na koliko se rastvara neostomosan od 5 ml?
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    crvenilo po kozi Empty Re: crvenilo po kozi

    Počalji  Ben_Bella Ned 22 Sep 2013, 11:19

    vanca ::mom labradoru su se pojavile crvene fleke po kozi, pitao sam veterinara o cemu je rec a on mi je rekao da je to suga i dao mi je ampulu neostomosan od 5 ml,....malo sam zbunjen jer sam to koristio protiv koznih parazita,....zanima me da li to moze i za kozne bolesti i sta to moze da bude da li je u pitanju suga zbog toplote kao sto kaze veterinar posto je cuvam u stanu ili nesto drugu,.....i ako je to to na koliko se rastvara neostomosan od 5 ml?
    Postoji par vrsta suge i razlicito se lece, morate konkretno da saznate koja je suga u pitanju, sugarac, demodex, koja je u pitanju i da je lecite. Sugarac je jako zarazan, ali se ne leci tesko, dok je demodex manje zarazan, ali se duze leci, a lece se potpuno drugacije.
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    crvenilo po kozi Empty Re: crvenilo po kozi

    Počalji  Nade Ned 22 Sep 2013, 12:32

    Svi sugarci su u princip zarazni, neostomosan se koristi u terapiske svrhe kod svih. Samo kao sta Ivona rekla, nek zeme bris i nek pogleda pod mikroskop.

    Sponsored content


    crvenilo po kozi Empty Re: crvenilo po kozi

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 06:59