Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Berna
marijana
6 posters

    Povracanje u voznji

    avatar
    marijana


    Broj poruka : 34
    Godina : 43
    ime psa : Baron Rocco
    ime psa : Rocco
    Datum upisa : 24.02.2010

    Povracanje u voznji Empty Povracanje u voznji

    Počalji  marijana Pet 09 Jul 2010, 12:42

    Kako vasi psi podnose voznju kolima?
    Moj Roko jadnicak svaki put povraca...Ne povraca ako idemo negde kolima kratko (oko 10 min), ali sve duze od toga je strasno. Ako idemo negde dalje, ne dajem mu da jede..ali opet se jadan ispovraca..Ne znam sta da radim..Da li bi bilo ok da mu dam one tablete protiv mucnine u voznji, za ljude? Da li bi mu to pomoglo ili ima jos nesto?

    Poz
    avatar
    marijana


    Broj poruka : 34
    Godina : 43
    ime psa : Baron Rocco
    ime psa : Rocco
    Datum upisa : 24.02.2010

    Povracanje u voznji Empty Re: Povracanje u voznji

    Počalji  marijana Pet 09 Jul 2010, 12:43

    marijana ::Kako vasi psi podnose voznju kolima?
    Moj Roko jadnicak svaki put povraca...Ne povraca ako idemo negde kolima kratko (oko 10 min), ali sve duze od toga je strasno. Ako idemo negde dalje, ne dajem mu da jede..ali opet se jadan ispovraca..Ne znam sta da radim..Da li bi bilo ok da mu dam one tablete protiv mucnine u voznji, za ljude? Da li bi mu to pomoglo ili ima jos nesto?

    Poz

    Sad tek sam videla, da sam na pogresno mesto otvorila temu? Jel moze nekako da se premesti ili da je brisem?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Povracanje u voznji Empty Re: Povracanje u voznji

    Počalji  Berna Pet 09 Jul 2010, 12:55

    Ja cu je premestiti.

    Probajte da stavite na prozore stitnik za sunce, mozda mu se zavrti u glavi od gledanja napolje. Takodje pitajte veterinara da li ima neki lek protiv mucnine (ne bih na svoju ruku davala lekove).

    Nemojte mu davati da jede 12 sati pre puta.
    avatar
    marijana


    Broj poruka : 34
    Godina : 43
    ime psa : Baron Rocco
    ime psa : Rocco
    Datum upisa : 24.02.2010

    Povracanje u voznji Empty Re: Povracanje u voznji

    Počalji  marijana Pet 09 Jul 2010, 13:22

    Hvala Berna, ali on retko i gleda kroz prozor..Obicno se odmah zavali i spava i samo u jednom momentu ustane, pogleda me i izbljuje se i to sve po meni Very Happy i svaki put tako!

    Posle par takvih ekscesa, ga je tesko naterati da udje u auto. Moram da ga podignem i ubacim, a i sama znas kako je to tesko lol!

    Bas nam to predstavlja problem, s ozbirom da kod nas pas ne moze u javni prevoz, onda ne bi mogli s njim nigde da idemo. A posto imamo dvoje dece, praktikujemo da svaki vikend odemo negde u prirodu i maknemo se od betona...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Povracanje u voznji Empty Re: Povracanje u voznji

    Počalji  Berna Pet 09 Jul 2010, 13:27

    Hm, moj pas se ponasa skroz drugacije u autu, i uskace u njega presrecan cak i kad ide kod veterinara Rolling Eyes Probajte da vidite sa veterinarom da vam da nesto protiv mucnine. Trebalo bi da obozava auto samim tim sto ide u prirodu, ali izgleda da mu nesto smeta.
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Povracanje u voznji Empty Re: Povracanje u voznji

    Počalji  Bobi Pet 09 Jul 2010, 14:29

    I moj bobi obozava auto,cim su otvorena vrata odmah uskace.Isli smo samo jednom na duze putovanje,oko 3 sata,i odlicno je podneo,nije mnogo gledao kroz prozor,zavalio se i spavao Smile
    avatar
    mdanijel


    Broj poruka : 1
    Godina : 34
    Lokacija : Smederevo
    ime psa : Trta
    Datum upisa : 08.10.2011

    Povracanje u voznji Empty Re: Povracanje u voznji

    Počalji  mdanijel Pon 17 Okt 2011, 13:13

    pa probaj da vozis malo sporije Very Happy
    VDLabradors
    VDLabradors


    Broj poruka : 3
    Godina : 25
    ime psa : Villy
    ime psa : Dona
    Datum upisa : 09.02.2012

    Povracanje u voznji Empty Re: Povracanje u voznji

    Počalji  VDLabradors Čet 09 Feb 2012, 14:14

    Moji uopce ne povracaju i uzivaju u voznji.Posebno vole da se voze ljeti kada je klima u autu.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Povracanje u voznji Empty Re: Povracanje u voznji

    Počalji  Ben_Bella Čet 09 Feb 2012, 16:51

    VDLabradors ::Moji uopce ne povracaju i uzivaju u voznji.Posebno vole da se voze ljeti kada je klima u autu.

    Moji sve vreme spavaju. Sleep

    Sponsored content


    Povracanje u voznji Empty Re: Povracanje u voznji

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:49