Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
yovanna
Berna
Ferhatinho
marijana
8 posters

    Cudno sedi

    avatar
    marijana


    Broj poruka : 34
    Godina : 43
    ime psa : Baron Rocco
    ime psa : Rocco
    Datum upisa : 24.02.2010

    Cudno sedi Empty Cudno sedi

    Počalji  marijana Pon 12 Apr 2010, 13:13

    Cao svima..
    Malo sam zabrinuta, jer moj Roko dok sedi..nekako ispruzi noge ispred sebe..Ne sedi kao svi psi..(na guzi)...Da li je to normalno? Inace normalno hoda i trci..ali samo kad sedi tako postavi noge zadnje..Jel oni inace tako sede ili ... Question Inace ima puna 4 meseca.

    Primetila sam, ponekad sedne i normalno, ali ipak cini mi se vise pruza zadnje noge...

    Kako vasi ljubimci sede? Obradujte molim vas, jer se strasno plasim da mu nije nesto u redu sa kukovima...
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    Cudno sedi Empty Re: Cudno sedi

    Počalji  Ferhatinho Pon 12 Apr 2010, 14:48

    Pa ne znam za ostale pse, ali labovi vise sjede u tom tzv. ispruzenom polozaju nego sa savijenim nogama. Moj Eddie sjede kako mu je kada volja. Mislim da to nije problem.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Cudno sedi Empty Re: Cudno sedi

    Počalji  Berna Pon 12 Apr 2010, 14:53

    Moj sedi normalno na guzi, ali ne mogu da se setim kako je sedeo kao stene...
    Jos je rano da bi se zakljucilo o bilo kakvom problemu sa kukovima, to treba da se saceka dok se kostur potpuno razvije, pa da se rade snimci. A stenci su ionako blentavi, blesavo sede, blesavo spavaju, blesavo jedu... I love you
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Cudno sedi Empty Re: Cudno sedi

    Počalji  yovanna Pon 12 Apr 2010, 20:06

    Bea je sedela tako kao stene,sad je vezc drugacije...mada ima momenata i da sedne i sad tako.Iskreno mislim da to nije nista strasno. Vremenom ce to promeniti,bar je Bea promenila. Wink
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Cudno sedi Empty Re: Cudno sedi

    Počalji  johnyAstor Pon 12 Apr 2010, 20:12

    Aki je kao mali tako sedeo... Sada ne tako cesto... Very Happy Very Happy
    avatar
    marijana


    Broj poruka : 34
    Godina : 43
    ime psa : Baron Rocco
    ime psa : Rocco
    Datum upisa : 24.02.2010

    Cudno sedi Empty Re: Cudno sedi

    Počalji  marijana Uto 13 Apr 2010, 09:46

    E hvala vam svima..Bas sam se bila uplasila da nesto nije u redu sa kukovima..Al verovatno sedi tako jer je jos beba iako ne izlgeda tako Laughing
    maradona
    maradona


    Broj poruka : 31
    Godina : 57
    Lokacija : Pancevo
    ime psa : lina
    ime psa : Mili and Roki
    Datum upisa : 16.10.2009

    Cudno sedi Empty Re: Cudno sedi

    Počalji  maradona Pet 04 Jun 2010, 18:50

    i moj pas sedi cudno-kao da stavi jednu nogu ispod dupeta pa tako sedi sa strane i osmatra nas .izludjuje me Rolling Eyes
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Cudno sedi Empty Re: Cudno sedi

    Počalji  ViPns Pet 04 Jun 2010, 23:25

    Ne brini Mariana i nasa Ariel tako sedi,mi smo se isto uplasili,ali su nam objasnili da je za labove to normalno! Koliko sad oni i mogu biti normalni lol!
    Aron Pile Balkanika
    Aron Pile Balkanika


    Broj poruka : 3
    Godina : 57
    Lokacija : Novi Beograd
    ime psa : Aron Pile Balkanika
    ime psa : Aron Pile Balkanika
    Datum upisa : 25.08.2010

    Cudno sedi Empty Re: Cudno sedi

    Počalji  Aron Pile Balkanika Pet 27 Avg 2010, 10:18

    marijana ::Cao svima..
    Malo sam zabrinuta, jer moj Roko dok sedi..nekako ispruzi noge ispred sebe..Ne sedi kao svi psi..(na guzi)...Da li je to normalno? Inace normalno hoda i trci..ali samo kad sedi tako postavi noge zadnje..Jel oni inace tako sede ili ... Question Inace ima puna 4 meseca.

    Primetila sam, ponekad sedne i normalno, ali ipak cini mi se vise pruza zadnje noge...

    Kako vasi ljubimci sede? Obradujte molim vas, jer se strasno plasim da mu nije nesto u redu sa kukovima...

    ha ha ha ne brini se , Labradori uvek tako sede , to je za njih karakteristicno Smile sasvim opusteno nekako sa strane sa skoro ispruzenim nogama , ponekad sednu i onako fino kao neki doberman ili rot ali uglavnom sede u svom stilu .... ma Labradori su genijalci Smile

    Sponsored content


    Cudno sedi Empty Re: Cudno sedi

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 18:52