Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Korpica za labradore- treba ili ne?

    Tin
    Tin


    Broj poruka : 62
    Godina : 40
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Zex
    ime psa : Zex
    Datum upisa : 20.08.2010

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Tin Pon 30 Avg 2010, 20:32

    Koliko mi je poznato labradori ne treba da nose zastitnu korpu na njusci, al cujem od jedne vlasnice zlatnog retrivera da ju je nedavno na ulici zaustavio neki "pametni" komunalni inspektor i pri tom joj rekao da sve velike rase moraju da nose korpu! Posto nije bas jeftina a i ne bi da maltretiram svog psa i da mu zatvaram njusku(sad kad mu je to jedini sistem hladjenja), zanima me kakva su vasa iskustva, treba li ili ne? Shocked
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Berna Pon 30 Avg 2010, 20:48

    Ja mislim da su labradori na listi pasa za koje ne treba korpa.
    Inace o cemu pricamo, ja u Bg-u odavno nisam videla psa sa korpom... To malo mediji zaplase ljude sa zakonima, a kad prodje malo vremena onda sve po starom... Jedno vreme sam nosila i pare da platim kaznu ako me uhvate Wink
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Ferhatinho Uto 31 Avg 2010, 10:29

    kod nas ni rotovi ni stafordi ni pit bullovi, cane corso i ostali "opasni" psi ne nose brnjice jer su im gazde iznad zakona. A što se tice prolaznika pametnjakovica. Cim ti kazu da bi trebao imati brnjicu, ti odgovori da on ima gumeno zubalo. Pali 100%. Ljudi u čudu, zbunjeni i osramoćeni gledaju kako da odu Smile
    Tin
    Tin


    Broj poruka : 62
    Godina : 40
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Zex
    ime psa : Zex
    Datum upisa : 20.08.2010

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Tin Uto 31 Avg 2010, 15:24

    Blago vama, evo ovde su se raspistoljili komunalci, spopadaju ljude te sto nema korpicu, sto nema am (pojas), gde mu je pasos, a posebno vole da vrebaju pse bez povodca na nedozvoljenim mestima.. Evil or Very Mad Ja sam ionako kratkog fitilja, ako me zaustave bice veselo, nego cisto sam htela da znam imaju li pravo to da mi traze ili ne..
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Berna Uto 31 Avg 2010, 15:28

    Tin ::Blago vama, evo ovde su se raspistoljili komunalci, spopadaju ljude te sto nema korpicu, sto nema am (pojas), gde mu je pasos, a posebno vole da vrebaju pse bez povodca na nedozvoljenim mestima.. Evil or Very Mad Ja sam ionako kratkog fitilja, ako me zaustave bice veselo, nego cisto sam htela da znam imaju li pravo to da mi traze ili ne..

    Koliko se secam, prosle godine se nesto desilo sa nekim pit-bulom, da li je napao dete, sta je bese bilo, u Novom Sadu, pa vas mozda zato smaraju.

    Inace ovo je zakon

    ДЛУКУ О ОДРЕЂИВАЊУ ПАРКОВА И ДРУГИХ ЗЕЛЕНИХ ПОВРШИНА У КОЈЕ СЕ ПСИ МОГУ УВОДИТИ, КРЕТАТИ НА КРАТКОМ ПОВОДНИКУ И СЛОБОДНО КРЕТАТИ СА ЗАШТИТНОМ КОРПОМ НА ЊУШЦИ

    znaci ako je na povodcu ne bi trebalo neko da te smara.
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  shma Uto 31 Avg 2010, 18:11

    Kod mene nista bolje nego u Novom Sadu.Policija pise kazne vlasnicima pasa svih rasa.Ne bi me cudilo da pocnu da pisu kazne sad na izlozbi kad bude bila...cuo sam od par ljudi koji imaju labove da su i njih smarali.Ja sam Beksu uzeo korpu,stavljao sam mu i nije se navikao ali ide nekako...iako sam ga do sad vodio 4-5 puta po centru grada sa korpom (toliko puta sam mu je i stavio,necu da traumiram psa) najdraze mi je bilo kad sam ga tako jednom predvece izveo do centra i brojao koliko ce pandurskih kola proci i koliko ce njih pogledati da li ima korpu.Prosla su 3 auta MUP-a Srbije i osobe u sva 3 su se izbuljila da vide da li pas ima korpu...tad sam se prelepo osecao... lol!...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Berna Uto 31 Avg 2010, 18:34

    Kod nas kad vide psa sa korpom misle da je gadna zver affraid , a u najboljem slucaju da je vlasnik malo Suspect
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  shma Uto 31 Avg 2010, 18:49

    Hahahaha...da to sam i testirao jednom prilikom....prvo sam pustio beksa bez korpe da vrslja okolo po parku,a onda mu je stavio.On je samo sedeo ,a neka deca sto su se i pre tu igrala prolaze i kao zastaju i pitaju oce da ujede?... lol! ...a najjaci su mi komentari na ulici."mama,mama,vidi kuca jel hoce da ujede?" u tom trenutku majka cima dete da ide sa leve strane uz nogu posto smo beks i ja sa desne i kaze "Ma oce,vi's da mu je stavio!".... lol!
    Ponekad se i desi da prolaze ljudi pogotovo sa decom i zastanu da maze beksa kad nosi korpu...ali bas bas retko...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Berna Uto 31 Avg 2010, 19:03

    Mogu misliti, meni su to pricali za halti ogrlicu koja ne zatvara njusku uopste, moze koga hoce da smaze lol! A neki su mi pricali "vidi kako ima lepu korpu" Laughing
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  shma Uto 31 Avg 2010, 19:07

    Lepa a!?,da vidim kako tebi stoji?.... lol!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Berna Uto 31 Avg 2010, 19:10

    Eh, steta sto mi u tom trenutku ne padne na pamet tako nesto Cool
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  jasmina79 Uto 31 Avg 2010, 21:39

    Kod nas obavezna za,kako mi rece cika policajac,za sve te vece pse....hehhee....malo sam ga ispametila pa me je pustio uz napomenu da je ovo upozorenje a iduci put kazna od 300 KM (150 eura)
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Berna Uto 31 Avg 2010, 21:44

    Kod vas su bas velike kazne Shocked
    Pa sta radis, setas ga sa korpom?
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  jasmina79 Sre 01 Sep 2010, 21:42

    Ne....samo kada idem u sami centar grada...koji izbjegavam...ljudi kada ga vide sa brnjicom tek onda pomisle da je agresivan...obilaze nas u sirokom luku...svasta komentarisu a ja ne mogu da im ne odgovorim...
    Ja ne znam kako vasi psi reaguju na brnjicu ali Dante pada u depresiju....samo sjedi i tuzno gleda....ne mogu da mu to priustim....
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Berna Sre 01 Sep 2010, 21:55

    Brnjicu nisam nikad stavljala, ali kad bi ugledao halti skakutao je okolo presrecan jer je znao da ide u veliku setnju... manijak.
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  shma Čet 02 Sep 2010, 09:05

    Ovaj moj isto bas bude smoren i kao da je drogiran gleda okolo...a kad naidje na travu samo se baci da je skine... Crying or Very sad

    Sponsored content


    Korpica za labradore- treba ili ne? Empty Re: Korpica za labradore- treba ili ne?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 13:56