Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Problem?

    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Problem? Empty Problem?

    Počalji  rajs41 Pet 21 Feb 2014, 06:50

    Pozdrav društvo,

    Ja imam psa starog 16 meseci. Od pre neki dan počeo je manje da jede, kao da mu se smanjio apetiti. Sa druge strane postao je mnogo više fizički aktivan, jer tu u mojoj ulici ima svakakvih pasa pa se zagledao u neku ženku. Već danima gleda u pravcu njene kapije čak sam ga uhvatio noću kako zavija.

    Pije vodu, jede pomalo ali nije to to, pa sam želeo da vidim imali to kakve veze sa parenjem pošto je on od sada polno sazreo. Pored toga bilo mu je i vreme da mu se daju tablete za čišćenje, pa je zbog toga imao samo jednom malo proliv, ali odnah sutra dan probava mu je bila u redu.

    Pozvao sam veterinara, pregledao ga je, nema temperaturu, aktivan je, pa se plasim da nije nešto loše pojeo. Dobio je vitaminsku inekciju. Šta vi mislite o ovome?

    Hvala
    Nikola
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Problem? Empty Re: Problem?

    Počalji  Ben_Bella Pet 21 Feb 2014, 08:57

    rajs41 ::Pozdrav društvo,

    Ja imam psa starog 16 meseci. Od pre neki dan počeo je manje da jede, kao da mu se smanjio apetiti. Sa druge strane postao je mnogo više fizički aktivan, jer tu u mojoj ulici ima svakakvih pasa pa se zagledao u neku ženku. Već danima gleda u pravcu njene kapije čak sam ga uhvatio noću kako zavija.

    Pije vodu, jede pomalo ali nije to to, pa sam želeo da vidim imali to kakve veze sa parenjem pošto je on od sada polno sazreo. Pored toga bilo mu je i vreme da mu se daju tablete za čišćenje, pa je zbog toga imao samo jednom malo proliv, ali odnah sutra dan probava mu je bila u redu.

    Pozvao sam veterinara, pregledao ga je, nema temperaturu, aktivan je, pa se plasim da nije nešto loše pojeo. Dobio je vitaminsku inekciju. Šta vi mislite o ovome?

    Hvala
    Nikola
    Ako je zenka u teranju, postoji mogucnost da zbog nje ne jede. Pazite da vam ne pobegne ako je ona zaista u pitanju.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Problem? Empty Re: Problem?

    Počalji  Berna Pet 21 Feb 2014, 09:34

    I ja sam htela da pitam da li je zenka u teranju u blizini.
    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Problem? Empty Re: Problem?

    Počalji  rajs41 Pet 21 Feb 2014, 12:39

    Jeste, ženka je u blizini i on već par dana gleda u pravcu njene kapije. Kada sam ga šetao stali smo do njene kapije i on se prosto rastreso i počeo da cvili i hoće da udje kod nje. Jedva sam ga odvukao.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Problem? Empty Re: Problem?

    Počalji  Berna Pet 21 Feb 2014, 12:43

    Izbegavajte svaki kontakt sa tom zenkom u tom periodu i nemojte da prolazite pored njene kapije.
    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Problem? Empty Re: Problem?

    Počalji  rajs41 Pet 21 Feb 2014, 12:48

    Berna ::Izbegavajte svaki kontakt sa tom zenkom u tom periodu i nemojte da prolazite pored njene kapije.
    OK. Hvala vam. Koliko taj period obično traje kod njih? Mislim da kod njega već traje 3 dana.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Problem? Empty Re: Problem?

    Počalji  Ben_Bella Pet 21 Feb 2014, 21:27

    rajs41 ::
    Berna ::Izbegavajte svaki kontakt sa tom zenkom u tom periodu i nemojte da prolazite pored njene kapije.
    OK. Hvala vam. Koliko taj period obično traje kod njih? Mislim da kod njega već traje 3 dana.
    Oko 28 dana, zavisi od kuje do kuje.
    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Problem? Empty Re: Problem?

    Počalji  rajs41 Pet 01 Maj 2015, 23:43

    Pozdrav društvo,

    da se nadovežem, mi smo sada porasli i imamo 2.5 godine. Mislim da se pojavio sličan problem, opet je neka ženka u komšiliku u teranju, kod nje se skupljaju dosta raznih pasa i ovaj moj mužjak gubi živce. Samo visi na kapiji, kada je vidi rastrese se, hoće da se pari sa njom. Slabo jede, pije vode, fizički je dosta aktivan, laje ko lud i stalno piska.

    Mislim da je zbog ženke, ali već ono slabije jede dva dana, pa se pitam koliko mogu tako da se ponašaju?

    Sponsored content


    Problem? Empty Re: Problem?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 29 Apr 2024, 15:21