Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+7
Berna
TyKy
laby
johnyAstor
Sladja
jasmina79
milica8300
11 posters

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    milica8300
    milica8300


    Broj poruka : 3
    Godina : 40
    Lokacija : beograd
    ime psa : Ena
    ime psa : Ena
    Datum upisa : 22.04.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  milica8300 Pet 24 Apr 2009, 21:17

    zanima me koju hranu je najbolje davati i kakva iskustva imate ja trenutno koristim multikraft?hvala,,, Very Happy Very Happy
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  jasmina79 Pet 24 Apr 2009, 21:20

    Milice za stence (do godine dana starosti) se daje junior program,a sto se tice proizvodjaca to ti moras da odlucis...koja ti je dostupna u svako doba....cijena....da li pas podnosi tu vrstu hrane....Ja kupujem Pedigree...zadovoljna sam.
    Sladja
    Sladja


    Broj poruka : 537
    Godina : 50
    Lokacija : okolina Lazarevca
    ime psa : Sem,Dasha,Allegra
    ime psa : Crni,Bello,Megy
    Datum upisa : 14.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Sladja Sub 25 Apr 2009, 08:44

    Kao prvo dobrodosli,
    a sto se hrane tice imate veliki izbor kvalitetne hrane,ako joj odgovara to sto koristite zasto menjati,stvarno nemam iskustva sa tom hranom.Moji psi svi jedu razlicitu hranu,mali labrador jede royal,trebao bi biti takmicarski pas.Westi jedu hills,a opet odrasli labradori jedu pedigre..
    Izbor je svakako na vama...
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  johnyAstor Sub 25 Apr 2009, 18:12

    Ja sam mom Akiju davao Pedigree junior,a sada jede ili bento ili Premil ili pedigree....
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  jasmina79 Sub 25 Apr 2009, 20:41

    Mislim da nije dobro mjenjati hranu svaki cas
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  johnyAstor Sub 25 Apr 2009, 21:33

    znam,ali.........Very Happy
    laby
    laby


    Broj poruka : 86
    Godina : 73
    ime psa : Laby
    ime psa : Laby
    Datum upisa : 12.09.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  laby Sre 23 Sep 2009, 13:00

    Moram da vas malo iskritikujem!Primetio sam da kada je pitanje o ishrani psa,koriste se odgovori tipa ove granule one granule itd.Do sad nisam primetio da je neko dao odgovor skuvaj mu govedje srce,pirinac,sargarepu,piletinu,testeninu,daj voce,povrce,ribu.Imao sam Dobermane 15.god sada sam presao na Lab-a cisto zbog dobre naravi rase i ostalih brojnijih kvaliteta u odnosu na Dob-a,poslednjih godinu,dve,sam postepeno uvodio granule nemogu da kazem da im je smetalo osim zadaha iz usta,mislim da to ima veze jer su malo konzumirali granule.Nikad nijedan pas nije imao problema sa zdravljem,cak su i veterinari bili zapanjeni kondicijom pasa.Setani su dnevno od 30-60min.Pitali su cime hranim ja sam rekao da kuvam i rekli su da je to o.k.Podsetio bih samo na jednu stvar a to je da niko od nas nisam 100% siguran,nepoznaje tehnologiju pravljenja psece hrane i sta ide u nju da bi trajala nekoliko godina,samo to uzeti u obzir za mene predstavlja prepreku da dajem tu hranu psaim.Kazu konzerva sadrzi aditive,odrzivace a sta je sa granulama?
    Molim vas da me ispravite ako gresim,nezelim da bilo ko pronadje sebe u ovom tekstu,u pitanju je samo briga za zdravlje psa pozdrav svima!
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  TyKy Sre 23 Sep 2009, 15:05

    milica8300 ::zanima me koju hranu je najbolje davati i kakva iskustva imate ja trenutno koristim multikraft?hvala,,, Very Happy Very Happy


    Gospodine laby,
    konkretno u ovom pitanju covjek trazi da mu se preporuce granule. Ukoliko ste malo bolje prosetali forumom, a vidim da niste, vidjeli biste da svi mi svojim psima kuvamo hranu, ali dajemo i granule.

    Pozdrav
    laby
    laby


    Broj poruka : 86
    Godina : 73
    ime psa : Laby
    ime psa : Laby
    Datum upisa : 12.09.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  laby Sre 23 Sep 2009, 19:34

    O.k odgovor je bio na komentare sa ove teme u svakom slucaju,nije ma zaniomalo da surfujem kompletnim forumom da bih video cime ko hrani pse,jos jednom-KOMENTARI SA OVE TEME!!!I bez vike molim Very Happy
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  jasmina79 Sre 23 Sep 2009, 20:30

    Bez galame molim...TyKy je u pravu sto se tice ovoga.U ovoj temi ptanje je bilo vezano za granule.....ima dosta tema u kojoj se spominje i druga vrsta hrane....ona kuhana....npr....."kako,koliko i kojom hranite svoga psa"
    Mislim da ova tema sadrzi dosta informacija vezano za ishranu psa.
    Laby ako imate jos nekih savjeta vezano za ovu temu slobodno pisite...dobro ce nam svima doci jos koji savjet
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  TyKy Čet 24 Sep 2009, 13:26

    laby ::O.k odgovor je bio na komentare sa ove teme u svakom slucaju,nije ma zaniomalo da surfujem kompletnim forumom da bih video cime ko hrani pse,jos jednom-KOMENTARI SA OVE TEME!!!I bez vike molim Very Happy


    Gospodine,

    gdje ste vi ovdje vidjeli viku. Ja cu vas da zamolim da ne vicete, jer da ste procitali pravila foruma, znali bi da se vice tako sto se kucaju velika slova!?

    A sto se tice onoga sto ste napisali, niste trebali da pisete o necemu sa cime niste upoznati.
    laby
    laby


    Broj poruka : 86
    Godina : 73
    ime psa : Laby
    ime psa : Laby
    Datum upisa : 12.09.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  laby Čet 24 Sep 2009, 19:25

    Oprostite,ja sam mislio da po bontonu foruma boldovana slova oznacavaju kada neko hoce da povisenim tonom objasni nesto,otud vika.Svaka informacija je dobro dosla naravno,kao i sto sam naveo ranije nebih da bilo ko sebe nadje u mom komentaru,necitiram nikog,samo sam mislio da je upotreba granula inace pomalo preterana,pa otud i komentar.U mom komsiluku su poceli da ogovaraju jedni druge,te ovaj daje ove-one su jeftine,te onaj daje one... Smile
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Berna Sub 26 Sep 2009, 21:43

    Sa granulama je lakše, jer ako hoćete psu da skuvate nešto, morate dobro voditi računa kakvu hranu pas sme, a kakvu ne sme da jede.
    Sa druge strane, ako pas navikne na kuvano jelo, teško ćete ga posle vratiti na granule ako se, npr. jave stomačni problemi (taj problem trenutno ja imam sa svojim psom).

    Dakle, u svakom slučaju preporučujem granule (posve da se ne biste našli u neobranom grožđu). Dok je Kuki bio štene, davala sam mu Royal Canin Maxi Junior. Sad jede Royal Canin Labrador Adult (tj. pokušavam da ga vratim na tu hranu).
    Jagoda
    Jagoda


    Broj poruka : 38
    Godina : 50
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Aki
    Datum upisa : 28.09.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Jagoda Uto 06 Okt 2009, 18:48

    A šta mislite o hrani Ring junior? Nama su odgajivači tu hranu naveli kao dobru, a sad na nekim forumima čitam da ta hrana ne valja!!! Šta da radim?
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  jasmina79 Sre 07 Okt 2009, 07:56

    To vi morate da odlucite....Ja danteu dajem Pedigree i za njega sam cula dosta toga lose od drugih.....ja mislim da njemu pase....fino se razvijao....dlaka sjajna.....zubi dobri....nema problema sa probavom ....sve je kako treba

    Evo primjer....moj prijatelj poceo davati psu Eukanubu....i razocarao se....pas se pravo ofucao od nje....njegov pas jednostavno nije podnisio tu vrstu hrane
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  johnyAstor Čet 15 Okt 2009, 20:46

    Tom Ring hranom se hrane u Policiji Srbije,ali neki veterinari kazu da je to kao ,,Tako je policija kupila i kola sa falinkama".... Ja je nisam koristio...
    Jagoda
    Jagoda


    Broj poruka : 38
    Godina : 50
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Aki
    Datum upisa : 28.09.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Jagoda Pet 16 Okt 2009, 07:48

    Nama je tako odgajivač rekao da su kučići navikli na tu hranu. Aki lepo jede, to mu dajem za doručak i večeru sa jogurtom, a za ručak dobije supe, mesa, šargarepe, pirinča... On mi deluje zadovoljno, a to je najvažnije!!! Predložite mi još nešto što može da se daje kao doručak i večera, i da li mislite da je loše da dobija jogurt za dva obroka? Sve savete u vezi sa hranom prihvatam i unapred sam vam zahvalna!!! Smile
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  jasmina79 Pet 16 Okt 2009, 09:37

    Ne zaboravi da su psi mesojedi....ne bi bilo lose da mu ponekad skuhas kakav komad mesa...ja imam mesara koji mi povremeno ostavi ono sto nije za prodaju....npr grkljan...kosti...vjeruj da se tu nadje dobra kolicina mesa....sve fino prokuham...dodam rizu...mrku...prava poslastica
    Jagoda
    Jagoda


    Broj poruka : 38
    Godina : 50
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Aki
    Datum upisa : 28.09.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Jagoda Pet 16 Okt 2009, 09:49

    A koje je meso najbolje? Znam za belo pileće ili piletinu uopšte, ali koje još meso je preporučljivo? Sveže voće- da ili ne? Čitala sam negde da mogu jesti jabuke ali ne znam koliko, da li kao užinu ili uz obrok. Da li smem da mu dajem kupovne keksiće za pse i koji su najbolji? Aki sad ima puna tri meseca!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  johnyAstor Sub 17 Okt 2009, 16:50

    Sto se voca tice,imas ovde na forumu spisak sta smeju da jedu... Psu daj keksice,slobodno... Imas ih raznih pedigri,friskas... isl... Jogurt mu smes davati,ima dovoljno kalcijuma...
    edis
    edis


    Broj poruka : 12
    Godina : 29
    Lokacija : sanski most
    ime psa : bleki-bleck ciller
    ime psa : my dog
    Datum upisa : 26.10.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  edis Pon 26 Okt 2009, 20:50

    johnyAstor ::Ja sam mom Akiju davao Pedigree junior,a sada jede ili bento ili Premil ili pedigree....
    ja mislim da nije zdravo za tvog psa sto mu tako mjesas hranu ali to je ok.jer pas se mora naviknuti na sve No
    edis
    edis


    Broj poruka : 12
    Godina : 29
    Lokacija : sanski most
    ime psa : bleki-bleck ciller
    ime psa : my dog
    Datum upisa : 26.10.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  edis Pon 26 Okt 2009, 20:52

    johnyAstor ::Sto se voca tice,imas ovde na forumu spisak sta smeju da jedu... Psu daj keksice,slobodno... Imas ih raznih pedigri,friskas... isl... Jogurt mu smes davati,ima dovoljno kalcijuma...
    ja sebi razmisljam kupiti dobermana ili rotvajrela sta vi mislite Basketball
    Sladja
    Sladja


    Broj poruka : 537
    Godina : 50
    Lokacija : okolina Lazarevca
    ime psa : Sem,Dasha,Allegra
    ime psa : Crni,Bello,Megy
    Datum upisa : 14.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Sladja Uto 27 Okt 2009, 09:37

    edis ::
    johnyAstor ::Sto se voca tice,imas ovde na forumu spisak sta smeju da jedu... Psu daj keksice,slobodno... Imas ih raznih pedigri,friskas... isl... Jogurt mu smes davati,ima dovoljno kalcijuma...
    ja sebi razmisljam kupiti dobermana ili rotvajrela sta vi mislite Basketball
    Stvar izbora,meni ti psi izgledaju pretece,mislim da moraju imati autoritativnog vlasnika,sto ja nisam,ja bas ne umem da nametnem psu svoju volju,tako da sam ipak za ove miroljubivije rasice...
    edis
    edis


    Broj poruka : 12
    Godina : 29
    Lokacija : sanski most
    ime psa : bleki-bleck ciller
    ime psa : my dog
    Datum upisa : 26.10.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  edis Uto 27 Okt 2009, 13:39

    sto se tice mene ja sam svome blekiju davao sve:meso,kruh,razno voce i povrce a sada je rambo kada neko napuca svog psa na mog bude mi ga zao ali on se nekako izvuce.juce je bio pusten pa ga je napao vucijak star 5 godina a moj ima 2 pa mojn nije ni vrisno a vlasnik vucijaka se samo smijao mislio sam sam u sebi cekaj da poraste
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  TyKy Uto 27 Okt 2009, 17:43

    edis,

    ja ti toplo preporucujem da uzmes i dobermana i rota, a uz njih mozda i velikog snaucera i pit bula.

    Sponsored content


    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet 16 Maj 2024, 22:24