Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Hitno

    Goca__95
    Goca__95


    Broj poruka : 24
    Godina : 28
    ime psa : Meda
    ime psa : Meda
    Datum upisa : 04.06.2010

    Hitno Empty Hitno

    Počalji  Goca__95 Uto 15 Okt 2013, 15:22

    Imam veliki problem, Meda je danas u toku setnje samo pao i poceo da se trese, zatim da izbacuje sluz zute boje. Lezao je nepomicno nekih 10-ak minuta i onda je ustao i poceo da hoda ali otezano. Zvala sam vet kaze da mu dam mleka i da pratim stanje.. Imate li slicno iskustvo, jer nama se to do sada nije desilo Sad 
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Hitno Empty Re: Hitno

    Počalji  Ben_Bella Uto 15 Okt 2013, 20:40

    Goca__95 ::Imam veliki problem, Meda je danas u toku setnje samo pao i poceo da se trese, zatim da izbacuje sluz zute boje. Lezao je nepomicno nekih 10-ak minuta i onda je ustao i poceo da hoda ali otezano. Zvala sam vet kaze da mu dam mleka i da pratim stanje.. Imate li slicno iskustvo, jer nama se to do sada nije desilo Sad 
    Odvedite psa kod veterinara sto pre! Ovo mi izgleda kao trovanje, ali ne znam zato sto je ustao. Recimo da je otrovan kreozonom, koji je neverovatno opasan, pas izbacuje zutu sluz i ima ogromnu temperaturu, s tim sto ne bi mogao tako lako da ustane, obavezno saznajte sta mu je!
    Goca__95
    Goca__95


    Broj poruka : 24
    Godina : 28
    ime psa : Meda
    ime psa : Meda
    Datum upisa : 04.06.2010

    Hitno Empty Re: Hitno

    Počalji  Goca__95 Sre 16 Okt 2013, 13:51

    Ben_Bella ::
    Goca__95 ::Imam veliki problem, Meda je danas u toku setnje samo pao i poceo da se trese, zatim da izbacuje sluz zute boje. Lezao je nepomicno nekih 10-ak minuta i onda je ustao i poceo da hoda ali otezano. Zvala sam vet kaze da mu dam mleka i da pratim stanje.. Imate li slicno iskustvo, jer nama se to do sada nije desilo Sad 
    Odvedite psa kod veterinara sto pre! Ovo mi izgleda kao trovanje, ali ne znam zato sto je ustao. Recimo da je otrovan kreozonom, koji je neverovatno opasan, pas izbacuje zutu sluz i ima ogromnu temperaturu, s tim sto ne bi mogao tako lako da ustane, obavezno saznajte sta mu je!
    Meda je danas okej, ali poceo je da kasljuca bili kod veta rekao da je prehladjen.. Dobili beli lez i da pratimo situaciju.. Jeo je lepo, veseo je i trcka, samo ne znam kako da mu dam sirup nece ni da pipne Very Happy 
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Hitno Empty Re: Hitno

    Počalji  Berna Sre 16 Okt 2013, 14:40

    Malo mi je cudno da je pao na zemlju i poceo da se trese a da je u pitanju "macji kasalj". Meni deluje kao epi napad obzirom da nije trovanje u pitanju.
    Goca__95
    Goca__95


    Broj poruka : 24
    Godina : 28
    ime psa : Meda
    ime psa : Meda
    Datum upisa : 04.06.2010

    Hitno Empty Re: Hitno

    Počalji  Goca__95 Sre 16 Okt 2013, 16:28

    Berna :: Malo mi je cudno da je pao na zemlju i poceo da se trese a da je u pitanju "macji kasalj". Meni deluje kao epi napad obzirom da nije trovanje u pitanju.
    Vet kaze da nije, i ja sam posumnjala na to.. Kaze da je to bilo grcenje misica zbog malaksalosti, da sad ima tepmeraturu i da ce biti sve okej.. Da samo treba da ga pazim.. A da je ono sto je izbacio verovatno bio slajm.. Ni sama ne znam, vodila sam ga kod drugog vet ali i on kaze isto Smile 

    Sponsored content


    Hitno Empty Re: Hitno

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sre 08 Maj 2024, 04:00