Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+7
Berna
TyKy
laby
johnyAstor
Sladja
jasmina79
milica8300
11 posters

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    edis
    edis


    Broj poruka : 12
    Godina : 29
    Lokacija : sanski most
    ime psa : bleki-bleck ciller
    ime psa : my dog
    Datum upisa : 26.10.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? - Page 2 Empty hvala

    Počalji  edis Uto 03 Nov 2009, 14:58

    TyKy ::edis,

    ja ti toplo preporucujem da uzmes i dobermana i rota, a uz njih mozda i velikog snaucera i pit bula.
    hvala ali sam odlucio rota zato sto je dobar cuvar a krupan
    edis
    edis


    Broj poruka : 12
    Godina : 29
    Lokacija : sanski most
    ime psa : bleki-bleck ciller
    ime psa : my dog
    Datum upisa : 26.10.2009

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? - Page 2 Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  edis Uto 03 Nov 2009, 15:00

    edis ::sto se tice mene ja sam svome blekiju davao sve:meso,kruh,razno voce i povrce a sada je rambo kada neko napuca svog psa na mog bude mi ga zao ali on se nekako izvuce.juce je bio pusten pa ga je napao vucijak star 5 godina a moj ima 2 pa mojn nije ni vrisno a vlasnik vucijaka se samo smijao mislio sam sam u sebi cekaj da poraste
    kada sebi kupim rota vidicemo kome ce se smijati
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? - Page 2 Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  johnyAstor Uto 03 Nov 2009, 16:46

    Ja sam protiv... I iskreno,zao mi je vlasnika koji biraju pse da bi se pomocu njih PROSERAVALI... Sad Sad ... Zao mi je zbog toga... Obrati paznju da moj potpis..
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? - Page 2 Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  johnyAstor Uto 03 Nov 2009, 16:48

    Otisli smo u off... Edis,bices bannovan do daljnjeg sa ovog foruma... Ako se odlucis za laba,bez zveri,javi se...
    Hana
    Hana


    Broj poruka : 5
    Godina : 42
    ime psa : Hana
    ime psa : Hana
    Datum upisa : 08.02.2010

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? - Page 2 Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Hana Sub 13 Feb 2010, 11:16

    Evo vracam iz off-a...
    moja mala jede Royal Canin, prvo sam kupila Pedigree jer kao svuda je rasprostranjen... I odem u shop na Slaviji da kupim neku igrackicu i kaze mi prodavac koji inace drzi tu hranu da je ne kupujem jer su unutra samo zitarice i boja. To potvrdjuje ono da sto kazu da je to fast food za kuce i primetila sam dok je bila na toj hrani bila je bas hiperaktivna sto je sobzirom na zitarice i veliku kolicinu secera normalno.

    Inace polisa mi je dok je mala trosicu pare jer ceo zivot zavisi od hrane koju jede na pocetku a kasnije cu da vidim sta joj "jeftinije" odgovara.
    Inace uz to jede: kuvani pirinac, supicu, belo meso i povrce sto bareno sto zivo i sve bez trunke soli samo za nju spremljeno bounce
    Snele
    Snele


    Broj poruka : 6
    Godina : 35
    Lokacija : Niksic
    ime psa : Noa
    Datum upisa : 26.12.2014

    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? - Page 2 Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Snele Sub 27 Dec 2014, 15:44

    Posto sam novi na forumu,a moje stene je napunio juce tri mjeseca interesuje me da li mogu da mu dajem ribu?Koju vrstu ribe i kako se to sprema?Smile Unaprijed hvala Smile

    Sponsored content


    koju hranu predlazete za stene od tri meseca? - Page 2 Empty Re: koju hranu predlazete za stene od tri meseca?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 12:08