Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    pomoc hitno!!!

    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    pomoc hitno!!! Empty pomoc hitno!!!

    Počalji  yovanna Ned 15 Nov 2009, 23:53

    Pozdrav svima,
    Imam jedno pitanje.Imam labradora zenku od 6 meseci i juce smo joj kupili kosku od presovane koze ja mislim ovcije,ako sam u pravu(valjda nisam pogresila) Do sada ih je isto glodala ali danas se stvorio problem.Inace je JAKOOO ALAVA!!! I ako moze da bilo sta od hrane da ne zvace nego da guta to bi bilo najbolje!Iskreno to me jako plasi i nervira! Da vas ne davim ovim stvarima nego da predjem na stvar.
    Danas je glodala tu kosku i u jednom momentu je odgrizla vece parce i pocela da se davi!Dok smo stigli do nje prestala je da se davi i produtala je brze-bolje naravno taj deo koske!Od tada samo kaslje i dobija nagon za povracanjem! Izbacuje samo vodu ili sluz(slajm).Nikako da izbaci to sto je progutala. Kuvala sam joj pirinac i pirincanu vodu nece ni da jede pirinac ni da pije vodu...Mozete mi reci kako da joj pomognem bar do sutra dok je ne odvedem kod veterinara? Brinem se!
    Hvala unapred
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    pomoc hitno!!! Empty Re: pomoc hitno!!!

    Počalji  Ferhatinho Pon 16 Nov 2009, 08:35

    Koliko ja znam, a ne znam bas puno, taj problem mora veterinar da rijesi. A ti joj do tada kuhaj rizu i caj i daji joj to. Ne smije dehidrirati.

    Nadam se da ce Beica biti dobro Sad
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    pomoc hitno!!! Empty Re: pomoc hitno!!!

    Počalji  jasmina79 Pon 16 Nov 2009, 13:30

    ja bih vam preporucila da hitno odete veterinaru....jer pas koji ima strano tijelu u grlu odbija i hranu i vodu....
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    pomoc hitno!!! Empty Re: pomoc hitno!!!

    Počalji  yovanna Pon 16 Nov 2009, 13:44

    Evo zvali smo veterinara rano jutros i rekao je da ce doci oko 12h i jos ga nema da dodje! Evil or Very Mad
    Bea je od jutros mnogo bolje,manje povraca alijos traje...ne odbija hranu ni vodu cak sta vise hoce da jede i pije i vesela je igra se..ali kada pocne da joj to smeta u grlu pocne da kaslje i povraca! Ali i dalje nece da pije pirincanu vodu niti pirinac da jede,ostalu hranu i obicnu vodu hoce.
    Hvala vam na odogovorima javicemo vam kako smo prosli samo da veterinar dodje!!! Ja se nadam da ce uskoro! Inace cu odlepiti od nervoze!
    pozz
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    pomoc hitno!!! Empty Re: pomoc hitno!!!

    Počalji  yovanna Pon 16 Nov 2009, 19:22

    Evo da javmo kako je proslo sa veterinarom.Dobra vest nista joj nije zapalo u grlu,a losa je da je pokupila virus pa joj je to prvo davljenje sa koskom iziritiralo malo . Tako da ispada da je devojka bolesna.Merio joj je temperaturu nema. Grlo joj je malo crveno i upaljeni krajnici. Tako da prima antibiotike. Danas je primila 2 boce jedan antibiotik i jednu za sirenje bronhija,i vec joj je bolje! Ne kaslje vise niti povraca,pre vecere treba da pije caj od belog sleza.Tako da se lecimo...ne mogu da verujem koliko su labradori oseljivi,ali dobro sada znamo sta je uzrok pa je lakse.Kaze veterinar da je malo problematican ovaj prelazni period i za njih i da se lako razbole...Treba da joj kupimo vitamine mada ona vec pije oligovit ali joj to nije dovoljno.
    Pozdrav svima i hvala vam svima na brizi,i nama je lakse sad kada znamo sta je i da joj je vec bolje.
    pozz
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    pomoc hitno!!! Empty Re: pomoc hitno!!!

    Počalji  jasmina79 Pon 16 Nov 2009, 20:23

    Drago mi je da sve ispalo dobro....naravno bilo bi bolje da nema ni virozu....ali je lakse ako je samo to u pitanju....samo vi provodite ordiniranu terapiju i sve ce biti ok za par dana Very Happy
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    pomoc hitno!!! Empty Re: pomoc hitno!!!

    Počalji  yovanna Uto 17 Nov 2009, 12:29

    Bilo bi lepo da se nije razbolela,ali sta cemo...lecimo se i danas smo primili boce, pijemo caj od belog sleza,tablete za iskasljavanje...i za nedelju dana na kontrolu.Bice ona dobro,samo su neverovatni! Koliko god je bolesna ona je i dalje srecna i igra se,samo je malo malaksala,ali i to ne pomaze da se smiri samo bi da se igra. Smile

    Sponsored content


    pomoc hitno!!! Empty Re: pomoc hitno!!!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 17 Maj 2024, 05:07