Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Proliv,povracanje,dehidracija....

    maradona
    maradona


    Broj poruka : 31
    Godina : 57
    Lokacija : Pancevo
    ime psa : lina
    ime psa : Mili and Roki
    Datum upisa : 16.10.2009

    Proliv,povracanje,dehidracija.... Empty Proliv,povracanje,dehidracija....

    Počalji  maradona Pon 25 Jan 2010, 23:57

    kao sto i sam naslov govori sve je pocelo s time da je prestasla od jednom da jede,
    prestala je i vodu da pije
    hrani nije prilazila ,konstantni prolivi i izbacivanje sluzave tecnosti.
    oko 7 do 8 puta je povracala dnevno.
    napominjem da je pas bio pokunjen u nekom stanju mirovanja ,ali kada je setnja u pitanju bila veselo je trckarao i mahao repom.Sto se opet malo kosi s nekim stvarima ali?(citaj Otkud znam sta mu je)
    treceg dana kada konstatujem da pas nece ovako prezdraviti odlazimo do veterinara koji joj daje 2 infuzije i 2 inekcije i kao uzrok ovom njenom stanju konstatuje da je pas pojeo nesto u kuci parce plastike ,gume ili nesto tome slicnom.
    sve ovo vam iznosim nebili svi pripazili na gluposti koje nam se vuku po kuci.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Proliv,povracanje,dehidracija.... Empty Re: Proliv,povracanje,dehidracija....

    Počalji  Berna Uto 26 Jan 2010, 09:46

    Je l sad pas dobro? Je l sem infuzije i injekcije uradjen i snimak, te se tvrdi da je nesto pojela?
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Proliv,povracanje,dehidracija.... Empty Re: Proliv,povracanje,dehidracija....

    Počalji  jasmina79 Uto 26 Jan 2010, 22:00

    ????
    maradona
    maradona


    Broj poruka : 31
    Godina : 57
    Lokacija : Pancevo
    ime psa : lina
    ime psa : Mili and Roki
    Datum upisa : 16.10.2009

    Proliv,povracanje,dehidracija.... Empty Re: Proliv,povracanje,dehidracija....

    Počalji  maradona Uto 26 Jan 2010, 23:29

    pas je sada ok .sta je progutao,niko nezna.a nije mi nesto ni bitno .kad sagledam kako se sve izdesavalo najbitnije je da je ziv i zdrav.jos nije nabila svoju kilazu ,ali polako.
    bitno je da smo zivnuli. cheers
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Proliv,povracanje,dehidracija.... Empty Re: Proliv,povracanje,dehidracija....

    Počalji  jasmina79 Sre 27 Jan 2010, 10:43

    drago mi je da je sve ok....sama pomisao da bi se moglo nesto desiti je strasna....
    maradona
    maradona


    Broj poruka : 31
    Godina : 57
    Lokacija : Pancevo
    ime psa : lina
    ime psa : Mili and Roki
    Datum upisa : 16.10.2009

    Proliv,povracanje,dehidracija.... Empty Re: Proliv,povracanje,dehidracija....

    Počalji  maradona Sre 27 Jan 2010, 13:47

    ma u prvim momentima nisam ni osecao neku brigu ,dok vec kasnije je postalo toliko zabrinjavajuce da me je zachudilo.bash mi je bilo teshko.poznavajuci sebe mislio sam zemlja da se srusi nebih se okrenuo,kad ono qq mene majko moja mila pogibe nam pas bez metka. cheers lol!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Proliv,povracanje,dehidracija.... Empty Re: Proliv,povracanje,dehidracija....

    Počalji  johnyAstor Sub 30 Jan 2010, 09:04

    Bas smo ovih dana ucili iz anatomije... Povracanje nikada ne moze biti izazvano progutanim predmetom... Je l' povracanje potice iz zeluca,a progutani predmet ne moze da prodje kroz kardiju (mesto gde se uliva jednjak u predzeludac) jer kod svih sisara(osim prezivara) na kardiji ima kruzni misic kroz koji ne moze da prodje predmet... Osim,ako nije predmet neki mali... Jer,ako je mali,to je sasvim moguce... Posto ne znate gde je predpostavljam da je mali,koji je usao u zeludac i samo nastavio i pas ga je izbacio...
    maradona
    maradona


    Broj poruka : 31
    Godina : 57
    Lokacija : Pancevo
    ime psa : lina
    ime psa : Mili and Roki
    Datum upisa : 16.10.2009

    Proliv,povracanje,dehidracija.... Empty Re: Proliv,povracanje,dehidracija....

    Počalji  maradona Ned 31 Jan 2010, 00:52

    znam ja dobro da je on mene samo skinuo s one stvari ali nije bitno ,vazno je da je pas ok sada.
    kakvo gutanje .gluposti
    pas samo sto nije riknuo
    osusio se ,a on kaze progutao je nesto?
    s godinama sam naucio da se o nekim stvarima ne treba raspravljati,a po najmanje o necemu sto mi nije fah.
    Proliv,povracanje,dehidracija.... 043noj

    Sponsored content


    Proliv,povracanje,dehidracija.... Empty Re: Proliv,povracanje,dehidracija....

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 14:47