Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+20
Uros99
Ben_Bella
jajdukovic
thedule
Leo III
Nade
marko1619
Charolija
Hudini
Sasska
marijana
sladja1980
Jagoda
Berna
Jepur0
johnyAstor
shma
yovanna
jasmina79
Ferhatinho
24 posters

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  Ferhatinho Čet 21 Jan 2010, 15:20

    na vrh glave mi se popelo objasnjavati pametnjakovicima da moj pas uopste nije debeo i da je to labrador. Bog zna kako ce tek biti kad odraste.

    Kakva su vasa iskustva sa ovim?
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  jasmina79 Čet 21 Jan 2010, 16:28

    isto je i s nama.....priznam da se Dante povremeno malo udeblja....ali i kad je u super formi svi drze govor kako je predebeo....i meni to ide na zivce....
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  yovanna Čet 21 Jan 2010, 21:44

    Ja sam bas imala juce komentar od nekog coveka da je Bea deblja nego sto treba.I jednostavno ne mogu da objasnim ljudima da nije debela,nego da je to labrador i da je takve gradje.Cak sta vise ona se jos nije u potpunosti razvila,sta ce tek da pricaju kada se bude razvila i dobila grudi kakve treba da dobije,a ne samo to nego ima i drugih komentara...tipa skoro isto mi jedan covek komentarisao kako joj mnogo opada dlaka i kako treba da joj dajem jaje.A u sustini joj ne opada mnogo dlake normalno joj opada ...pogotovo sto je drzimo u stanu pa se malo vise linja nego ostali psi....i tako.Ima svakakvih komentara koji pocinju sve vise i vise da me nerviraju. Evil or Very Mad
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  shma Pet 22 Jan 2010, 08:44

    Mene su juce neki pitali dal je Beks ociscen od parazita... Neutral
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  yovanna Pet 22 Jan 2010, 09:14

    lol!
    Ljudi su neverovatni!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  johnyAstor Pet 22 Jan 2010, 14:24

    Ja ne smem da progovorim... affraid affraid
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  Jepur0 Sub 23 Jan 2010, 16:25

    Ja se neki put istrip[ujem da je Leo mrsav! ali nije pirat
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  Berna Sub 23 Jan 2010, 19:14

    Meni kazu "jao sto je sitan! Je l' zenka?" ili "super ti je lab, nije debeo".
    Naravno, vecina izlozbenih labradora nije debela, i to se moze videti ili opipavanjem rebara, ili odokativno struk treba da bude uzi od rebara kad se pas posmatra odozgo.
    Jagoda
    Jagoda


    Broj poruka : 38
    Godina : 50
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Aki
    Datum upisa : 28.09.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  Jagoda Uto 26 Jan 2010, 15:12

    Aki ima punih šest meseci i 20kg! Meni deluje taman kako treba, ni debeo, ni mršav!
    sladja1980
    sladja1980


    Broj poruka : 289
    Godina : 44
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Fox
    ime psa : Fox
    Datum upisa : 26.11.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  sladja1980 Uto 26 Jan 2010, 16:24

    Moj Fox sa pet ima 13 i po, Tako da mogu samo da kazem BRAVO!!!!
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  Ferhatinho Sre 27 Jan 2010, 09:50

    sladja1980 ::Moj Fox sa pet ima 13 i po, Tako da mogu samo da kazem BRAVO!!!!

    moj ima malo više od 4 mjeseca i 15,5 kg a nije debeo. Dosta je krupan
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  Berna Sre 27 Jan 2010, 09:55

    To zavisi ne samo od visine nego i od telesne konstitucije, moj je na donjoj granici visine za muzjake, nije uopste mrsav, a ima samo 28 kg!
    sladja1980
    sladja1980


    Broj poruka : 289
    Godina : 44
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Fox
    ime psa : Fox
    Datum upisa : 26.11.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  sladja1980 Sre 27 Jan 2010, 10:31

    Moj jos uvek nadoknadjuje sta je propustio kod odgajivaca. Sticemo vas sve, ako nastavimo kako smo krenuli tamo oko 7-8 meseci. Very Happy
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  Ferhatinho Sre 27 Jan 2010, 14:50

    sladja1980 ::Moj jos uvek nadoknadjuje sta je propustio kod odgajivaca. Sticemo vas sve, ako nastavimo kako smo krenuli tamo oko 7-8 meseci. Very Happy

    naravno, samo polako, vazno je da je on zdrav i veseo.....a dimenzije....to si i onako neki standardi koji ne mogu nadoknaditi ljubav koju imate sa psom i sva lijepa osjecanja
    sladja1980
    sladja1980


    Broj poruka : 289
    Godina : 44
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Fox
    ime psa : Fox
    Datum upisa : 26.11.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  sladja1980 Pet 29 Jan 2010, 08:33

    Ajde sto vama tako govore, zna se da Labradori normalno izgledaju krupno,ali meni... meni je juce jedan lik izavsavsi iz dvorista onako zabezeknuto rekao
    "Jao sto ti je debeo pas, al' si ti to utovila!" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

    Taj lik inace ima u svom dvoristu goldena Wink
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  johnyAstor Sub 30 Jan 2010, 09:09

    Znate zasto imamo dva uva?... Na jedno udje,na drugo izadje... lol! lol! lol!
    sladja1980
    sladja1980


    Broj poruka : 289
    Godina : 44
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Fox
    ime psa : Fox
    Datum upisa : 26.11.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  sladja1980 Sub 30 Jan 2010, 09:18

    lol! lol! lol! lol!
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  yovanna Sub 30 Jan 2010, 10:27

    lol!
    avatar
    marijana


    Broj poruka : 34
    Godina : 43
    ime psa : Baron Rocco
    ime psa : Rocco
    Datum upisa : 24.02.2010

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty da li je debeo???

    Počalji  marijana Sre 24 Feb 2010, 15:13

    Cao svima!
    Prvo zelim da vas pohvalim, ovaj forum je FENOMENALAN! Mnogo toga sam ovde saznala i prezadovoljna sam..

    A sad moje pitanje..Imam stene Laba, staro nepuna tri meseca. Sa dva meseca je imao tacno 13 kg. I bio je sav okrugao. Takvog smo ga kupili. Ja sam mu malo smanjila porcije, tj. hranila sam ga dva puta dnevno da malo smrsa. Jer zaista mi se cinio predebeo..izgledao je kao da se jedva krece. Sad se vec stesao malo, i nazire mu se struk Smile ...

    Da li i vi mislite da je stene od dva meseca i 13 kg. debelo?

    Pozz i hvala
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  jasmina79 Sre 24 Feb 2010, 16:53

    Mislim da je ta tezina za dva mjeseca starosti ipak malo previse....moj dante je tu kilazu imao sa 3,5 mjeseca...mislim da ce se svi clanovi sloziti kada kazem da se pas star dva mjeseca mora hraniti 3x cak i 4x a ne dva kako vi to cinite....

    Pokusajte mu davati vise obroka ali koji ce biti manje obilni.....ne valja ni kada je stene mrsavo...ono se razvija....

    ja sam misljenja da tako malo stne i treba da bude buckasto....naravno sve u granicama normale Very Happy
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  johnyAstor Sre 24 Feb 2010, 20:50

    Poslusajte Jacu i nema zime... Very Happy Very Happy Very Happy
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  jasmina79 Čet 25 Feb 2010, 08:00

    Very Happy
    avatar
    marijana


    Broj poruka : 34
    Godina : 43
    ime psa : Baron Rocco
    ime psa : Rocco
    Datum upisa : 24.02.2010

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  marijana Čet 25 Feb 2010, 10:24

    Hvala na tako brzom odgovoru! Naime, ja sam ga kupila kad je imao 2 meseca i bio je najkrupniji u leglu..i kada je vreme za hranjenje, mali lopov rastera bracu i sestre pa se napapa a njima sta ostane... Mislim da je zato nabio toliku kilazu Laughing
    Znam da se mora hraniti 3-4 puta dnevno, ali meni je to prosto ne moguce, jer radimo a on ostaje sam kod kuce. I onda mu dam malo vise ujutro i oko 5 kad se vratimo, a u medjuvremeu ima ostavljene jabuke da rucka. Mislim da mu prija, jer se mnogo lakse krece sada. Ranije dok je bio tako debeo, jedva digne guzu i nije mogao bas da trci...
    Izgledao je kao lopta...a sad je malo doterao liniju i pravi je zgodni mali dasa... Very Happy
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  jasmina79 Čet 25 Feb 2010, 12:20

    Znam da idemo u off ali moram reci jos ovo....zar ne bi bilo bolje da umanjte jutarnji obrok a dodate jos jedan oko 21-22 sat navece?
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  Ferhatinho Čet 25 Feb 2010, 15:20

    jasmina79 ::Znam da idemo u off ali moram reci jos ovo....zar ne bi bilo bolje da umanjte jutarnji obrok a dodate jos jedan oko 21-22 sat navece?

    slazem se. Po pravilu su 4 obroka, ali kad vec ne mozete da dajete 4 onda barem 3. Vi njemu kolicinu hrane koju dajete u 3 ili 4 obroka mozete rasporediti na 2 ali to nije to. Namjerno je stavljeno 4 puta da bi pas stigao sve to da provari i da mu se ne tovari hrana previse u zeludac.

    Sponsored content


    pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!? Empty Re: pas ti je debeo!!! pa je li dosta vise!?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 06 Maj 2024, 14:21