Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Drzanje psa u kuci

    drobac93
    drobac93


    Broj poruka : 148
    Godina : 30
    Lokacija : Pozarevac
    ime psa : Buddy
    Datum upisa : 30.09.2010

    Drzanje psa u kuci Empty Drzanje psa u kuci

    Počalji  drobac93 Ned 03 Okt 2010, 22:06

    Moj Badi zivi napolju.Ali posto sada dolazi zima drzao bi ga u kuci.Plasim se nuzde linjanje i nije toliki problem.Trazim pomoc od svih koji svoje labradore drze u kuci da mi daju neke savete.Da li vrsi nuzdu tokom noci i ostalo?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Drzanje psa u kuci Empty Re: Drzanje psa u kuci

    Počalji  Berna Ned 03 Okt 2010, 22:41

    Ako pas do sad nije nikad ziveo u kuci moraces da ga ucis kao sto bi ucio stene. Koristi opciju "pretraga" u gornjem meniju, dosta je pisano o tome.

    https://labradorfanclub.serbianforum.info/dresura-f5/vrsenje-nuzde-t426.htm?highlight=vrsenje+nuzde
    drobac93
    drobac93


    Broj poruka : 148
    Godina : 30
    Lokacija : Pozarevac
    ime psa : Buddy
    Datum upisa : 30.09.2010

    Drzanje psa u kuci Empty Re: Drzanje psa u kuci

    Počalji  drobac93 Pon 04 Okt 2010, 00:18

    Hvala!Zelim da se izvinim administratoru ako tema vec postoji
    avatar
    cykas


    Broj poruka : 1
    Godina : 41
    ime psa : Badi
    ime psa : Badi
    Datum upisa : 27.10.2010

    Drzanje psa u kuci Empty badi

    Počalji  cykas Sre 27 Okt 2010, 01:20

    ljudi dobio sam od drugara labradora starog 18 meseci,pas je sa pedigreom i dresurom..ali on ga je drzao napolju..a ja nemam uslove sem da ga drzim u stanu,jedino na terasi.i evo prvi dan sa njim sam proveo..posto nemam nikakvo iskustvo molim vas za savete.mislim da mu je tesko da se privikne odmah jer nikada u stanu nije bio.jos na svu srecu nije poceo da vrsi nuzdu po stanu,mnogo mu dlaka opada,zaposeo je trosed i samo na njemu lezi i nonstop menja polozaj vrti se pa ponovo legne,nonstop mi trazi paznju ja mislim,da bi me zagotivio dao sam mu dosta hrane.Molim vas ako neko moze da mi objasni sta je najbolje u ovakvoj situaciji da uradim.da li da ipak napravim kucicu na terasi...jer taman zaspi ja pocnem da se krecem on se trgne i opet nema mira..a tek kada budem posao da spavam ne znam sta ce biti Smile
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Drzanje psa u kuci Empty Re: Drzanje psa u kuci

    Počalji  Sasska Sre 27 Okt 2010, 10:02

    Prvo tebi svaka cast sto si uzeo odraslog psa! Pas u stanu znaci jos mnogo obaveza, sada je sezona linjanja pa mu zato mnogo dlaka opada. Ako ga ne zelis na trosedu prosto ga skini sa njega i pokazi mu gde mu je mesto, odredi gde ce lezati i stavi mu neku krpu ili staro cebe. Nemoj mu davati previse hrane jer ces ga nagojiti i moze se desiti da povraca ako se prejede. 300-400 gr. granula je sasvim dovoljno.
    Nemoj se bojati da se kreces u svom stanu! Ti si gazda! On se boji da ga ne oostavis, zato te prati gde god da krenes. Ako ga ostavljas samog u stanu, tebi dragocene predmete skloni za slucaj da hoce da zvacka stvari. Daj mu lopticu (ne manju od teniske) ili neku kerecu igracku da ima da se zanima.
    Procesljaj po forumu ima doobrih tekstova i saveta! Pomocice ti da upoznas rasu i prepoznaces sta mozes da primenis na svog psa. Imas rubriku Predstavite vaseg psa pa mozes staviti i slikice!
    https://labradorfanclub.serbianforum.info/predstavite-svog-labradora-f7/

    Sponsored content


    Drzanje psa u kuci Empty Re: Drzanje psa u kuci

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 14 Maj 2024, 00:53