Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
Senada
Acilim22
vlajko
7 posters

    Temperatura i bol u repu

    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu - Page 2 Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Sre 04 Apr 2012, 23:01

    E,pa tebi moram pomoci Very Happy Pa,svasta moze da bude,a ti mozes samo da nagadjas Very Happy sto vrsta simptoma postoji i sto vrsta bolesti i tako dalje...Tako da ja preporucujem da mazete kremu duze a ne jedan dan,posto si rekla da se prvo brzo oporavio a sada ne..A mozete otici kod nekog veterinara da izmeri temperaturu i da vidi da li je neka povreda ili je nesto drugo u pitanju..U glavnom sam ja za veta ,kao sto sam rekla nagadjacemo do sutra! Very Happy
    vlajko
    vlajko


    Broj poruka : 28
    Lokacija : Sabac
    Datum upisa : 24.11.2011

    Temperatura i bol u repu - Page 2 Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  vlajko Sre 04 Apr 2012, 23:58

    Nikako da promenim naslov teme, ali kod Badija nije bio u pitanju bol u repu, ja sam samo mislio da jeste, bar tako mi je delovalo. U pitanju su bile paranalne zlezde, odnosno njihovo zacepljenje. Pas je bio savio rep skroz i na pokusaj da mu podignem isti je bolno cvileo. Tek sada znam da je njega u stvari boleo zadnji deo. Bolovi su bili toliki da smo ga jedva tata i ja uspeli zadrzati dok mu je veterinarka cedila zlezde. Narednih 4-5 dana je imao problema sto se plasio da kaki, pretpostavljam od bolova, tako da sam mu davao bundevu i jestivo ulje, ali ga i svaki dan pustao na kanal da bi mu se pri istrcavanju malo pokrenuo metabolizam. Nije mi bilo bas prijatno tih par dana, ali evo Badi se skoro u potpunosti oporavio, samo je malo smanjio broj nestasluka, nadam se za trajno Smile
    vlajko
    vlajko


    Broj poruka : 28
    Lokacija : Sabac
    Datum upisa : 24.11.2011

    Temperatura i bol u repu - Page 2 Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  vlajko Čet 05 Apr 2012, 00:05

    Obzirom da je veterinarka opasan ljubitelj labradora, zapisala mi je svu hranu koju bi lab trebalo da jede. U pitanju je americki nacin ishrane labradora za koji ona smatra da je najbolji. Sutra ili prekosutra cu, kada stignem, postaviti novu temu sa kompletnim spiskom.
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu - Page 2 Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Čet 05 Apr 2012, 00:06

    vlajko ::Obzirom da je veterinarka opasan ljubitelj labradora, zapisala mi je svu hranu koju bi lab trebalo da jede. U pitanju je americki nacin ishrane labradora za koji ona smatra da je najbolji. Sutra ili prekosutra cu, kada stignem, postaviti novu temu sa kompletnim spiskom.


    Super Smile
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Temperatura i bol u repu - Page 2 Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Ben_Bella Čet 05 Apr 2012, 17:40

    Suuuuuuupeeeeeeeeer!!! I love you
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Temperatura i bol u repu - Page 2 Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Ben_Bella Čet 05 Apr 2012, 17:42

    Od jutros smo bili kod veta. Ben je primio dve bocke, dobio jos jedan antibiotik i mora da odmara. Ustanovili smo sta mu je, Bella ga je povukla za rep i malo, ne tako strasno, povredila. Oporavice se do sutra, ali danas ne sme u setnju. cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu - Page 2 Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Čet 05 Apr 2012, 17:48

    Ben_Bella ::Od jutros smo bili kod veta. Ben je primio dve bocke, dobio jos jedan antibiotik i mora da odmara. Ustanovili smo sta mu je, Bella ga je povukla za rep i malo, ne tako strasno, povredila. Oporavice se do sutra, ali danas ne sme u setnju. cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers


    E,super Wink A,nije Bella tolika dobrica koliko mislimo lol! (sala-mala)
    vlajko
    vlajko


    Broj poruka : 28
    Lokacija : Sabac
    Datum upisa : 24.11.2011

    Temperatura i bol u repu - Page 2 Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  vlajko Čet 12 Apr 2012, 11:35

    Drago mi je da nije bilo nista ozbiljno Laughing

    Sponsored content


    Temperatura i bol u repu - Page 2 Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 13 Maj 2024, 05:39