Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Kada mogu da krenem da ga izvodim??

    LORD
    LORD


    Broj poruka : 12
    Godina : 34
    ime psa : Rex
    Datum upisa : 08.12.2011

    Kada mogu da krenem da ga izvodim?? Empty Kada mogu da krenem da ga izvodim??

    Počalji  LORD Čet 05 Jan 2012, 06:18

    Pozdrav zanima me kada mogu da krenem da izvodim stene napolje napunio je tri meseca i od revakcine je proslo desetak dana,ali u medjuvremenu je bio malo bolestan pre jedno nedelju dana...
    nemanjagodina
    nemanjagodina


    Broj poruka : 77
    Godina : 36
    Lokacija : Jagodina, Srbija
    ime psa : Ami
    Datum upisa : 23.06.2010

    Kada mogu da krenem da ga izvodim?? Empty Re: Kada mogu da krenem da ga izvodim??

    Počalji  nemanjagodina Čet 05 Jan 2012, 13:06

    LORD ::Pozdrav zanima me kada mogu da krenem da izvodim stene napolje napunio je tri meseca i od revakcine je proslo desetak dana,ali u medjuvremenu je bio malo bolestan pre jedno nedelju dana...

    poz

    kada je moj prethodni labrador bio stene, poceo sam da ga setam po gradu i da ga vodim u planinu tek nekoliko dana nakon sto je primio vakcinu protiv besnila. tako cu da uradim i sa ovim malisanom kojeg imam sada a koji ima oko 3 meseca.

    to je bio predlog veterinara, jer je tek kada primi vakcinu protiv besnila potpuno zasticen.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Kada mogu da krenem da ga izvodim?? Empty Re: Kada mogu da krenem da ga izvodim??

    Počalji  Berna Čet 05 Jan 2012, 15:12

    Nemanja, kad bismo mi koji zivimo sa psima po stanovima krenuli da izvodimo pse sa 6,7,8+ meseci znas kakvi bi to antihristi bili? affraid

    LORD, posto je proslo 10 dana od revakcine mozete da krenete u setnje.

    Sponsored content


    Kada mogu da krenem da ga izvodim?? Empty Re: Kada mogu da krenem da ga izvodim??

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 12:40