Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Cudno ponasanje kuje

    avatar
    LabGirl
    Gost


    Cudno ponasanje kuje Empty Cudno ponasanje kuje

    Počalji  LabGirl Ned 19 Jan 2014, 16:44

     Pozdrav svima  Smile  .
    Imam kuju lab-a stara je 6 i po mj i ovih dana je se ''otkacila'' blago receno  Neutral 
    Juce sam je vodila u setnju oko 3 sata poslepodne,ona mi se samo otkacila sa povodca i odjurila pravo kod moje drugarice u dvoriste  No 
    Jedva sam je nasla,mnoogo sam se zabrinula da sam je izgubila  affraid 
    poludela sam od brige,kad me je nazvala drugarica laknulo mi je  Very Happy Rekla mi je da ju je nasla kod njenog psa Lorda u Boksu  confused ?!! Ja sam bila u dilemi jer sam znala da je Lordov boks uvijek zakljucan,kada sam dosla da je preuzmem vidjela sam rupu ispod boksa koju je prokopala samo da bi dosla do Lorda  pale   affraid 
    Odtada je u vezu i samo je moj otac vodi u setnju  Neutral  .
    Ako neko zna u cemu je njen problem neka kaze jer sam u velikoj dilemi  Crying or Very sad  silent  No  . Hvala.
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Cudno ponasanje kuje Empty Re: Cudno ponasanje kuje

    Počalji  yovanna Ned 19 Jan 2014, 18:03

    Pozz LabGirl
    Mislim da ovom pitanju nije mesto u temi"takmnicenje u fotografiji"nego u temi" pitanja,odgovori isaveti".
    A problem moze da bude bilo koji.Mozda je htela da se igra,mozda je dobila teranje,a mozda te jednostavno ne slusa....

      Sada je Sub 27 Apr 2024, 00:36