Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+9
Vanjica77
ogithepas
johnyAstor
milica88
ViPns
yovanna
Sasska
Berna
bojdzo.kv
13 posters

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    bojdzo.kv
    bojdzo.kv


    Broj poruka : 183
    Godina : 40
    Lokacija : Kraljevo
    ime psa : Maza
    Datum upisa : 13.07.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  bojdzo.kv Pet 10 Sep 2010, 10:52

    Drugari,citajuci postov video sam da se govori o boxevima, kucicama, pa sam hteo da objedinimo na jednom mestu to,da razmenimo slikice kucica ili cega god sto smatrate kutkom za svog ljubimca, ideje i savete i tako to..... Very Happy



    PS. Johny,sorry ako ovaj topic negde ima,ja ga nisam uocio....Very Happy
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Berna Pet 10 Sep 2010, 11:18

    Mi smo imali krevetac

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec P1010748tf


    trajao je 3 godine, onda se tkanina pohabala, a i poprilicno mu je bio mali

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Snc00032m


    pa smo kupili korpu sa jastukom

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Snc00654

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Snc00738


    nadam se da ce duze trajati Very Happy

    bojdzo.kv
    bojdzo.kv


    Broj poruka : 183
    Godina : 40
    Lokacija : Kraljevo
    ime psa : Maza
    Datum upisa : 13.07.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  bojdzo.kv Pet 10 Sep 2010, 11:21

    AAAAA,ja ne mogu da verujem koliko je sladak u tom krevecu.....hahhahahaha....joj a korpica je super,ali ja sam slican takav jastuk kao sto je u toj korpici stavio u kucicu Bongu i trajajo je......jednu noc Very Happy
    bojdzo.kv
    bojdzo.kv


    Broj poruka : 183
    Godina : 40
    Lokacija : Kraljevo
    ime psa : Maza
    Datum upisa : 13.07.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  bojdzo.kv Pet 10 Sep 2010, 11:23

    Ovo je kucica,uradjena po svim termoizolacionim standardima(bar dok ne isceprka stiropor)Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Fotografija0104
    bojdzo.kv
    bojdzo.kv


    Broj poruka : 183
    Godina : 40
    Lokacija : Kraljevo
    ime psa : Maza
    Datum upisa : 13.07.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  bojdzo.kv Pet 10 Sep 2010, 11:27

    A ovakvu ce dobiti kad postane holuvdska zvezda...Ima cak i klimuKutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Stakazetezaovu
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Sasska Pet 10 Sep 2010, 11:30

    hahhaha extra je kucica! ali pazi ima i klimu Smile
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  yovanna Pet 10 Sep 2010, 12:23

    lol! lol! lol! Jeva cekam da postane zvezda!
    Ovo je Bein krevet,veliki i prostran!
    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Img8938large
    a mene i bobi primu u krevet s vremena na vreme. lol!
    bojdzo.kv
    bojdzo.kv


    Broj poruka : 183
    Godina : 40
    Lokacija : Kraljevo
    ime psa : Maza
    Datum upisa : 13.07.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  bojdzo.kv Pet 10 Sep 2010, 12:32

    hehhehe,kako bih ja voleo da bonga pustim u kucu!!!! Ali njegov i caletov karakter nikako ne bi valjalo ukrsiti u zatvorenom....Very Happy
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  ViPns Pet 10 Sep 2010, 23:15

    Mene je sramota da okacim sliku kucice,sklepana je od starog ormara za manje od 20 minuta,cak se ni Ariel ne svidja i ako je po svim standardima dimenzija ona je ipak svoje "Carli Braon" cebe izvukla iz nje i spava pred vratima lol!
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  milica88 Sub 11 Sep 2010, 01:43

    Joooj,ja imam isti problem...sta god da sam stavljala u kucicu Ben bi izvukao napolje i razvlacio po dvoristu.
    bojdzo.kv jel dira ona "vrata" od kucice? Mislim da bi moj Ben to iscepao i pojeo Very Happy Sada treba da dobije "zimsku" kucicu sa izolacijom,pa se razmisljam da mu stavim i tako neka "vrata",samo kad ih on ne bi pojeo...to bi bilo super Smile
    bojdzo.kv
    bojdzo.kv


    Broj poruka : 183
    Godina : 40
    Lokacija : Kraljevo
    ime psa : Maza
    Datum upisa : 13.07.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  bojdzo.kv Sub 11 Sep 2010, 10:23

    milice88,rasha ne dira ova zimska vratanca iako su napravljena od otiraca koji je peojeo do pola...neverovatno,valjda je nauci da ne dira stvari od kojih ima koristi za njega ,u to se ne racunaju ogrlice x2,iako je jedna bila protiv buva, Smile ,jastuk za u kucicu,pa sad spava samo na cebetu koje ne dira itd.....

    PS. pogledaj predstavljanje nemanjajagodina,gde je dao po meni jako lepo model za kucicu
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  johnyAstor Sub 11 Sep 2010, 14:52

    Bea pobedila... Very Happy Very Happy Very Happy Ima i Jasmina sa Danteom provala takvih, a ako bi mogla da okaci... Very Happy Very Happy
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  milica88 Sub 11 Sep 2010, 17:03

    milice88,rasha ne dira ova zimska vratanca iako su napravljena od otiraca koji je peojeo do pola...neverovatno,valjda je nauci da ne dira stvari od kojih ima koristi za njega ,u to se ne racunaju ogrlice x2,iako je jedna bila protiv buva, Smile ,jastuk za u kucicu,pa sad spava samo na cebetu koje ne dira itd.....
    Ben jede i kucicu,tako da ne verujem da nece vratanca Very Happy Za cebe si ga naucio da ne dira ili ga jednostavno ne dira? Smile
    bojdzo.kv
    bojdzo.kv


    Broj poruka : 183
    Godina : 40
    Lokacija : Kraljevo
    ime psa : Maza
    Datum upisa : 13.07.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  bojdzo.kv Sub 11 Sep 2010, 17:33

    prvi put kad je izneo cebe iz kucice i poceo da gricka ja sam cebe uzeo i sakrio od njega,ne da bih ga naucio vec rekoh da sacuvam cebe za hladnije vreme. Medjutim ta noc bila je hladna,a on nije imao nista u kucici jer je ranije izgrizao jastuk koji je dobio. Sutradan moji su mu vratili cebe u kucicu ali od tada ga nije vise grizao,tako da ne znaci da nece poceti opet. Kucicu ne dira,cak ni stiropor unutar nje tako da ne znam sta da te posavetujem
    avatar
    ogithepas


    Broj poruka : 433
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Ogi
    ime psa : Aron
    Datum upisa : 25.05.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  ogithepas Sub 11 Sep 2010, 18:29

    i ogi razbacuje po dvoristu sta god mu stavis u kucicu,sem sto nije unistio jastuk Rolling Eyes
    evo slicica kucice Very Happy
    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Dsc01377lp
    pogodite ko ju je napravio Wink
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Sasska Sub 11 Sep 2010, 19:59

    Svaka cast za kucicu Smile ni to nije lako napraviti.
    Raja je ko hrcak, on sve skuplja i sve mu treba i frotir i carsav. Na frotiru lezi a carsav zguzva i stavi glavu na njega. Ne grize nista, ima svoje loptice koje zvacka kad ih rasparca dobije nove i to je to.
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Sasska Čet 30 Sep 2010, 21:37

    evo i mi smo se obnovili... Smile
    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Image082m

    Uploaded with ImageShack.us
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Berna Čet 30 Sep 2010, 21:51

    Saska lep krevetac! Very Happy
    Vanjica77
    Vanjica77


    Broj poruka : 81
    Godina : 47
    Lokacija : Zaječar
    ime psa : Marley
    ime psa : Marley
    Datum upisa : 27.09.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Vanjica77 Pet 01 Okt 2010, 10:57

    Što bih ja volela da imam jednu takvu za moju mazu. Sad (kao što je bojdzo okačio)
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Sasska Pet 01 Okt 2010, 11:13

    Berna ::Saska lep krevetac! Very Happy

    E da ne poverujes moj sin i moj pas su poceli da se svadjaju oko kreveta Very Happy Makiju se jako svidja i hoce i on jedan.... joj tesko meni ali pokusala sam da objasnim da ni Ra ne spava na njegovom krevetu pa ne moze ni on na Rajin.
    dona
    dona


    Broj poruka : 57
    Godina : 52
    Lokacija : Maglaj BiH - Zagreb HR
    ime psa : Dona
    Datum upisa : 15.03.2011

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  dona Ned 03 Apr 2011, 22:19

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec 27032011056
    ovo je Donin box
    avatar
    Kurak za vaseg ljubimca


    Broj poruka : 1
    Godina : 37
    ime psa : Lacius / paco
    Datum upisa : 19.03.2012

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Kurak za vaseg ljubimca Pon 19 Mar 2012, 18:36

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Photo.php?fbid=105244252937545&set=a.105244159604221.4012
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Senada Sub 07 Apr 2012, 15:04

    Buma ima na balkonu svoju malu teritoriju, tu spava nocu, i tu odmara kad nas nema, kad nije zima. Na blakonu su mu i posude za hranu i vodu i igrackice, i zamijenili smo mljecno staklo providnim,posto smo na prvom spratu, da moze da gleda djecu na igralistu i druge cuke, da mu nije dosadno. Very Happy Na blakonu smo prostrli i linoleum da ne lezi na plocicama kad mu je vruce, lakse se i cisti, ali je djevojka koja ga je jednom cuvala uspjela da ga iscijepa (valjda dok je cistila, nemam pjma kako, i bacila ga... Mad ) tako da cemo se sad opet morati malo obnoviti.

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec 118yvu

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec 119kbd
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Ben_Bella Sub 07 Apr 2012, 16:54

    Njemu nimalo nije lose... Razz
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Senada Sub 07 Apr 2012, 17:04

    Ben_Bella ::Njemu nimalo nije lose... Razz

    Ma joj, bolje mu nego meni... Ima svoju kuharicu, svoju cistacicu, odgajateljicu, animatera i sluzavku i to sve u jednoj osobi. lol!

    Sponsored content


    Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec Empty Re: Kutak za vaseg ljubimca - kucica,korpica ili sta vec

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 02:39