Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Jutarnje povracanje

    marec
    marec


    Broj poruka : 154
    Godina : 53
    ime psa : Arci
    Datum upisa : 20.11.2012

    Jutarnje povracanje Empty Jutarnje povracanje

    Počalji  marec Ned 31 Mar 2013, 09:49

    Moj Arci vec par puta povraca ujutru, cim ustane. Nema nekog pravila kada. Jednostavno bljucne i hrana nije nesvarena. Iskljucivo je zuto i penasto to sto izbaci, kao neki sekret. Inace, Arci jede normalno, nema proliv, ne kasnje i zato mi je cudno. Povratio je par puta tako, ne dan za danom, vec samo ponekad i skoro uvek ujutru i isto tako zuto. Jedino me brine jer primetim ponekad da pojede manji kamencic i stalno zbog toga ratujemo. Jednom je u toj povracki bio izbacen mali kamencic. Da li imate predstavu sta to povracanje moze da znaci.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Jutarnje povracanje Empty Re: Jutarnje povracanje

    Počalji  Berna Ned 31 Mar 2013, 10:17

    To se desava kada je zeludac prazan. Kad ga poslednji put hranis uvece? Dobro bi bilo da ga hranis 2x dnevno i da razmak izmedju obroka bude 12 sati.
    marec
    marec


    Broj poruka : 154
    Godina : 53
    ime psa : Arci
    Datum upisa : 20.11.2012

    Jutarnje povracanje Empty Re: Jutarnje povracanje

    Počalji  marec Ned 31 Mar 2013, 12:13

    Ima devet meseci a jos uvek ga hranim tri puta dnevno, ujutru oko osam, popodne oko dva i uvece oko osam-devet. Cak jede na gornjoj skali tezine ProPlan hranu. Tesko je moguce da mu je zeludac prazan. Bas sam zbunjen!

    Sponsored content


    Jutarnje povracanje Empty Re: Jutarnje povracanje

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 15:13