Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+24
Straja
Jana
JovanaJoja
Milla333
just_labs
megi
SerbiaN|EaglE
share
Jepur0
Vanjica77
laby
ViPns
jasmina79
nikolla
ogithepas
milica88
Tin
Sasska
Bobi
Ermitano
gangsta50
Berna
yovanna
shma
28 posters

    Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    gangsta50
    gangsta50


    Broj poruka : 386
    Godina : 34
    ime psa : Oskar
    ime psa : Amadeus
    Datum upisa : 16.08.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  gangsta50 Sre 22 Sep 2010, 19:50

    nasi seljaci(bez uvrede)znaju samo za vucijake,pa me cesto cujem vidii malog vucijaka kako je sladak..ali svi me smaraju,sto si uzeo labradora oni su lovacki i agresivni su..pa ja moram objasnjavati..pa jednostavno kada me pitaju koja je to rasa kazem zlatni retriver (za njega su svi culi)..
    nikolla
    nikolla


    Broj poruka : 270
    Godina : 36
    Lokacija : Ugrinovci - Zemun
    ime psa : Beti
    ime psa :
    Datum upisa : 11.08.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  nikolla Sre 22 Sep 2010, 19:59

    mops
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Mopsx
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  yovanna Sre 22 Sep 2010, 23:33

    evo jos jedna rasa koja mi je preslatka! Very Happy Laughing
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Dachshundwallpaper
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Dachshunddarci
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Jazavicar5
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Jazavicar

    Jazavicar!
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  jasmina79 Pet 24 Sep 2010, 23:06

    Labrador....labrador....i samo labrador....bas ako bih morala neku drugu rasu....onda irski seter...
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  ViPns Sub 25 Sep 2010, 23:22

    Engleski buldog Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Images?q=tbn:KBHz1D3P9bUSvM:
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Images?q=tbn:HknJfq84oIDZjM:Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Images?q=tbn:TzEGUjPf4jyZgM:

    Staford Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcS2folHUwXCWS8DSVk8O-FM3jF15IOaH59MUcx4YHZVIGb2zQw&t=1&usg=__04LMB2aKYJgUsL4Fo38Ed1sS_Lk=
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSkWpKBKmyb19IdwW20hSptAe2uXHEAzS-T9h-xWoOs9BsA4QY&t=1&usg=__cx0g8v7wA3xP6DLwELTgQrjUEJo=Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSgG0IAlU7FVgSFr4kCba-2CeN9YOOfbFcp9dgnY2WZi7atYFg&t=1&usg=__n8DHpxVhyg3KIA22IoBr21JC4Js=


    Eventualno bulmastif,mada je jos mnogo rasa koje mi se dopadaju,ali ove bih izdvojio.
    laby
    laby


    Broj poruka : 86
    Godina : 73
    ime psa : Laby
    ime psa : Laby
    Datum upisa : 12.09.2009

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  laby Pon 27 Sep 2010, 11:36

    I da nemam Laba-imao bih Laba!

    Lab,Lab i samo Lab! Wink
    Vanjica77
    Vanjica77


    Broj poruka : 81
    Godina : 47
    Lokacija : Zaječar
    ime psa : Marley
    ime psa : Marley
    Datum upisa : 27.09.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Vanjica77 Uto 28 Sep 2010, 14:33

    Da nemam žutog čuvala bih crnog ili sijamca scratch
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Berna Uto 28 Sep 2010, 17:28

    Vanjica77 ::Da nemam žutog čuvala bih crnog ili sijamca scratch

    Sta je sijamac? Neutral lol!
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  shma Uto 28 Sep 2010, 19:58

    Mislim da je cokoladni...Smile... lol! ....da nemam laba imao bi leba... lol! ...lupam!
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Jepur0 Uto 28 Sep 2010, 21:27

    Trebao sam uzeo Bullmastifa ali sam uzeo Labradora Very Happy
    gangsta50
    gangsta50


    Broj poruka : 386
    Godina : 34
    ime psa : Oskar
    ime psa : Amadeus
    Datum upisa : 16.08.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  gangsta50 Uto 28 Sep 2010, 21:34

    da nemam laba imao bih crnog laba xD
    Vanjica77
    Vanjica77


    Broj poruka : 81
    Godina : 47
    Lokacija : Zaječar
    ime psa : Marley
    ime psa : Marley
    Datum upisa : 27.09.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Vanjica77 Sre 29 Sep 2010, 11:33

    Htela sam da kažem da kada ne bih čuvala Laba čuvala bih mačora (Sijamca). Laughing
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Berna Sre 29 Sep 2010, 11:37

    Vanjica77 ::Htela sam da kažem da kada ne bih čuvala Laba čuvala bih mačora (Sijamca). Laughing

    Aaa sijamska macka! lol!
    Nego si napisala "crnog ili sijamca" pa sam se zapitala koji je to sijamski labrador Razz
    Vanjica77
    Vanjica77


    Broj poruka : 81
    Godina : 47
    Lokacija : Zaječar
    ime psa : Marley
    ime psa : Marley
    Datum upisa : 27.09.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Vanjica77 Sre 29 Sep 2010, 11:40

    Volim životinje, imam jednog DODŽ-a, norveškog terijera i ovog labića, a pride i mačku sa mačetom i mačora.
    Ovaj džukac ličina laba ali je duplo manji.
    share
    share


    Broj poruka : 546
    Godina : 34
    ime psa : Beni
    ime psa : Beni
    Datum upisa : 28.07.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  share Sre 29 Sep 2010, 11:52

    meni su vucjaci ok,stafordi mi se svidjaju i rotvajleri.
    SerbiaN|EaglE
    SerbiaN|EaglE


    Broj poruka : 52
    Godina : 31
    Lokacija : Cacak,Srbija
    ime psa : Megi
    ime psa : Maggie The Black Lab
    Datum upisa : 17.10.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  SerbiaN|EaglE Pon 18 Okt 2010, 13:36

    Ja bih bernardinca (valjda se tako kaze) ili engleskog buldoga... pig pig pig ALI NISTA NA MOZE ZAMENITI LABRADORA!
    avatar
    megi


    Broj poruka : 76
    Godina : 47
    ime psa : Megi
    ime psa : Megi
    Datum upisa : 22.07.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  megi Pon 18 Okt 2010, 13:51

    Smile

    procitala sam ovu vasu temicu (ja inace nemam labradora, ali su mi slatki, a i forum vam je lep, pa ponekad nesto napisem, a dosta i procitam...)

    ako mogu da primetim, vi imate labove, lovne pse, a ako biste birali drugu rasu, uglavnom svi biste birali psa, koji nije iz grupe lovnih pasa. to mi je interesantno. ja inace imam ovcara, i kad bih birala drugu rasu, opet bi bio ovcar. ceo zivot imam ovcare, i znam kako 'rade', na to sam navikla, i tesko da bih se odlucila za drugu grupu psa, pa mi je zbog toga vas izbor druge rase bas interesantan. flower

    a moram da se osvrnem i na ovo brkanje labova sa zlatnim retriverima. kad sad iznesem moje vidjenje, mozda ce vam barem neki od komentara na ulici biti jasniji. moja kuja se u prakicu igra sa dve mlade zenkice zlatnog retrivera. i dok se za jednu iz daleka moze reci da ce jednog dana verovatno biti golden, za drugu, u mojim ocima laika, bih iz mesta rekla da je lab ili bar dobar mesanac laba. sve sam, samo ne strucnjak za labradore a i za goldene, nazvala bih se simpatizerom. ali imam utisak da se kod nas, buduci da su aktuelni, goldeni i labovi prenamnozavaju na ustrb kvaliteta, pa imam razumevanje za one koji su culi i za dugodlakog i kratkodlakog laba Very Happy
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Berna Pon 18 Okt 2010, 14:41

    ali imam utisak da se kod nas, buduci da su aktuelni, goldeni i labovi prenamnozavaju na ustrb kvaliteta,

    Slazem se 100000000%

    Sto se tice, evo licno moje, druge omiljene rase (Bernski planinski pas) koji spada u II FCI grupu (Pinceri i snauceri, Molosi i Svajcarski pastirski psi), sledece je uticalo

    1. izgled naravno (iako ne lice na labove, meni su prelepi psi, medju najlepsima)
    2. temperament (po ovome su mnogo slicni labradorima, blentavi)
    3. aktivnost (iako su sporiji od labradora, nisu za istcavanje, treba im dosta aktivnosti, naime dugih setnji, sto meni i te kako odgovara)

    jedini problem sa njima je sto su zaista veliki, i bojim se da bi im bilo tesno u stanu od 60m2 bez mogucnosti da izadju eventualno u dvoriste, i to je bio razlog da se odlucim za laba, koji mi, opet, po svemu odgovara (izgled, temperament, aktivnost). I da, volim velike pse I love you

    A od retrivera (VIII FCI grupa), labovi su mi najlepsi, pa onda idu golden-i retriver zaliva Chesapeake, ostali mi se ne dopadaju.
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  just_labs Sub 28 Maj 2011, 14:25

    ja sam ustvari htela nemackog ovcara (a i dalje ga zelim), ali mi je tata kupio slatku, malu Heru Smile

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 1271978466894123911nema

    obozavam ga!
    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Milla333 Sub 28 Maj 2011, 15:34

    Da nisam uzela laba definitivno bih uzela bernskog planinskog psa Smile
    Prelepi su,a i skoro sam imala priliku da se igram i mazim sa jednim bounce
    Mozda i uzmemo jednog za Nalu, nikad se ne zna sunny
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  JovanaJoja Pon 30 Maj 2011, 16:44

    Isto bernski planinski ovcar prelp.. Very HappyDa nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 66506602
    Rot.. Very Happy Presladakkk! Smile
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Rottweiler-Puppies-For-Sale-2
    Samojed,moj drug ima jednog prelepi su mi. Very Happy
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 5325_2010111550
    Definitivno.. Very Happy Dalmatinac.. Very Happy Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 DALMATINAC113
    nemacka doga Very Happy
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Njemacka-doga
    kratkodlaki pticar,kako li se vec zove.. SmileDa nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Nemacki%20kratkodlaki%20pticar
    Vizleeeeee.. Very Happy
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 4162516991_bce8b6d234
    I vajmarski pticar
    Smile
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 4psi101

    A tu su i njufaundlendi,bernandinci,zlatni retriveri... sad sam se setila,pa da ne trazim slike..
    I da Bigl! Very Happy
    avatar
    Jana


    Broj poruka : 81
    Godina : 34
    ime psa : Role
    Datum upisa : 15.02.2011

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Jana Pon 30 Maj 2011, 17:17

    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Milla333 Pon 30 Maj 2011, 19:19

    Girl love Dog ::Isto bernski planinski ovcar prelp.. Very Happy
    Rot.. Very Happy Presladakkk! Smile

    Samojed,moj drug ima jednog prelepi su mi. Very Happy

    Definitivno.. Very Happy Dalmatinac.. Very Happy
    nemacka doga Very Happy

    kratkodlaki pticar,kako li se vec zove.. Smile
    Vizleeeeee.. Very Happy
    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 4162516991_bce8b6d234
    I vajmarski pticar
    Smile


    A tu su i njufaundlendi,bernandinci,zlatni retriveri... sad sam se setila,pa da ne trazim slike..
    I da Bigl! Very Happy

    Wow, bas dugacak spisak Very Happy
    A kad smo bili na izlozbi ovde u Nisu ne znam koliko me je ljudi pitalo za Nalu da li je Vizla tongue
    Ne znam ima li njih uopste ovde kod nas?


    Poslednji izmenio Milla333 dana Pon 30 Maj 2011, 21:34, izmenjeno ukupno 1 puta
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Berna Pon 30 Maj 2011, 19:50

    Ima vizli kod nas, srela sam ih par u gradu, ljudi to je 1000x vise energije od laba, ludo kuce!
    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Milla333 Pon 30 Maj 2011, 21:35

    Berna ::Ima vizli kod nas, srela sam ih par u gradu, ljudi to je 1000x vise energije od laba, ludo kuce!

    Jako mi je tesko da zamislim nesto ludje od labradora trenutno lol!

    Sponsored content


    Da nemate laba kojeg psa biste imali? - Page 2 Empty Re: Da nemate laba kojeg psa biste imali?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:00